18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Troche onkologi i zdrowiu

shaman01. • 2013-07-31, 18:34
Dr Simoncini wysnuwa teorię, w której o powstawanie nowotworów obwinia rozrastające się w organizmie kolonie grzybów, w szczególności Candida albicans.


jebac NWO :jezdziec:

wodzwioski

2013-07-31, 18:51
Świetny temat, piwko oczywiście.


dnr

2013-07-31, 19:06
Ciekawe... jak będę umierał na raka to się przepłuczę dwuwęglanem sodu, i zobaczymy czy koleś ma rację :)

marudnik

2013-07-31, 19:13
grzyb zabójca winien wszystkiemu!


RockyWood

2013-07-31, 19:27
w skrócie gość twierdzi że wszystkie chemioterapie, leki za tysiące złotych i niezliczone operacje usuwania raka można zaleczyć... sodą oczyszczoną... ah tak. A więc twierdzi tym samym że chemioterapia została wymyślona na zasadzie "a MOŻE coś to da" i na tej samej zasadzie jest stosowana do dzisiaj... Super.
Ciężko w to uwierzyć ale mogę sam na sobie spróbować - obecnie mam candidę albicans rozpoznaną w organizmie i niszczy mi póki co paznokcie. W/g tego pana mycie rąk sodą powinno mnie wyleczyć.

nygas232

2013-07-31, 20:47
@up daj znać, czy przyniesie to jakieś efekty.

ProVVe

2013-07-31, 21:22
RockyWood napisał/a:

w skrócie gość twierdzi że wszystkie chemioterapie, leki za tysiące złotych i niezliczone operacje usuwania raka można zaleczyć... sodą oczyszczoną... ah tak. A więc twierdzi tym samym że chemioterapia została wymyślona na zasadzie "a MOŻE coś to da" i na tej samej zasadzie jest stosowana do dzisiaj... Super.
Ciężko w to uwierzyć ale mogę sam na sobie spróbować - obecnie mam candidę albicans rozpoznaną w organizmie i niszczy mi póki co paznokcie. W/g tego pana mycie rąk sodą powinno mnie wyleczyć.




Mycie pewnie powierzchniowo, a co do reszty to chyba według jegomościa musisz sobie jakis roztwór zapodać ;-) Lepiej zapytaj się lekarza czy roztwór sody jest nieszkodliwy, a jeśli tak to w jakiej dawce nie jest...

damian88719

2013-07-31, 21:22
Jak będę nad jeziorem i zobaczę raka to postaram się go złapać i potraktuję go roztworem sody oczyszczonej. Jak rak padnie to bedzię rewolucja w medycynie ;p

koks997

2013-07-31, 21:42
Dacie kanał ?

pepekolo

2013-08-01, 00:25
Troche podpie**ala mi to łajnem bo przecież nie ma nic prostrzego jak wycięcie tego czegoś i przeprowadzenie analizy składu. Jak pleśń to zajebiście, ale coś mi się nie zdaje

zypon

2013-08-01, 01:10
jeśli wierzycie w to gówno to znak, że wasze mózgi nie radzą sobie z rzeczywistością

Zarammoth

2013-08-01, 02:57
Fanatycy teorii spiskowych fapują przy każdym byle gównie z kolorowymi napisami i masą pseudonaukowego bełkotu szarnatanów, żeby tylko poczuć się, że mają tajną wiedzę i nie są manipulowani, a wychodzi właśnie, że są wyjątkowo podatni na takie pierdoły...

Kondra

2013-08-01, 03:18
Zarammoth napisał/a:

bełkotu szarnatanów,



...co k***a? :shock:

abcdefghaijklm

2013-08-01, 03:28
Ale pie**oli. Moj śp dziadek około 20 lat miał jakieś bóle brzucha czy coś (nie pamietam dokladnie) i przez 20 lat jadł sodę i mu to pomagało bo mnie bolało niby. Nie chcial iść do lekarza bo wiadomo każdy starszy czlowiek, szczególnie chlop twierdził ze to pedalstwo. Jak bylo już naprawdę kiepsko bo nie wypróżniał się od miesiąca i mdlał, karetka po niego przyjechała i się okazało ze caly jelita ma w raku. Po kilku dniach zmarł. To ja się pytam czemu mu nie pomogla soda która tyle czasu codziennie łykał ?

jak mnie wk***iają takie teorie spiskowe z ch*ja wzięte. :evil:

eNeRgOo

2013-08-01, 03:34
Zarammoth napisał/a:

Fanatycy teorii spiskowych fapują przy każdym byle gównie z kolorowymi napisami i masą pseudonaukowego bełkotu szarnatanów, żeby tylko poczuć się, że mają tajną wiedzę i nie są manipulowani, a wychodzi właśnie, że są wyjątkowo podatni na takie pierdoły...




Ah ci 'szarnatani' języka polskiego :amused: