18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Troll poziom heroic

poligon6 • 2017-12-01, 10:02
Założyciel feministycznej strony "Medusa", przyznał ze był to sprytnie pomyślana satyra na feministki, niestety rzeczywistość go przerosła i musiał się wycofać w zderzeniu z absurdem, który sam stworzył.

"Medusa" miała wysmiewać feministki, sam ruch, można było tam znaleźć kwiatki pokroju, że białe kobiety powinny się w USA częściej poddawać aborcji by wyrównać bilans ras.

Jednak absurd zabrnął za daleko, kiedy wpis że zgwałcone kobiety powinny poddawać do sadu jedynie prawicowców, a wybaczać liberałom bo to w sumie dobrzy ludzie znalazł posłuch i został użyty jako argument w "Washington Post" znanym liberalnym piśmie.

To dla autora satyrycznej strony było już za dużo i uznał że w ten sposób wyrządza krzywdę innym ludziom.

poligon6

2017-12-01, 21:39
"Sratu tatu, równie dobrze mogę powiedzieć, że wymyśliłem koło i teraz wszyscy go używają. Jeśli ten "social eksperyment" nie opisze szanowany periodyk naukowy, wskaże stosowną metodologię badań i wyniki, to brandzlujecie się pod wymysł czyjejś wyobraźni, a nie faktów. '

Ale masz zapodane wszystko na anglojezycznej stronie, opisane krok po kroku. JaK budował ten cały wałek, jak nadawał mu znamiona "realnosci". Oczywiscie masz prawo oczekiwać rzetelnego sprawdfzenia faktów, ale np ostatio byla akcja "że to w porzadku być białym" i był wielki ból dupy na lewej stronie, To zwykły trolling internetowy, sam akurat sledziłem ta strone i mimo że podawali tam niestworzone rzeczy nigdy sie na nia nie powoływałem bo była "niesprawdzalna". Ktoś jednak się na nia powołał i dał ciała.

"Czy ty jesteś idiotą?Gdzie j***ny niedojebie ten koleś wyraża swoje zdanie na ten temat.Gosc chce źródło a scierwo intelektualne waszego pokroju od razu wzywa go od lewaków.Jezeli prawica ma takich bezmózgich zwolenników nie widzę ratunku dla tego kraju.Powoli swoim niedoj***niem zaczynacie dorównywać zachodowi. "

Bla, bla , bla to nie ma internetu w domu? Ja zawsze sprawdzam takie rewelacje w necie, to nic nie boli. A można sobie potem zaorać autora. Jak na razie wielki ból dupy!

"Na dodatek mężczyzna (wg profilu) z żeńskim nickiem i obraża liberałów."

Rozwiń mysl, bo ja się zaloguje jako transseksualny szej arabski.

natking

2017-12-02, 00:56
@up w tym przypadku "że to w porządku być białym" nie było wszystko "w porządku", jakby się wydawało na pierwszy rzut oka, bo chodzi o kontekst użycia takie sformułowania. Pisałem tam pod tematem.

Tutaj trolowanie to zdecydowanie lepsze słowo niż eksperyment społeczny. Przede wszystkim dlatego, że cała głównoburza przenosi się do sieci, a sprawa nie wnosi wiele do naszego rozumienia samych siebie. Ot idiota powtarza po idiocie. To robimy na co dzień, wszyscy ;)

Asteroth

2017-12-03, 22:29
Powiedzialem to nie tak dawno temu w dyskusji twarza w twarz pewnemu specjaliscie z "tytulem naukowym" i jak na egomaniaka przystalo zacytuje sam siebie:

"masz w kieszeni urzadzenie dajace Ci dostep do niemal calej wiedzy zgromadzonej przez ludzkosc - twoj telefon. Nie musisz mi wierzyc, nie musisz brac za pewnik statystyk ktore tu podaje. Wyjmij telefon, sprawdz fakty i wykaz mi ze powiedzialem nieprawde!"