18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trip po Polsce!

oooouz • 2014-06-25, 19:44
Przeglądając internety natknąłem się na arty, o naszych kobietach, jak wyglądają w oczach obcokrajowców, oraz jak oni urządzają sobie "rajdy" po klubach w celach por*chania.

link
http://www.rooshvforum.com/thread-4184.html



Cytat:

Have not yet completed my Poland trip, but based on my experiences so far:

1) Be prepared to answer "Why Poland?" Every girl will ask you this and you better have a good answer
2) Getting a make out is not too difficult, but getting the girl to go home with you is a monumental exercise in frustration. I am writing this after spending the last 2 hours in trying to get a girl back to my apartment (I failed).
3) If you are a foreigner with money and well dressed, girls WILL notice you. However that does not give you any edge. You still have to prove to her that you are not simply looking for a one night stand.
4) Krakow girls are developing the sort of bitch shield that is more common with western girls. I spent 3 hours day gaming today and was blown outright by some girls without so much as a sorry. In comparison, the Wroclaw girls who rejected me were almost apologetic in comparison.
5) Polish guys are the worst chodes who have simply lucked into the draw of genetics. In the last 6 days in Poland, I have come upon just 3 guys who I would consider as good looking, well groomed and stylish. Note that this applies only to the guys born and bred in Poland. I saw plenty of stylish expats/foreigners, but I doubt that they are getting any action.






Cały wątek warto przeczytać

Cytat:

All of my cleaning ladies when I last lived there were Polish.




niestety, smutna prawda. Oczywiście Polki poźniej zadowolone, bo przecież mają "tyle kasy"
Znam przypadek, gdzie dziewczyna wyjeżdżająca "na zmywak" teraz jak dzwoni do rodziny " ja nie wracam do Polski, mam duzo kasy, nie musze oszczędzać, po co mam wracać"

Co do naszych łatwych szmateksów w klubach.
Niestety, wystarczy się ubrać i zapytać "how are you" z resztą był gdzieś wrzucany filmik, jak polaczek udawał obcokrajowca.

bloodwar

2014-06-28, 09:56
Ja mieszkam w Holandii, tutaj (może tylko w moich okolicach?) Holenderki mają opinię niedostępnych i zimnych (trzeba z 3-4 miesiące z nimi pochodzić żeby dostać choćby pieszczotki i loda, a na seks decydują się dość późno, czasami nawet po roku związku, Polak w zasadzie nie ma szansy na poderwanie Holenderki, nie słyszałem o takim przypadku) ale jeżeli wychodzisz na miasto z perspektywą żeby coś por*chać - wybór jest prosty, idziesz do klubu dla Polaków albo zagajasz na badoo do Polki. I dotyczy to nie tylko Murzynów (sam sprawdzałem - na 20 wiadomości do Polek z Badoo z "polskiego" konta, na którym miałem zdjęcie dość przystojnego kolesia, dostałem JEDNĄ odpowiedź, 20 wiadomości wysłane kilka dni później z "murzyńskiego" konta - 14 odpowiedzi, w tym jedna od razu sugerująca co i jak) ale także rodowitych Holendrów (a kto ich widział wie jak wyglądają i że nie ma w czym wybierać- albo rude wyp***ki, albo 2 metrowe szczudła albo spedaleni kolesie którzy wydają na kosmetyki, ubrania i solarium więcej niż kobiety). Oczywiście zasady te dotyczą ładnych Holenderek i ładnych Polek, bo brzydkie (zwłaszcza te "mocnoopalone", z Antyli Holenderskich, Surinamu etc) to czasami już w wieku 14-16 lat mają dzieciaka i też zachowują się jak zwierzęta spuszczone z łańcucha

wihajzdu

2014-06-28, 13:23
Swoją drogą kto normalny szuka miłości w klubach? Przecież w takich miejscach tylko chodzi o to żeby por*chać - w przypadku faceta, albo żeby por*chać/zgarnąć free driny - opcja dla kobiet. A to że polaczki mają ból dupy bo "ich" kobiety lecą na innych/kasiastych itd. to już wina, bądź zaleta wolnego rynku. Albo potrafisz się zareklamować i zainteresować swoją osobą jakąkolwiek kobietę, albo jesteś chodzącą reklamą z hajsem w kieszeni. Zawsze można pojechać do Afryki i wyrwać czarnulkę na bułkę z masłem :) )