Trenuje pływanie ze związanymi rękami i nogami

37
piwo
Centurion  @ 2007-10-05, 10:31
Cytat:
10-letnia dziewczynka przez trzy godziny pływała ze związanymi rękami i nogami w chłodnych wodach rzeki Xiang w południowych Chinach. Ojciec dziewczynki wyjaśnił, że taki trening ma jej pomóc w spełnieniu marzenia, jakim jest przepłynięcie kanału La Manche.
Huang Li z miasta Zhangjiajie w prowincji Hunan pokonała w taki sposób dwa czy trzy kilometry, płynąc z prądem. Jak tłumaczył jej ojciec, nie stwarzało to żadnego zagrożenia, ponieważ umiejętności dziewczynki są "doskonałe", a poza tym przez cały czas płynął obok córki.

Dodał, że ona sama nalegała na przeprowadzenie takiego ćwiczenia. Pomysł wziął się z programu, który Li widziała w lokalnej telewizji. Ojciec dziewczynki, nauczyciel który pasjonuje się pływaniem, tłumaczył, że jego rodzina nie ma pieniędzy na innego trenera. Huang Li zaczęła pływać, gdy miała sześć lat, a jej marzeniem jest przepłynięcie pewnego dnia kanału La Manche.

- Codziennie mnie pyta: "czy uda mi się to zrobić? Czy kanał jest szeroki? Czy fale są naprawdę wysokie?" - mówił ojciec Li.

Na zamieszczonych w gazetach zdjęciach z treningu widać dziewczynkę z nogami związanymi na wysokości kostek sznurkiem i rękami skrępowanymi paskiem materiału. Dziennikarze relacjonowali, że wskutek wychłodzenia dziewczynka zupełnie zsiniała na twarzy

Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1617736,69,1,0,120,686,item.html

Evildoer 

3
2007-10-06, 15:14 [link]
Zawsze mi się wydawało, że Chińczycy mają nie po kolei we łbach. A jeśli już mała dziewczynka ma takie marzenia, tzn., że powinni tej rodzinie zabrać telewizor, a rodzice powinni pracować dłużej na większą miskę ryżu.

Gienek2 

2011-04-27, 11:15 [link]
może jescze z workiem na głowie i kamieniem przy nodze? a żeby było solidniej

lexi334 

3
2012-07-12, 09:16 [link]
niech sie chinczyki pie**olna w swoje głupie łby....

dziaad 

2012-10-21, 15:55 [link]
jak jej stary nie zaorze to za parę lat na olimpiadzie zgarnie same złota w pływaniu.

irish 

2012-10-22, 01:42 [link]
jakby szybko płyneła to by jej zimno nie było x)

wygląda mi to na próbe wyjechania do francji/anglii i chęć zdobycia azylu politycznego

rolerek 

2012-11-05, 11:38 [link]
Młoda trenuje jak Navy Seals.

Zaebauem 

2012-11-15, 10:21 [link]
Czemu posty admina są na głownej mimo że były wrzucone w 2007 roku? XD promuje sie czy ki ch*j?

~tip.top 

2012-11-15, 12:11 [link]
A co to za różnica z którego roku jest temat?
   Popularne tagi
idiota  komórka  cmentarz  burzenie  profesor  jan  babcie  czajnik  miska  arab  plantacja  machanie  osiem  harmonijka  wyprzedzanie  dzwięk  judo  alfons  powitanie  usterka  arabski  kaloryfer  poczekalnia  koza  dance  ziemia  richard  opera  anus  grabarz  porshe  inżynieria  rowerek  backflip  sypialnia  prześcieradło  ratunek  zioło  sweet  wojownik  fotomontaż  ucięcie  wodogłowie  służba  duchy
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]