18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Triki czapką w szkole II

Adacho • 2013-02-21, 21:27
Druga część filmu, który powstał aby poprawiać humor oglądającym

fazzie

2013-02-22, 01:05
popieram Cie nie piwami

Te...........ed

2013-02-22, 01:11
Za muzyczkę piwko leci :)

Mictlan*

2013-02-22, 01:52
Bobicker napisał/a:

Postanowiłem że od dzisiaj nie rozdaję piw osobą które używają słowa "gimbus"- co za dużo to nie zdrowo, nie znacie innych określeń które mogą wjechać na ambicję czyjejś osoby? Mam nadzieję że ktoś mnie poprze (nie piwami, nie potrzebne mi one).



k***a, a jak gimbusa nie nazwać gimbusem? To jak żyda nie nazwać żydem, a pedała pedałem...

klimass

2013-02-22, 02:00
:sraczka:
wojniz napisał/a:

o ja pie**ole jakie gówno. To ma byś sadistic? gimbusiarnia pie**olona. Człowiek napie**olony wchodzi na serwis, żeby jakieś kończyny flaki... no ruskich zobaczyć a tu co? Jakiś pedał czapeczką rzuca po szkole. Między ludzmi to się w ogóle w czapce k***a nie chodzi, bo żydami nie jesteśmy do ch*ja. ALE nie, ktoś da film i po co? Na wirtualne piwa liczy? Po ch*j mi je, staje mu od tego? A może to substytut nektaru bogów, bo w sklepie jeszcze mu nie chcą sprzedać.

Zastanówcie się k***a gimbusiarnia, co wrzucacie do internetu, a tym bardziej na portal sadistic bo do ch*ja... wqrwaicie mnie i pewnie w ch*j innych użytkowników, tym gównem co się codziennie pojawia na tym portalu.


Się nie zesraj

De...........ct

2013-02-22, 02:04
Plus za kreatywność, ale "Druga część filmu, który powstał aby poprawiać humor oglądającym " o co tu chodzi? to ma niby kogoś rozbawić..?

PanPodporucznik

2013-02-22, 03:50
Pedałek w rurkach i z czapeczką.... k***a mać!
Wynocha z tym na kwejka czy inny portal z ch*jowymi wstawkami.

jednoręki-ujeżdżacz

2013-02-22, 07:48
@wojniz, a jakbyś dostał film o "gimbusach" co leją się po ryjach to pewnie też byś "zhejtował", bo co to oni nie robią, kto ich wychował i najprawdopodobniej gdybyś tam był to nogi z dupy powyrywane. Lepiej oglądać trochę kreatywności niż lanie po ryjach w naszych szkołach. P.S. "Człowiek napie**olony wchodzi na serwis"- piłeś? Nie pisz

arofaz

2013-02-22, 07:52
ja pie**ole, gdzie stary sadistic, wszędzie były rozjechane zające, jelenie, złamane nogi, żebra, egzekucje a teraz jakieś pajace rzucają czapkami

Sister2291

2013-02-22, 08:29
straszna ch*jnia z nyndzom, gimba sie bawi

wojniz

2013-02-22, 09:01
Adacho napisał/a:

wojniz,
Sprawdź ile piw ma mój poprzedni filmik, zastanów się i przestań kłapać ryjem o zaśmiecaniu sadola, 700 osób uważa inaczej, jak Ci się nie podoba to wyłącz komputer, zapoznaj się z rzeczywistością i już nic więcej nie pisz albo dalej udowadniaj nam, że jesteś głupi
Pozdrawiam



No i? Na sadistic'u jest zarejestrowanych ponad ćwierć miliona użytkowników. Reszta miała wyj***na na Twój film.

Bobicker napisał/a:

Postanowiłem że od dzisiaj nie rozdaję piw osobą które używają słowa "gimbus"- co za dużo to nie zdrowo, nie znacie innych określeń które mogą wjechać na ambicję czyjejś osoby? Mam nadzieję że ktoś mnie poprze (nie piwami, nie potrzebne mi one).


Mogę nazwać kogoś np. nieukiem i analfabetą. :lodowka:


jednoręki-ujeżdżacz napisał/a:

@wojniz, a jakbyś dostał film o "gimbusach" co leją się po ryjach to pewnie też byś "zhejtował", bo co to oni nie robią, kto ich wychował i najprawdopodobniej gdybyś tam był to nogi z dupy powyrywane. Lepiej oglądać trochę kreatywności niż lanie po ryjach w naszych szkołach. P.S. "Człowiek napie**olony wchodzi na serwis"- piłeś? Nie pisz



Jakby krew i zęby latały to bym rozdawał piwo. Ale za rzucanie czapeczką z daszkiem?

Czemu po pijaku mam nie pisać? Sadistic to nie dziewczyna.

moskal88

2013-02-22, 09:50
wojniz napisał/a:

o ja pie**ole jakie gówno. To ma byś sadistic? gimbusiarnia pie**olona. Człowiek napie**olony wchodzi na serwis, żeby jakieś kończyny flaki... no ruskich zobaczyć a tu co? Jakiś pedał czapeczką rzuca po szkole. Między ludzmi to się w ogóle w czapce k***a nie chodzi, bo żydami nie jesteśmy do ch*ja. ALE nie, ktoś da film i po co? Na wirtualne piwa liczy? Po ch*j mi je, staje mu od tego? A może to substytut nektaru bogów, bo w sklepie jeszcze mu nie chcą sprzedać.

Zastanówcie się k***a gimbusiarnia, co wrzucacie do internetu, a tym bardziej na portal sadistic bo do ch*ja... wqrwaicie mnie i pewnie w ch*j innych użytkowników, tym gównem co się codziennie pojawia na tym portalu.



Przychodzi 19 letni student, pijany po imprezie z chlopakami z informatyki, i mysli, ze jest fajny bo poprzeklinal troche i zj***l chlopakow za to ze nie siedza jak mongoly na korytarzu tylko sie bawia czapka i nawet im to wychodzi, jak ci k***a filmik nie pasuje to przeskroluj pacanie, a nie pie**ol

wojniz

2013-02-22, 09:58
Wiek podany w profilu. Więc z edukacją to mnie nie wyprzedzasz za bardzo.

Tafariel

2013-02-22, 10:20
Wojniz dobrze prawi! Dla gimbów są te kfejki i inne jebuzdzidy tam możecie szczekać :P Nie ma to jak próbować wygrać kłótnie w internecie :D I jeszcze mówią ludziom co mają robić :D