18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Troll poziom heroic

poligon6 • 2017-12-01, 10:02
Założyciel feministycznej strony "Medusa", przyznał ze był to sprytnie pomyślana satyra na feministki, niestety rzeczywistość go przerosła i musiał się wycofać w zderzeniu z absurdem, który sam stworzył.

"Medusa" miała wysmiewać feministki, sam ruch, można było tam znaleźć kwiatki pokroju, że białe kobiety powinny się w USA częściej poddawać aborcji by wyrównać bilans ras.

Jednak absurd zabrnął za daleko, kiedy wpis że zgwałcone kobiety powinny poddawać do sadu jedynie prawicowców, a wybaczać liberałom bo to w sumie dobrzy ludzie znalazł posłuch i został użyty jako argument w "Washington Post" znanym liberalnym piśmie.

To dla autora satyrycznej strony było już za dużo i uznał że w ten sposób wyrządza krzywdę innym ludziom.

nowynick

2017-12-01, 10:07
jak ma u tych debili posłuch to powinien zacząć nimi umiejętnie sterować. No nie wiem. Coś dla przykładu: "w obozacvh koncentracyjnych zginęło 3 mln białych i 3 mln żydów dla wyrównania rasowego powinno się..." ;)

Wiewór

2017-12-01, 10:33
Źródła? Zdjęcia? Dowody?
Bo robisz sensacje ale nie masz na nią dowodów.

poligon6

2017-12-01, 10:49
Prosze bardzo wystarczyło wpisać tylko odpowiedna fraze nie chciałem wklejać załego zaj***nego materiału z wykopu.

http://www.wykop.pl/ramka/4043057/medusa-magazine-rzeczywistosc-przerosla-trolla/

Wymagany angielki poziom podstawowym, koleś wyjasnia krok po kroku jak zrodził sie pomysł i jak go zrealizował. Niestety przy poziomie odmózgowienia lewactwa i liberałow nie jest to trudne. O dziwo niektóre pomysły pochodza bezposrednio od nich wiec nie są trollingiem.

Sam znam kilka kwiatków które też mozna znaleźć, szwedzcy liberałowie chca zalegalizowac seks ze zwierzetam, Duńczycy chca by w dokumentach ONZ nie było mowy o "matkach" bo ignoruje to osoby transpłuciowe które zaszły w ciaze.

Przypomne tylko że zmiany w uzywanym jezyku, zmiany semantyczne to pierwsza oznaka totalitaryzmu. Genialnie to ujał Orwel w "roku 1984".

krecikprecik

2017-12-01, 14:56
Mamy feministki, mamy StopNOP, mamy Ziębe, masowy napływ brudasów z wschodu, stowarzyszenie płaskiej ziemii, świat w którym znowu słucha się k***a szamanów czy innych debili tnących naiwniaków jak leci, badania czy logiczna wiedza są negowane.

Ta j***na III WŚ nie będzie zgubna, będzie zbawienna!

kalijanek

2017-12-01, 15:31
sorry ale nie wierzę już w nic co przeczytam w internecie, akto wierzy ten pedał i ciota

TB303

2017-12-01, 16:17
kalijanek napisał/a:

sorry ale nie wierzę już w nic co przeczytam w internecie, akto wierzy ten pedał i ciota


Lewactwo i prawactwo uwierzy we wszystko, co tylko "wbija szpilę" w drugą stronę, bez poprzedniego sprawdzenia i przeanalizowania różnych źródeł :kawa:

licho_nie_spi

2017-12-01, 16:41
j***ć Was wszystkich :D zepsuliście mi wieczór!

natking

2017-12-01, 17:25
Sratu tatu, równie dobrze mogę powiedzieć, że wymyśliłem koło i teraz wszyscy go używają. Jeśli ten "social eksperyment" nie opisze szanowany periodyk naukowy, wskaże stosowną metodologię badań i wyniki, to brandzlujecie się pod wymysł czyjejś wyobraźni, a nie faktów.

Na marginesie: popieram tego typu akcje, ale bądźmy poważni.

Suspens

2017-12-01, 17:37
Baba bez bolca dostaje pie**olca- tutaj mamy książkowy przykład tej tezy. :)


99% feministek to brzydkie raszple, które nigdy nie miały bolcowania. Szkoda czasu na takie pierdoły.

Ba...........yk

2017-12-01, 18:06
Abraxus napisał/a:


Jak się pisze na dany temat to się podaje od razu źródło na podstawie, którego się pisało.
Ale skąd masz to wiedzieć? W szkole podstawowej o tym nie mówią.

Ojjj śmierdzielku, dla czegóż kwiczysz?
Nie podobają ci się zagrywki, które sami stosujecie? Chodzi o podwójne standardy. Hipokryzja to jest jakiś wasz wspólny mianownik. Taki gen co go każdy komuch-lewak-liberał ma w pakiecie standardowym. Naukowcy powinni zachodzić mocno w głowę skąd się on u takich ludzi jak wy bierze. Dziedziczycie go po swoich rodzicach ze sp***oleniem umysłowym [komuszym syfem we łbie z dziada na dziada] czy pie**oli wam się pod beretami od ideologicznego bełkotu waszego środowiska?

Źródła panicz by chciał. Oj oj oj. Jakoś przy swoich debilnych pomówieniach i obstrukcjach na temat Polski i Polaków źródeł nie raczysz podawać.

spoiler


Zobaczycie idioci że złapiecie się niedługo na wasz własny haczyk.

A teraz :idzwch*j:

Seksiaczek

2017-12-01, 18:35
UP Czy ty jesteś idiotą?Gdzie j***ny niedojebie ten koleś wyraża swoje zdanie na ten temat.Gosc chce źródło a scierwo intelektualne waszego pokroju od razu wzywa go od lewaków.Jezeli prawica ma takich bezmózgich zwolenników nie widzę ratunku dla tego kraju.Powoli swoim niedoj***niem zaczynacie dorównywać zachodowi.

Tarab85

2017-12-01, 21:37
Na dodatek mężczyzna (wg profilu) z żeńskim nickiem i obraża liberałów.