18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trenujące czarnuchy

troflix • 2013-04-20, 19:48
czekam na opinie ekspertow sadola :D

moze i czarne, ale lapa sie zgadza ;)

reSPECT

2013-04-20, 22:16
nie wiem czemu lubię takie filmiki, ale coś w nich na prawdę k***a jest, jak oglądam któreś z nich, to aż mi się chce zrobić pompki albo brzuszki, zaraz jakiś typ powie, że gówno prawda bo siedzę teraz na kompie ale ch*j w to, takie filmiki na prawdę dają do działania!

deliriumovski

2013-04-20, 22:24
Ten który mówi to C.T. Fletcher, ma swój kanał na Youtubie, jest byłym 3-krotnym mistrzem świata w wyciskanu na ławce oraz 2-krotnym mistrzem świata w uginaniu ramion ze sztangą ( strict curl ) w zawodach (dla naturalnych, drug free ). Jego rekordy to 650lbs na klatkę czyli 295kg, zaś na biceps 225lbs czyli 102kg.

leoy

2013-04-20, 22:24
Jebeńce sadystyczne jeden z drugim, skończcie pie**olić smuty w komętarzach, bo żygać się chce, siedzicie przed netem i wpie**alacie ciasteczka twierdząc, że się przetrenowaliście z otwierania delicji szampańskich, ruszcie te białe zapyziałe dupy i piszcie na PW co Wam potrzebne!

-Teść
-Winko
-Metka
-Omka
albo inne gówno, nie ma opie**alania się, pie**olona seria kończy się jak nie możesz ruszyć k***o łapą a o klikaniu nie wspomnę, jazda białasy zasrane!

mungo

2013-04-20, 22:28
PYTHON napisał/a:

specjalnie do tego pokazują złą technikę i opowiadają jakieś kłamliwe anegdoty. A tak naprawdę to trenują łapy raz w tygodniu na jakimś murzyńskim koksie dla zwierząt w seriami 3x8


papiespolak napisał/a:

Machają hantlami jakby pierwszy raz je w łapie mieli.


Dla was idealnych techniczne koles też nagrał dobry filmik

jessjess

2013-04-20, 22:56
Jak mawia Pavel Tsatsouline "Curls are for Girls"

lu...........5z

2013-04-20, 23:09
ah ci sadolowi eksperci co jedyna styczność z ciezarami mają na szkolnej siłowni na wfie

johnnybgoode

2013-04-20, 23:32
ujebutor napisał/a:


Nas, białych, obdarzono w większą inteligencję oraz spryt, dzięki czemu nie używamy 'motherfucker' jako przecinka.


Właśnie k***a; całkowicie się k***a zgadzam

0pan0wany

2013-04-21, 02:50
Mowi to murzyn z inna tkanka miesniawo ĆWOK

Dzoyo

2013-04-21, 03:25
Jakiś murzyn będzie mnie uczył jak ja mam ćwiczyć, jest coś takiego ja przepalenie mięśni.... ale, "Nie ma czegoś takiego jak przetrenowanie" niech się pie**olnie w głowę i niech tyra wg. swoich zasad, życzę pajacowi powodzenia.

CyganBezGruzu

2013-04-21, 11:18
leoy napisał/a:

Jebeńce sadystyczne jeden z drugim, skończcie pie**olić smuty w komętarzach, bo żygać się chce, siedzicie przed netem i wpie**alacie ciasteczka twierdząc, że się przetrenowaliście z otwierania delicji szampańskich, ruszcie te białe zapyziałe dupy i piszcie na PW co Wam potrzebne!

-Teść
-Winko
-Metka
-Omka
albo inne gówno, nie ma opie**alania się, pie**olona seria kończy się jak nie możesz ruszyć k***o łapą a o klikaniu nie wspomnę, jazda białasy zasrane!







Co ?

kuba1393

2013-04-21, 13:19
pawel8814 napisał/a:

Po jakiego ch*ja to tu jest?




po to aby ci sp***olic dzien , bo sie wk***iasz jak widzisz tematy o silce, bo przeszkadza ci to w pogodzeniu sie ,ze swiadomoscia bycia albo tlusta swinia, albo chudym szkieletorsem ktory siedzi i wpie**ala wlasnie ciasteczka benng

bolek333

2013-04-21, 14:13
Soory, że mnie nie było, poszedłem po ciasteczka :) .

lu...........5z

2013-04-21, 16:06
Dzoyo napisał/a:

Jakiś murzyn będzie mnie uczył jak ja mam ćwiczyć, jest coś takiego ja przepalenie mięśni.... ale, "Nie ma czegoś takiego jak przetrenowanie" niech się pie**olnie w głowę i niech tyra wg. swoich zasad, życzę pajacowi powodzenia.



przepalenie mięsni :homer:

Gorgor

2013-04-21, 21:34
deliriumovski napisał/a:

Ten który mówi to C.T. Fletcher, ma swój kanał na Youtubie, jest byłym 3-krotnym mistrzem świata w wyciskanu na ławce oraz 2-krotnym mistrzem świata w uginaniu ramion ze sztangą ( strict curl ) w zawodach (dla naturalnych, drug free ). Jego rekordy to 650lbs na klatkę czyli 295kg, zaś na biceps 225lbs czyli 102kg.



murzyn wbił tyle koksu w siebie, że już nie wie co mówi.