18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Triki czapką w szkole II

Adacho • 2013-02-21, 21:27
Druga część filmu, który powstał aby poprawiać humor oglądającym

zwykly99

2013-02-22, 11:32
Wojniz nie napinaj się jak gacie na dupie :)

mazin

2013-02-22, 12:05
A mnie się podoba. I bokobrody i zabawy czapką. Nie wiem wprawdzie, czemu na sadistiku, ale co tam...
Ważne, żeby się nie pedalili i nie głosowali na komuchów.

Apox

2013-02-22, 12:26
@moskal88
Tak... Kolesie wykonują 100, albo i 1000 prób na każdy rzut, ale oczywiście tego nie pokażą bo wstyd. Pokazują tylko co wychodzi, a ludzie bez mózgów uznają że są oni jakimiś nadludźmi bo "nawet im to wychodzi"
Wszystkie filmiki z piłkami, czapkami, dildami i innych ch*jstem nie są pokazem umiejętności tylko głównie szczęścia.

Adacho

2013-02-22, 13:20
Apox napisał/a:

@moskal88
Tak... Kolesie wykonują 100, albo i 1000 prób na każdy rzut, ale oczywiście tego nie pokażą bo wstyd. Pokazują tylko co wychodzi, a ludzie bez mózgów uznają że są oni jakimiś nadludźmi bo "nawet im to wychodzi"
Wszystkie filmiki z piłkami, czapkami, dildami i innych ch*jstem nie są pokazem umiejętności tylko głównie szczęścia.



specjalnie dla Ciebie :

+ zauważ, że sceny w pierwszej części z nauczycielką musiały być wykonywane za pierwszym razem, z zaskoczenia. Co do innych musisz uwierzyć na słowo, owszem zdarzało się, że czapka nie wpadała na łeb, ale zapewniam, że dość rzadko

De...........ct

2013-02-22, 13:57
A ja mam jeszcze jedno pytanie. Ty sobie walcowałeś turboptysia, jak zobaczyłeś że dostałeś za to gówno 700 piw? Masz np. wrażenie, że masz już rzesze fanów i powinieneś internet karmić kolejnymi super częściami tego syfu?
Bo przejrzałem Twoją długą liste postów na sadolu i wydaje mi się, że jesteś takim typowym dzieckiem bogatych rodziców, a tacy na ulicy tracą ząbki a w takich miejscach jak sadistic, nie ogarniasz że 99% osób podtarło by sie tą twoją magiczną czapką :-P

Adacho

2013-02-22, 14:31
@Defect
To umówmy się, że ty zostaniesz na ulicy, zajmiesz się wybijaniem zębów a ja zajmę się swoim życiem, które urozmaicam sobie takimi epizodami jak tworzenie tych dwóch filmów o czapkach :-D . Także bywaj zdrów i bez odbioru.

Numernabis

2013-02-22, 14:31
wojniz ma racje.
Wrzucasz filmiki o jakimś rzucaniu czapeczką. O k***a jakie to jest fajne.
700 osób które dało Ci piwo za poprzedni filmik, to odsetek dzieci, jak Ty, które jeszcze mało widziały i zaskakuje ich, że można rzucić czapką na 20 metrów i trafić w cel.
k***a jaki ten filmik jest głupi.
Na jm wrzucaj sobie takie pedałkowate filmiki.
O czym zrobisz następną serię? o grze w kapsle?
Ten portal traci swój charakter przez takie poj***ne filmiki jak ten.
Kiedyś tutaj nie było nawet tych j***nych gwiazdek, a poczucie humoru było wyjątkowo sadystyczne, że kiedy człowiek tu wchodził to go odrzucało i nawet nie musiał wchodzić na dział hard.
A teraz?
Pełno tu niedowartościowanych zjebów i pedałów, co nauczą się szyć na drutach i zaśmiecają mój umysł swoimi pie**olniętymi ambicjami.

Jopas91

2013-02-22, 15:56
Adacho,

Kutarate-Miszcz

2013-02-22, 17:35
wojniz napisał/a:

o ja pie**ole jakie gówno. To ma byś sadistic? gimbusiarnia pie**olona. Człowiek napie**olony wchodzi na serwis, żeby jakieś kończyny flaki... no ruskich zobaczyć a tu co? Jakiś pedał czapeczką rzuca po szkole. Między ludzmi to się w ogóle w czapce k***a nie chodzi, bo żydami nie jesteśmy do ch*ja. ALE nie, ktoś da film i po co? Na wirtualne piwa liczy? Po ch*j mi je, staje mu od tego? A może to substytut nektaru bogów, bo w sklepie jeszcze mu nie chcą sprzedać.

Zastanówcie się k***a gimbusiarnia, co wrzucacie do internetu, a tym bardziej na portal sadistic bo do ch*ja... wqrwaicie mnie i pewnie w ch*j innych użytkowników, tym gównem co się codziennie pojawia na tym portalu.



Wysiliłem się i wszedłem w ten temat tylko żeby postawić piwo za ten oto post :D Sam bym tego lepiej nie ujął :)

PanPaszczak

2013-02-22, 18:33
Cytat:

o ja pie**ole jakie gówno. To ma byś sadistic? gimbusiarnia pie**olona. Człowiek napie**olony wchodzi na serwis, żeby jakieś kończyny flaki... no ruskich zobaczyć a tu co? Jakiś pedał czapeczką rzuca po szkole. Między ludzmi to się w ogóle w czapce k***a nie chodzi, bo żydami nie jesteśmy do ch*ja. ALE nie, ktoś da film i po co? Na wirtualne piwa liczy? Po ch*j mi je, staje mu od tego? A może to substytut nektaru bogów, bo w sklepie jeszcze mu nie chcą sprzedać.

Zastanówcie się k***a gimbusiarnia, co wrzucacie do internetu, a tym bardziej na portal sadistic bo do ch*ja... wqrwaicie mnie i pewnie w ch*j innych użytkowników, tym gównem co się codziennie pojawia na tym portalu.


Jak tak cię to boli, to k***a nie oglądaj proste...
Ja na ten przykład twojego ch*jowego komentarza, który ma pierdyliard piw nie doczytałem do końca, bo po ch*j skoro pokazujesz, że jeśli coś się nie podoba tobie to innym k***a też nie może. Ja pie**ole typowy polak... tylko o sobie, wszystko powinno być twoje, co? Jebnij sobie scrollem w myszce kawałeczek dalej i spokój z głowy... ale nie, no bo on musi zwyzywać gimbów... Nie podoba się to wrzuć coś lepszego debilu. :roll:

Numernabis

2013-02-22, 19:25
@Paszczak.
Nie zrozumiałeś przekazu.
Tu chodzi o to by utrzymać jeszcze resztki które zostały z charakteru tego forum, które ongiś jechało każdego nowo przybyłego frajera. Na dodatek, to forum było obrzydliwe, chamskie i obleśne i to nas kręciło.
A teraz, dzieci, cioty, pedały, gimbusy, nieśmieszne kawały, ch*jowe wstawki z kwejka i moderatorzy którzy zapomnieli co jest wyznacznikem oryginalności tego forum.

dz...........77

2013-02-22, 19:55
@wojniz czemu jestes takim frajerem ? :D walisz teksty jak by ci stary kakao pisiorem w dupie mieszal... masz dzial hard i jak chcesz sobie poogladac sadystyczne filmy to wystarczy kliknac taka ikonke u gory ekranu :) a jak brak ci inteligencji i nie wiesz jak to zrobic to nie udzielaj sie bo smierdzi gnojem z twoich komentarzy

marna

2013-02-23, 00:46
YtDaMaA napisał/a:


A teraz, dzieci, cioty, pedały, gimbusy, nieśmieszne kawały, ch*jowe wstawki z kwejka i moderatorzy którzy zapomnieli co jest wyznacznikem oryginalności tego forum.



chyba zapomniałeś kto tworzy ten portal :roll:
przypominam, że to użytkownicy decydują jaki materiał wychodzi na główną, opiwowując go lub nie. Niestety oryginalnością najczęściej w mniemaniu użytkowników jest narzekanie, że kiedyś to ten portal był taaaki a teraz jest taki.

fun88

2013-02-23, 11:44
ja pie**ole gimby... nacpalibyscie sie albo naj***li a nie beretem rzucacie :evil:
wstyd mi k***a za nowe pokolenie, bucha zapali i upie**olony jak by pione spalił albo kielona pie**olnie i już naj***ny... rzucać czapką w szkole.... k***a kiedyś się w szkole zatykało pisuar i powódź robiło żeby na chate pójść bez enki..