18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę pojebane polowanie na wilki...

Halman • 2021-03-01, 18:15

wersja kacappska, a jakże...

donkapusta

2021-03-02, 20:04
Zenonn napisał/a:

A nie zastanowiłeś się nad tym, że to może jednak Polacy są tacy źli, skoro byli ze wszystkimi sąsiadami skonfliktowani i wszystkich nienawidzą ?
Weź wyjdź z nory, pozwiedzaj świat, poznaj ludzi. Omijaj tylko Ukrainę bo tam mnóstwo takich jak Ty, z tym że nienawidzących Polaków.





Zenonn napisał/a:

A nie zastanowiłeś się nad tym, że to może jednak Polacy są tacy źli, skoro byli ze wszystkimi sąsiadami skonfliktowani i wszystkich nienawidzą ?
Weź wyjdź z nory, pozwiedzaj świat, poznaj ludzi. Omijaj tylko Ukrainę bo tam mnóstwo takich jak Ty, z tym że nienawidzących Polaków.



Być może masz rację. Dlatego zaakcentowałem to w swoim poście. Ale na serio, to nie porównujmy się jednak do tej swołoczy. Strzały w tył głowy, siepanie dzieci, kobiet, gazowanie ludzi, masowe merostwa, grabież. Nie, nie mamy z nimi nic wspólnego, nie ma nawet zbliżonego mianownika.

ruddie

2021-03-02, 20:23
nie widzę nic złego w zabijaniu wilków

Kamil3l

2021-03-03, 23:33
donkapusta napisał/a:

Być może masz rację. Dlatego zaakcentowałem to w swoim poście. Ale na serio, to nie porównujmy się jednak do tej swołoczy. Strzały w tył głowy, siepanie dzieci, kobiet, gazowanie ludzi, masowe merostwa, grabież. Nie, nie mamy z nimi nic wspólnego, nie ma nawet zbliżonego mianownika.



Gówno, a nie być może ma rację. Reszta się zgadza. Nie jesteśmy święci, ale typ ewidentnie jest deklem. Byliśmy źli, bo nie daliśmy się rozjechać. Zbrodnie na ludzkości, nie tylko Polakach, tłumaczy "weź wyjedź i patrz". Za dużo tlenu to typek podczas ciąży to nie otrzymał.

ZgRyZ

2021-03-04, 07:13
maddog77 napisał/a:

Zawsze twierdziłem że ruskie to k***y nie ludzie i zdania nie zmienię.



k***ami są twoja babka, matka i siostra, i jestem przekonany, że za piątkę i ty chętnie loda z połykiem trzaśniesz... gnoju niereformowalny.

JebacToGowno

2021-03-04, 13:18
Kacapy jak to kacapy ale te kacapskie kundle też jakieś tępe.