18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę pojebane polowanie na wilki...

Halman • 2021-03-01, 18:15

wersja kacappska, a jakże...

fikuswdoniczce

2021-03-01, 21:16
Wilki w Rosji to zupełnie co innego niż wilki w Polsce. U nas jeszcze niedawno trudno je było spotkać, a w Rosji jest ich od zaj***nia.

TRQPL

2021-03-01, 21:21
maddog77 napisał/a:

Zawsze twierdziłem że ruskie to k***y nie ludzie i zdania nie zmienię.


Generał Gorge Patton:


"Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami."

Źródło: Stanley P. Hirshson, General Patton: A Soldier’s Life, Harper Collins, 2003, s. 650.

pankruk

2021-03-01, 21:25
Zenonn napisał/a:

A nie zastanowiłeś się nad tym, że to może jednak Polacy są tacy źli, skoro byli ze wszystkimi sąsiadami skonfliktowani i wszystkich nienawidzą ?
Weź wyjdź z nory, pozwiedzaj świat, poznaj ludzi. Omijaj tylko Ukrainę bo tam mnóstwo takich jak Ty, z tym że nienawidzących Polaków.



To Ty wyjdź z nory razem z kolegą. Trzy mocarstwa od setek lat rozgrywały nasz region, skłócając mniejszości etniczne i wyznaniowe między sobą w granicach Królestwa Polskiego i przekupując szlachtę bo w ich k***idołkach bano się polskiego imprializmu, którego historycznie nasi umiłowani władcy nigdy nie planowali ale Niemcy i Brytole mierzyli nas swoją miarą i czuli pismo nosem, że nasi Królowie mogą brać ich pod ch*j z tym pokojem i przyjaźnią. Z Rusią natomiast chciał nie chciał musiało dojść do zwarcia bo nasza polityka wschodnia i kresy to polska aktywność militarna blisko Moskwy + łatwy teren (choćby ta słynna Brama Smoleńska, od setek lat historyczny kierunek działań wojskowych), a na to sobie ani Car, ani Bolszewicy pozwolić nie mogli.

Karlito90s

2021-03-01, 21:37
mefedroniarz2021 napisał/a:

wilka CI k***a obronco zwierzat szkoda?



zamknij p*zde śmietniku

Hollow_Man

2021-03-01, 21:40
może to właściciel tego owczarka co go rozszarpały?

Tfujojczym

2021-03-01, 22:17
sp***alały prosto po to aby autor miał co na sadola wrzucić.

Tetrix

2021-03-01, 22:17
Konfedernacja napisał/a:

Piękne i śmieszne.
Szkoda tylko, że nie było słychać wilczego "chrup".
A wszelkim bambinistom murzyńska pała w gardło.



Ty brutalu.. ;o

HackerAGD

2021-03-01, 23:10
maddog77 napisał/a:

Zawsze twierdziłem że ruskie to k***y nie ludzie i zdania nie zmienię.



Tak k***a, nie ma to jak generalizować cały naród z powodu jednego zjeba. Tutaj przynajmniej widać jakąś dziką watahę psów która pewno nie jest miluśa dla człowieka. No ale już ch*j, niech wam będzie....
To jakim zj***nym narodem są polszewicy skoro jeden z nich jest zdolny do takiego czynu? j***ni hipokryci.....

https://www.planeta.pl/Kronika-policyjna/sycow-kierowca-przejechal-psa-busem-rafal-b-zatrzymany-przez-policje



youzeck1984

2021-03-01, 23:10
mefedroniarz2021 napisał/a:

wilka CI k***a obronco zwierzat szkoda?



Bardziej mi tego wilka szkoda niż Ciebie mordowanego tępą maczetą...

syulung

2021-03-01, 23:46
maddog77 napisał/a:

Zawsze twierdziłem że ruskie to k***y nie ludzie i zdania nie zmienię.


Proszę nie obrażaj kurew, to bardzo niesprawiedliwe z twej strony.


HackerAGD napisał/a:

Tak k***a, nie ma to jak generalizować cały naród z powodu jednego zjeba. Tutaj przynajmniej widać jakąś dziką watahę psów która pewno nie jest miluśa dla człowieka. No ale już ch*j, niech wam będzie....
To jakim zj***nym narodem są polszewicy skoro jeden z nich jest zdolny do takiego czynu? j***ni hipokryci.....



jesteś tak tępą mędą ścierwiu głupi że nawet mi czasu żal.

HackerAGD

2021-03-02, 00:33
syulung napisał/a:

Proszę nie obrażaj kurew, to bardzo niesprawiedliwe z twej strony.
jesteś tak tępą mędą ścierwiu głupi że nawet mi czasu żal.



Następny wyklęty intelektualnie pat(o)riota polszewik
:homer:

NafazowanyKoleś

2021-03-02, 01:41
Zajebiste komentarze, pomyślałem przez nie, że jest sobota i naj***ni coś wypisują. A jest przecież środa, w dodatku to ja jestem naj***ny i nie wiem co o tym myśleć. Niby dobrze że się jebiecie nawzajem, ale z drugiej strony jakoś tak smutno że nie ma lepszych ripost.

raistpol

2021-03-02, 03:57
HackerAGD napisał/a:

Tak k***a, nie ma to jak generalizować cały naród z powodu jednego zjeba. Tutaj przynajmniej widać jakąś dziką watahę psów która pewno nie jest miluśa dla człowieka. No ale już ch*j, niech wam będzie....
To jakim zj***nym narodem są polszewicy skoro jeden z nich jest zdolny do takiego czynu? j***ni hipokryci.....



ty putinowska piąta kolumno, nie widzisz że 1/3 pato na sadolu to z rosji?
Ja pie**olę, kolejny k***a piewca miłości, co jak kogoś nie lubisz i o tym powiesz, to on zwyzywa, może pobije, a najchętniej podpie**oli na policje

htp

2021-03-02, 10:31
Kriuk napisał/a:

To Ty wyjdź z nory razem z kolegą. Trzy mocarstwa od setek lat rozgrywały nasz region, skłócając mniejszości etniczne i wyznaniowe między sobą w granicach Królestwa Polskiego i przekupując szlachtę bo w ich k***idołkach bano się polskiego imprializmu, którego historycznie nasi umiłowani władcy nigdy nie planowali ale Niemcy i Brytole mierzyli nas swoją miarą i czuli pismo nosem, że nasi Królowie mogą brać ich pod ch*j z tym pokojem i przyjaźnią. Z Rusią natomiast chciał nie chciał musiało dojść do zwarcia bo nasza polityka wschodnia i kresy to polska aktywność militarna blisko Moskwy + łatwy teren (choćby ta słynna Brama Smoleńska, od setek lat historyczny kierunek działań wojskowych), a na to sobie ani Car, ani Bolszewicy pozwolić nie mogli.



Na szczęście się wyróżniamy, bo mamy Chrystusa za króla.