18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trolling na dziś

freaky • 2018-04-17, 10:09
Zorganizujmy podpisy pod petycją o interwencję zbrojną w Izraelu targanym przez faszystów. Wiadomo, że nic z tego nie będzie, ale jeśli wniosek zyska wymaganą liczbę podpisow, to przynajmniej trafi do sejmu w trybie procedowania, gdzie teraz będzie musiał się nim zająć. Wyobrażacie sobie ten piękny klangor w amerykańskiej i żydowskiej prasie, bo w Polsce posłowie debatują i głosują nad planem zbombardowania państwa żydowskiego?
:trollencjusz:

Blendzioł

2018-04-17, 16:41
mhmm, trafi do kosza jak JOWy

decode21

2018-04-17, 16:41
Po pierwsze dzięki tobie wiem co to klangor, ornitologu zapalony. Co do petycji to pewnie podlegało by pod szerzenie nienawiści czy antysemityzm, trochę głupota. Lepszy pomysł wysłać petycje do organizacji żydowskich o informacje o żydach współpracujących z nazistami.

krasnal_hałabała

2018-04-17, 20:04
janlew napisał/a:


Ziemie świętą należy odzyskać, a nie zbombardować.



Jaką Świętą? przestań pie**olić bo w ten sposób pójdziemy tą drogą która wywyższyła naród "wybrany", Pustynię Wstrętną należy zamienić w... szkoda gadać a nie "odzyskiwać", tam nie ma nic cennego a religijne sentymenty są dla imbecyli, nie powinniśmy wkręcać się w błędne koło tego typu:



Inaczej za skrawek ziemi reszta Świata zginie.

voytas0

2018-04-17, 21:58
Osłupiałem... czy ja przeczytałem, że polscy piloci patrolują niebo nad izraelem?? Biały fodfor to broń chemiczna? k***a ja się nie dziwie, że nasz kraj jest opóźniony ggdy takie orły w nim mieszkają. Poczytajcie trochę. Rozumiem, że izraela nie lubicie ale żeby debili z siebie przez to robić?

parolpl

2018-04-17, 23:04
@up
Pewnie miał być fosgen. Co do lotów to faktycznie były; ale w ramach ćwiczeń (w sumie to ch*j wiadomo ile z ich celów było ćwiczebnych).

janlew

2018-04-18, 08:28
krasnal_hałabała napisał/a:

Jaką Świętą? przestań pie**olić bo w ten sposób pójdziemy tą drogą która wywyższyła naród "wybrany", Pustynię Wstrętną należy zamienić w... szkoda gadać a nie "odzyskiwać", tam nie ma nic cennego a religijne sentymenty są dla imbecyli, nie powinniśmy wkręcać się w błędne koło tego typu:
Inaczej za skrawek ziemi reszta Świata zginie.



Ach tyle błędnego myślenia naraz... no dobra.
1. Film to czysta żydowska propaganda. Zwróć uwagę że tyllo niby żydowi, dzieci wymordowano na filmiku. A prawda jest obecnie taka że to chazarzy i litwaki, którzy nie są semitami, okupują tę ziemie i mordują palestynskie dzieci które semitami są. Nawet po biało niebieskim tytule powinieneś od razu rozpoznać żydowską manipulacje, jakoby chazarzy mieli do tej ziemi jakiekolwiek prawo. Nie mają żadnego!
2. Muzułmanie to również żydzi, ktorzy tak samo jak talmudyczni, odrzucil naukii Jezusa. Tyle że potem uwierzyli w nauki Mahometa.
3. Ktoś kto bredzi że religia i związane z nią sentymenty są dla imbecyli, przykro mi ale jest niczym poza pożytecznym szabesgojem. Mówisz to co chce żyd, muzułman, bolszewik(też żyd) itd. Oni nie są przeciw naszej wierze bez przyczyny. Po prostu wiedzą że stworzyła ona największą cywilizacje, pomogła podbić i cywilizować świat, a w tym układzie ichnia, stała się jakąś herezją dla dziczy.
4. A teraz dla wierzących: W kwestii wiary,naród wybrany to ten którego ukochał Bóg. Aż tak że aż mu własnego zesłał, by ten naród owy ochrzcił. Tego samego czasu powstało żmijowe plemie, talmudyczni żydzi co próbowali zamordować syna Bożego etc. Karani byli za to słusznie przez wieki...
PS Wiem że póki Izrael jest, żydzi nie przypełzną tu. Ale są opcje zrobienia go gdzie indziej. Np. Ci co w syna Boga nie uwierzyli to z powrotem do Egiptu. No albo słynny pomysł z Madagaskarem.

Grze

2018-04-18, 12:12
Gdzie mam sie podpisac??

Sigonek

2018-04-18, 21:09
freaky napisał/a:

Zorganizujmy podpisy pod petycją o interwencję zbrojną w Izraelu targanym przez faszystów. Wiadomo, że nic z tego nie będzie, ale jeśli wniosek zyska wymaganą liczbę podpisow, to przynajmniej trafi do sejmu w trybie procedowania, gdzie teraz będzie musiał się nim zająć. Wyobrażacie sobie ten piękny klangor w amerykańskiej i żydowskiej prasie, bo w Polsce posłowie debatują i głosują nad planem zbombardowania państwa żydowskiego?
:trollencjusz:


Mamy na sadolu kogoś z CIA :D

Cloverface

2018-04-19, 11:19
To kiedy tą petycję składamy? petycje online com

freaky

2018-04-19, 12:05
koles00 napisał/a:

To kiedy tą petycję składamy? petycje online com



petycjeonline, citizengo.org. Byłoby dobrze gdyby treścią petycji zajął się ktoś obeznany w nomenklaturze prawniczej i nadał jej wymiar merytoryczny z odpowiednim tłem argumentacyjnym, aby na wstępie skutecznie odeprzeć zarzuty o rzekomo ksenofobiczne motywy inicjatywy.

Poza tym właśnie dziś przypada rocznica powstania w warszawskim getcie, więc jak nie teraz to kiedy? :amused: