18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollowanie ludzi z samsungiem

boooreq • 2013-03-18, 21:37
Sam się dałem przed chwilą strollować...

Znajdujemy delikwenta z samsungiem ( na pewno działa na tych dotykowych od Avili w górę ) i wkręcamy mu coś typu, że musi wpisać pewien kod w tele bo potrzebujesz jakiś danych serwisowych telefonu czy coś..

1. Dyktujemy koledze kod : *2767*3855#
2. Czekamy 2 sekundy
3. Cieszymy ryjło z miny kolegi który na ekranie zobaczył factory reset :D

Tracimy ustawienia, kontakty które są na telefonie i wszystko wraca do ustawień domyślnych :( Sam się dałem na to nabrać bo chciałem pomóc kumplowi:D

Miłego trollowania

kaRasioWieC

2013-03-19, 06:50
wkleiłem kod na fejsbuka z dopiskiem "dla samsungów <3 " poczekamy do wieczora ^^

Martiniquaa

2013-03-19, 08:40
Czy wy k***a czytać umiecie? Przecież on pisze że się dał strollować,a wy jedziecie po nim jakby on to zrobił

Gracjan

2013-03-19, 09:01
boooreq napisał/a:


:( Sam się dałem na to nabrać bo chciałem pomóc kumplowi:D



Czyli dajesz sie r*chać kolegom i udajesz że nic sie nie dzieje

BongMan

2013-03-19, 09:10
István Báthory napisał/a:

... aha bo Ty jesteś z Sosnowca :-/
To wiele tłumaczy.


Wiem, że zazdrościcie nam pięknego i od niedawna sławnego miasta, ale nie trzeba od razu hejtować. Może kiedyś będzie wam dane odwiedzić naszą metropolię :)

litek

2013-03-19, 09:26
BongMan napisał/a:

Wiem, że zazdrościcie nam pięknego i od niedawna sławnego miasta, ale nie trzeba od razu hejtować. Może kiedyś będzie wam dane odwiedzić naszą metropolię :)



A gdzie to można wizy dostać, do tej waszej metropolii?

smyndryl

2013-03-19, 09:29
@Bongman

Wąchock też kiedyś był sławny. Jako zapalony kawalarz, hehe, powinieneś pamiętać. ;)

Metzeger

2013-03-19, 10:15
Ciekawe ilu moich znajomych z facebooka się nabierze :D

m8

2013-03-19, 10:27
U mnie na fb poszło takie coś :trollencjusz:


Cytat:

Jeśli masz telefon Samsunga:

1. Wpisz kod: *2767*3855#
2. Poczekaj kilka sekund
3. Ciesz się najnowszą wersją zarządzania pamięcią, która przyspiesza Twój telefon on ponad 40%


Biker50

2013-03-19, 10:37
Mam lepsze! Prosisz kolegę żeby dał ci wysłać sms-a ze swojego telefonu bo ty nie masz już nic na koncie. Gdy dostajesz telefon do ręki z całej siły walisz nim w ziemię, tak żeby się roztrzaskał. Mina kolegi bezcenna. nawet następnego dnia leżąc na intensywnej terapii będziesz sobie powtarzał "Było warto" :)

lapps

2013-03-19, 10:58
djpaczu94 napisał/a:

To już nie jest dystans do siebie, tu się już zaczyna sk***ysyństwo, komórka to rzecz prywatna na której mam różne rzeczy potrzebne do codziennej egzystencji, osobiście jak bym miał takiego zj***nego kolegę i mi coś takiego zrobił to by chwycił gonga w morde, nie miał by chyba nikt skrupułów jak by mu pin do karty wj***ło albo ogólnie możliwość payTel(mam samsunga SIII i różne rzeczy fajne w nim są). Nie chce robić z siebie tutaj jakiegoś j***nego biznesmena, bo nim nie jestem, po prostu chciałbym tutaj podkreślić że telefon staje się szalenie prywatną rzeczą która (chcemy czy nie chcemy) nie powinna stawać się przedmiotem tak głupich żartów



to tylko pokazuje jak bardzo uposledzeni jestescie(telefonowe cpuny) i jak niewiele trzeba zeby wam zjebac ta wasza codzienna wegetacje

taziu

2013-03-19, 11:40
Cały trolling na nic, bo i tak pyta czy chcemy przeprowadzić przywrócenie ustawień domyślnych. Poza tym ostrzega o utracie danych. Słabe w ch*j :roll:

boooreq

2013-03-19, 12:02
Mnie nie pytalo. Wyj***lo czarny ekran z wielkim czerwonym napism FACTORY RESET i w p*zdu :d galaxy mam

Bridgwater88

2013-03-19, 12:37
dobrze ze doczytalem tekst do konca bo juz z ciekawosci trzymalem mojego Galaxy S w rece..

boooreq

2013-03-19, 14:15
@UP

Ty to jesteś :amused: