18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trolling na dziś

freaky • 2018-04-17, 10:09
Zorganizujmy podpisy pod petycją o interwencję zbrojną w Izraelu targanym przez faszystów. Wiadomo, że nic z tego nie będzie, ale jeśli wniosek zyska wymaganą liczbę podpisow, to przynajmniej trafi do sejmu w trybie procedowania, gdzie teraz będzie musiał się nim zająć. Wyobrażacie sobie ten piękny klangor w amerykańskiej i żydowskiej prasie, bo w Polsce posłowie debatują i głosują nad planem zbombardowania państwa żydowskiego?
:trollencjusz:

nowynick

2018-04-17, 10:10
mazeł tow! :wodka:

gorzej jak zrobią głosowanie a`la "Ratujmy kobiety" i wypowiemy żydom wojnę :mrgreen:

Jo...........23

2018-04-17, 10:22
Jeżeli chodzi o "interwencję zbrojną w Izrahellu", to o ile wiem nasi piloci, za nasze pieniądze, "strzegą żydowskiego nieba" już od lat.
Zarówno przed iracką bronią nuklearną jak i przed syryjską chemiczną.

Edit:
Up
Żartujesz nie?
Przecież dla zbyt wielu właśnie tam jest ojczyzna i "suweren", nawet jeżeli sami są volksdojczami.
2up
Taka długa lista dla "seryjnego samobójcy"?
A rok ma tyłki ok. 50-ciu piątków. :)

nowynick

2018-04-17, 10:44
:roll:

nie żartuje, PiS zrobił z opozycji totalnych osłów głosując za ustawą kiedy opozycja głosowała przeciw lub w ogóle :D Jak nie przepadam za Kaczystami to to odwalili koncertowo :brawo: I na podobnej zasadzie może przejść albo przepaść każda ustawa, o zbombardowaniu Jerozolimy wliczając. mi nie chodzi o ich semickie korzenie, tylko o burdel w naszym parlamencie...

freaky

2018-04-17, 10:48
W nocy z poniedziałku na wtorek Żydzi przeprowadzili kolejny atak na bazę wojskowa w Hims w Syrii. Taka inicjatywa byłaby cichym protestem dla ich zbrodniczego procederu i o to w tym chodzi.
Dlatego jeśli są tu jacyś prawnicy, proszę o robocze przygotowanie takiego dokumentu, za sprawą mediów społecznościowych dość szybko się rozniesie ;)

Noside

2018-04-17, 12:11
No skoro nasi patrolują ich przestrzeń powietrzną jako niewolni.. tfu, sojusznicy, to element zaskoczenia chociaż będzie.

poligon6

2018-04-17, 12:13
Chcecie by spowrotem przyleźli do Polski? niech sobie tam siedza i tłuka z kozojedami.

krasnal_hałabała

2018-04-17, 12:20
freaky napisał/a:

Dlatego jeśli są tu jacyś prawnicy, proszę o robocze przygotowanie takiego dokumentu, za sprawą mediów społecznościowych.




Ha, ha, ha, prawnicy mieliby podnieść rękę na samych siebie? No nie myślisz chyba że Katyń był pomysłem ruskich czy niemców i że został zrobiony dla zabawy? nie ma polskich prawników.

janlew

2018-04-17, 12:48
freaky napisał/a:

Zorganizujmy podpisy pod petycją o interwencję zbrojną w Izraelu targanym przez faszystów.
...
nad planem zbombardowania państwa żydowskiego?


Ziemie świętą należy odzyskać, a nie zbombardować.

krzyks_08.0

2018-04-17, 14:16
kto te rejony okupuje? rodowici izraelici? no chyba nie.

en-em

2018-04-17, 14:26
dwa dodania do ulubionych z czego jedno to pewnie abw :D

Cryo

2018-04-17, 14:49
Jeszcze gdybyśmy mieli czym :D Możemy, co najwyżej zrzucać awionetkami krzyże i kamienie.

spinaczel

2018-04-17, 15:00
Gdzie mam podpisac?

Admirał

2018-04-17, 15:03
Nic z tego nie będzie. Nasz obecny rząd traktuje prawo wybiórczo. Oni nic nie muszą.

freaky

2018-04-17, 15:11
spinaczel napisał/a:

Gdzie mam podpisac?


Liczę, że ktoś spreparuje odpowiedni formularz z zachowanymi normami prawnymi.
Admirał napisał/a:

Nic z tego nie będzie. Nasz obecny rząd traktuje prawo wybiórczo. Oni nic nie muszą.


Jest jeszcze poseł Winnicki i czuję, że podchwyciłby temat :krejzi:
decode21l napisał/a:


Co do petycji to pewnie podlegało by pod szerzenie nienawiści czy antysemityzm, trochę głupota. Lepszy pomysł wysłać petycje do organizacji żydowskich o informacje o żydach współpracujących z nazistami.


Chodziło mi raczej o symboliczne potępienie ostatniej aktywności żydów w Syrii i uzasadnione podejrzenie o użycie przez nich broni chemicznej oraz zrzucenie odpowiedzialności na Assada, aby mieć grunt pod dalsze działania wojenne.
krasnal_hałabała napisał/a:


Jaką Świętą? przestań pie**olić bo w ten sposób pójdziemy tą drogą która wywyższyła naród "wybrany", Pustynię Wstrętną należy zamienić w...


Wystarczy oszczędzić Jerozolimę, naloty ograniczyć do obiektów służących do realizacji nazistowskich wizji Izraela. Pamiętam, że w 2010 roku wyciekł raport o żydowskich zbrodniach na Palestyńczykach z użyciem broni chemicznej- białego fosforu. Według ONZ podczas całej operacji zginęło ponad 1400 Palestyńczyków (w tym ponad 800 cywilów).
parolpl napisał/a:


Pewnie miał być fosgen.


Zdecydowanie fosfor, a chodzi o tzw. "Operację płynny ołów".
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7515479,Izrael_karze_oficerow_za_uzycie_bialego_fosforu_w.html
Sigonek napisał/a:


Mamy na sadolu kogoś z CIA :D


Tylko cii, bo to poufne.