18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening z ciężarem własnego ciała dla każdego - górne partie

ssworkout • 2015-12-14, 12:02
Ilość powtórzeń, długość przerw między seriami / ćwiczeniami, ilość serii wszystko w filmiku!, zapraszam do obejrzenia i treningów

krakenwmajtach

2015-12-14, 12:28
A na koniec kolega koledze 20 razy w dupsko pytą.

NastyRascal

2015-12-14, 13:06
zle robia pompki bo prostuja lokcie. pis joł.

Pa...........or

2015-12-14, 13:24
Daję piwo bo też tak umiem.

ajeinot

2015-12-14, 16:07
krakenwmajtach napisał/a:

A na koniec kolega koledze 20 razy w dupsko pytą.



tą część pewnie zamieszczą na hardzie i nazwą "jak poszerzyć odbyt koledze - dolne partie"

krakenwmajtach napisał/a:

A na koniec kolega koledze 20 razy w dupsko pytą.



tą część pewnie zamieszczą na hardzie i nazwą "jak poszerzyć odbyt koledze - dolne partie"

werewolfer

2015-12-14, 19:02
takie cwiczenia sa najlepsze dla zdrowia i proporcji sylwetki, ale siłaczem po tym nie zostaniecie. Nie ma progresji ciężaru.

ssworkout

2015-12-14, 20:13
@NastyRascal

wykonując pełny ruch tak jak na filmie ćwiczymy mięsień na całej długości , wykonując niepełne powtórzenia mięsień nie pracuje na całej długości co za tym idzie nie jest pobudzony do wzrostu w pełnym zakresie , wykonywanie niepełnych powtórzeń to nawyk z siłowni który właśnie ludzie przenoszą na drążki (kalistenika / street workout)

@werewolfer

zgadza się , dodając obciążenie do takich ćwiczeń, siła, masa, rośnie proporcjonalnie

Bankracy

2015-12-14, 20:25
Jak ktoś jest zainteresowany to niech wpisze kalitenistyka, można bez kolegi :amused:

ssworkout

2015-12-14, 22:13
@Bankracy

*kalistenika :)

swampman

2015-12-15, 07:40
ssworkout napisał/a:

wykonując pełny ruch tak jak na filmie ćwiczymy mięsień na całej długości , wykonując niepełne powtórzenia mięsień nie pracuje na całej długości co za tym idzie nie jest pobudzony do wzrostu w pełnym zakresie , wykonywanie niepełnych powtórzeń to nawyk z siłowni który właśnie ludzie przenoszą na drążki (kalistenika / street workout)



blokowanie stawu (np pelny wyprost w st lokciowym) bardzo zmniejsza napiecie miesniowe wiec powodzenia mongole jezeli tak cwiczysz :D
poza tym pedalski trening na drazku jest zupelnie czyms innym od kulturystyki gdzie cwiczy sie od pelnego rozciagniecia (nie wyprostu) do maksymalnego skurczu.
na drazku powinny cwiczyc tylko kobiety na pole dance a nie goscie w pie**olonych legginsach co tylko zuzywaja tlen na silowni
pie**olisz takie smuty ze az musialem napisac o tej godzinie... tak jestem ekspertem

C.Z.E.S.I.E.K

2015-12-15, 08:01
A ja z rana zrobiłem rozpiskę na biceps. Ba, mało tego, od razu pakować zacząłem.
Prawą ręką 12 powtórzeń, lewą niestety tylko 10 dałem rady, bo obciążenia brakło.
Wnioski: czuję się rewelacyjnie, jajecznica była zak***ista, ale jutro muszę mieć więcej kawy albo ręce zmieniać.

Tafariel

2015-12-15, 08:29
swampman napisał/a:



blokowanie stawu (np pelny wyprost w st lokciowym) bardzo zmniejsza napiecie miesniowe wiec powodzenia mongole jezeli tak cwiczysz :D
poza tym pedalski trening na drazku jest zupelnie czyms innym od kulturystyki gdzie cwiczy sie od pelnego rozciagniecia (nie wyprostu) do maksymalnego skurczu.
na drazku powinny cwiczyc tylko kobiety na pole dance a nie goscie w pie**olonych legginsach co tylko zuzywaja tlen na silowni
pie**olisz takie smuty ze az musialem napisac o tej godzinie... tak jestem ekspertem



No jakoś mi też to bujanie na drążkach nie podchodzi. Takie koguciki po 60 kg i ch*j że on tyra 20x + na drążku i po co? Nie lepiej zrobić 10-12 ale z obciążeniem i budować siłę. Sam drążek nie jest zły. Zresztą wszystko lepsze od siedzenia przed kompem :D Zajawka jest, to trzeba docenić ale zgadzam się z @swampman, że jak trenować to lepiej dorzucić jakieś ciężary i mieć coś więcej niż powyginane stawy ;) A pompki najlepiej robić na poręczach/cegłach/ksiązkach/krzesłach co tylko jest pod ręką bo to zwiększa zakres ruchu i o wiele lepiej działa.

A i @swampman! Szanujmy się! Chłopaki krzywdy nikomu nie robią więc nie ma co ich obrażać :ok:

orwell14

2015-12-15, 09:08
Wypie**alać z sadola pedały, to nie k***a sfd czy kfd głupie ch*je, rozumiecie to?

mi...........TS

2015-12-15, 09:09
Znawcy k***a, że lepiej 10-12 razy podnieść sztangę, bo na drążku nie można sobie dorzucić plecaka z książkami czy bardziej profesjonalnie, z opaskami robiącymi za obciążenie...

fantastico

2015-12-15, 09:17
mikelTS napisał/a:

bo na drążku nie można sobie dorzucić plecaka z książkami



Idąc na ZPT albo przyrodę z Panią.