18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening czyni mistrza

Gebofon • 2013-06-15, 19:51
Tym razem Wardęga mobilizuje służby porządkowe do treningu. j***ne lenie, choć niektórzy się starali :amused:



Ma większe jaja niż niejeden fanatyk JP.

bartek934

2013-06-15, 23:09
jaja ma ale kiepsko mu idzie z tym bieganiem :)

luek0

2013-06-15, 23:30
MADErrFAKErr napisał/a:

wykpiwcy mówiący "" będą musieli zacząć zastanawiać się jak to odszczekać...



Jaki kraj taki Remi :trollencjusz:


dlancer

2013-06-16, 00:05
Na sadolu Sobota wieczór (nie noc) sama gimbaza...

masabitumiczna

2013-06-16, 00:11
dlancer napisał/a:

Na sadolu Sobota wieczór (nie noc) sama gimbaza...


to już teraz wiemy kim jesteś...

Megatr0n

2013-06-16, 00:46
Gość ma jaja z adamentium, iść z browarem pod komendą policji i jeszcze zgrywać trolla XD

Mgla

2013-06-16, 00:49
Pitu pitu śmiechu śmiechu. Mam nadzieję, że nie śmiejecie się z tych ludzi co masowo poszli do policji, która jeszcze rok temu gwarantowała emeryturę po 15 latach. Ludzie to ludzie, a system to system. Gdyby byli systemem to by wezwali śmigłowiec i go zapałowali na śmierć. Nie robią tego, bo teraz większość, to młodzi ludzie, którzy też mają wyj***ne, ale muszą robić "wyniki" jak w marketingu. Większość dogoniłaby go bez problemu, ale po co ? Powody spiny na ten komentarz są dwa :
1) Spinasz się na policję bo jest policją (ale zadzwonisz na nią jak cię napadną)
2) Spinasz się na policję bo jesteś JP a mama robi obiad.

@edit I z dopiskiem - SYSTEM zafundowal nam mandaty za picie w miejscu publicznym w ramach ustawy o wychowaniu w trzezwosci. Jednak, kiedy cała rodzinka wesoło maszeruje jakimkolwiek deptakiem jakiegokolwiek znanego miasta wzdłuż alej budek piwnych - to już JEST OK!

dlancer

2013-06-16, 01:07
@masabitumiczna
Jest noc pustaku...

żbik

2013-06-16, 01:10
Mermeros napisał/a:

Cóż, jeśli w tych butelkach był inny płyn niż alkohol, to czy dostanie jakąś karę, chociażby za uciekanie?


Dostaniesz i dodatkowo za zaśmiecanie!
Mam wyrok skazujący na papierze z dzisiaj za postawienie na chodniku piwa w butelce 0.33 w momencie jak struże prawa podjechali.
Za picie i zaśmiecanie 150zł...
Po brawurowej interwencji, prawie pełne piwo oczywiście zabrałem..

dlancer

2013-06-16, 01:23
1. jaracie się Sylwestrem... zwykłą rozpieszczoną przez rodziców p*zdą która myśli że wszystko mu wolno.
2. Taki z niego kozak że w ostatniej akcji widać jak zatrzymuje się przed ulicą by nie dostać mandatu za przekroczenie w miejscu niedozwolonym...
3. Po złapaniu pewnie rozmawiał z policją jak ten typ z BMW
4. Lajkujcie dalej a mendy nikomu nie popuszczą
5. Jesli ktoś na przypał wyłazi przed mendy z butelką to chyba nikt normalny nie będzie ganiał za szczylem...
6. hejtujcie mnie ile wlezie ale prawda jest taka że kolesiowi zależy na popularności a Wy drodzy sadole poszliście na żeź jak stado baranów a z Tego powodu jest mi niezmiernie przykro... :cry:

rafg

2013-06-16, 01:45
Ciekawe teraz ile osob ten filmik zainspiruje do wykonania podobnej akcji podczas ewentualnego spotkania z policja.Przeciez im sie nie chce biegac.Troche sprintu a 100 w kieszeni.

zehFTW

2013-06-16, 02:14
za wardęge zawsze piwko

Wójcik

2013-06-16, 02:22
Odwaliłem kiedyś podobny numer, stojąc na parkingu ze znajomymi już po paru piwach widzieliśmy że jedzie suka, poszedł zakład że nie wypije przy nich browara. Stoję przodem do nich (jadących suką w naszą stronę), delektuje się Ciechanem a oni mijają mnie w zwykłym patrolowym tempie fundując mi jednocześnie flaszkę u znajomych :mrgreen:
Parę razy próbowałem ich w centrum trollować Podpiwkiem ale jakoś żaden funkcjonariusz się nie zainteresował :-|

Swistac

2013-06-16, 02:22
Przepraszam czy jest tu jakiś prawnik który mógłby wytłumaczyć poniższą kwestię?
Można przypuszczać, że policja zatrzymała Pana z filmu. Czy zaszła zasadność zatrzymania? Czyn prawdopodobnie wyczerpał znamiona wykroczenia.Ale czy na pewno? Miał oczywiście obowiązek wylegitymowania się. Ale czy środek zapobiegawczy w postaci zatrzymania (skucia) był zasadny? Czy możliwym jest że w/w będzie miał możliwość starania się o odszkodowanie?
(art.552 i nast.KPK)

Gudio89

2013-06-16, 02:42
@up

Raczej nie, bo sp***alał. Generalnie jeżeli osoba ucieka, wygląda na taką która ma coś na sumieniu, jest o coś podejrzana albo coś nabroiła. Skoro powiedział, że nie ma dokumentów nie mogli tego sprawdzić, a po takiej akcji jaką odwalał też raczej na przesłuchanie nikt się nie zbierał, to też zakuli.