18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening z ciężarem własnego ciała dla każdego - górne partie

ssworkout • 2015-12-14, 12:02
Ilość powtórzeń, długość przerw między seriami / ćwiczeniami, ilość serii wszystko w filmiku!, zapraszam do obejrzenia i treningów

EdmundKemper

2015-12-15, 09:34
Wrzucanie takiego materiału na Sadistic to jak wręczenie epileptykom darmowych biletów na Sunrise.

krkkac1

2015-12-15, 10:13
@swampman
Śmiać mi się chce jak czytam co Ty piszesz. Mówisz, że koguciki? Popatrz sobie na gimnastyków i się zastanów czy takie koguciki z nich. Z polskiej sceny obczaj sobie Bundka, Maksyma Riznyka czy na przykład Kurę(kogucik, martwy ciąg 150kg faktycznie jak na 68kg to słabo). Uświadomię Cię tylko, że w SW poza wytrzymałością(te tak zwane 20x na drążku) robi się też treningi siłowe. A właśnie. Rekord polski w dipach: Maksym Riznyk- 18dipów z 48kg
Doinformuj się a potem pisz o kogucikach

marcinq93

2015-12-15, 10:55
Drązek jest waznym elementem kazdej szanujacej sie osoby ktora cwiczy na silowni. Mozna na tym rozwinac dobrze swoje plecy. Nie mniej osoby na tym filmiku to jest jakas k***a parodia, dwojka szczurkow o lacznej masie nie przekraczajacej 100 kg uczy ludzi jak maja cwiczyc, no bez jaj.

ayawaya

2015-12-15, 10:55
Zawsze pod tematem SW jest ból dupy, ja rozumiem, że są lepsze portale do wrzucania takich materiałów, fakt nikt swoich treningów z siłki tutaj nie wrzuca, ale na SW jest prawie zawsze hejt, nie wiem co ludziom przeszkadza, że jeden ćwiczy na siłce a drugi na drążku, sam ćwiczę SW i przy 80 kg też da się ćwiczyć a tym większa satysfakcja gdy z taką masą ciała mogę zrobić coś bardziej wymagającego. Każdy ma inne jakieś widzimisie co do swojego treningu więc te hejty to chyba tylko lecą od grubych sadoli siedzących przed kompem 24/7 którym się nie chce ruszyć dupy i coś ze sobą zrobić, bo czemu ktoś inny uprawiający sport miałby hejtować drugiego który też to robi, to powinno łączyć a nie dzielić, a te zawistne głosy stulejarzy w tle to tylko motywacja :) . Pozdro

Pac

2015-12-15, 12:16
krkkac1 napisał/a:

@swampman
Śmiać mi się chce jak czytam co Ty piszesz. Mówisz, że koguciki? Popatrz sobie na gimnastyków i się zastanów czy takie koguciki z nich. Z polskiej sceny obczaj sobie Bundka, Maksyma Riznyka czy na przykład Kurę(kogucik, martwy ciąg 150kg faktycznie jak na 68kg to słabo). Uświadomię Cię tylko, że w SW poza wytrzymałością(te tak zwane 20x na drążku) robi się też treningi siłowe. A właśnie. Rekord polski w dipach: Maksym Riznyk- 18dipów z 48kg
Doinformuj się a potem pisz o kogucikach


Ty sie lepiej doinformuj nim zaczniesz pajacowac
150kg przy 68kg to osoba sredniozaawansowana na silowni, kazdy kto potrenuje rok powinien spokojnie tyle jebnac przy tej wadze ciala (zakladajac ze nie jest dryblasem z 2m wzrostu)

A ten rekord 18 dipow z 48 kg to chyba z twojej osiedlowej silowni bo sam z chlopakami wiecej pizgam i to nie przy smiesznych 68kg

Policeman

2015-12-15, 12:17
O k***a można się podciągać i robić pompki, a także odwrócone pompki...nie wierzę...ojapie**ole genialne. Goście pokazują jak robić pompki, muszą być ekspertami.

C.Z.E.S.I.E.K

2015-12-15, 12:33
@ayawaya
"sam ćwiczę SW i przy 80 kg też da się ćwiczyć a tym większa satysfakcja gdy z taką masą ciała mogę zrobić coś bardziej wymagającego."

Pisząc SW podejrzewam, że masz na myśli Street Workout. (tak w gwoli wyjaśnienia)

Czy ćwiczenia przy wadze 80 kg są czymś wymagającym...... Dobij jeszcze 40 kg to pogadamy. Nie ważne ile ważysz, dopóki potrafisz wykonać zestaw 25 pompek, 25 brzuszków i 25 przysiadów w serii bez zawału jest dobrze.

GO...........ED

2015-12-15, 13:16
Autorze czego ty oczekujesz od userów sadola ? czemu do ch*ja wszyscy się tu promują i wpie**alają takie rzeczy sadistic to jest do k***y nędzy portal humorystyczny, na kfd.pl albo na sfd.pl z taką trescią abarot jop twoju,(tak samo ty pryszczaty vlogerze z judupa)

zły_skurwiel

2015-12-15, 13:35
Co za zj***ny poziom komentarzy, japie**ole. Raz na jakiś czas ktoś wrzuci temat do którego schodzą się wszyscy użytkownicy z niedoj***niem mózgowym.

ayawaya

2015-12-15, 14:18
@czesiek99 mówiąc coś wymagającego miałem raczej na myśli figury w których już jednak waga ma znaczenie, bo o ile widzę kolegów ważących 60-70kg wymiatających na drążku o tyle mi z moją masą jest troche ciężej, ale nie mam zamiaru schodzić z masy, powoli do przodu :)

grauper

2015-12-15, 20:24
Przynajmniej ćwiczą cokolwiek a nie siedzą x godzin na dupie w robocie przed kompem => w domu przed TV / kompem i nie hejcą :D Ale wiadomo. Trudniej ruszyć dupe niz nak***iać w klawisze i jak to czego źle nie robią :D
A co do drążka i tego ze laski powinny na tym cwiczyć pool dance to wiesz. Zależy co chcesz osiągnąć.
Szafa 2-2 m raczej nic z tym nie zrobi ale ktos kto chce w miare zdrowo wyglądać jak najbardziej :)
Ale wiadomo. Każdy ma inne cele :D

booolooo

2015-12-15, 21:20
Ok, fajnie, ładnie, pięknie, było już sporo tego na sadolu i trzeba więcej?

Ćwicze strit workołt! Musze się wszędzie pochwalić!

Trimeresurus

2015-12-16, 02:54
@upy wszystkie. Nie wiem czy ktoś wspomniał ale nie chce mi się czytać pie**olenia.

Nie prostuje się w pełni stawu łokciowego NIGDY k***a, bo można uszkodzić wyrostek łokciowy przez takie przeprosty, a w skrajnych przypadkach nawet złamać. pie**olenie, że mięsień wtedy dobrze nie pracuje, jak nawet traci napięcie przez takie debilizmy.

UBcjaPOLSKA

2015-12-16, 03:01
Ja k***a nie rozumiem o co kaman z SW, prostą ławeczkę kupisz za 300 PLN lub miej. Ale licz 300, gryf 80, dwa gryfy około 150, żeby mieć gięty. Betonu B20 za około 50-60 zł i masz blisko 100 KG obciążenia. Bloczki do wyciągu około 20pln. Więcej Ci nie potrzeba. ~500 PLN - masz sprzęt na którym zrobisz praktycznie wszystko...

ssworkout

2016-11-30, 16:00
cześć, przedstawiam moją 3 letnią przygodę i transformację z ćwiczeniami z własną masą ciała, warto dążyć do wyznaczonego sobie celu.