18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trener osobisty.

MaratHS • 2016-05-30, 07:53
Na scenę wychodzi tak zwany coach (czyt. kołcz) po to by przeprowadzić szkolenie pod tytułem "Jak zarobić 100tys zł w minutę"
Coach wychodzi i pyta:
-Dzień dobry państwu, ile osób mamy dziś na sali?
-Tysiąc... odpowiada mu tłum
-A ile zapłaciliście państwo za to, żeby móc na tej sali siedzieć?
-100 złotych
-Dziękuję państwu.

Nizaryta1

2016-05-30, 18:02
eunstachy napisał/a:

Pracuje jako trener osobisty (na siłowni) i powiem wam, że lenistwo ludzi sięgnęło zenitu. Przykład: kobieta do mnie, że potrzebuje trenera osobistego, bo ona sama nie może się zmotywować do ćwiczeń. Rozumiecie? Jest gotowa płacić grube pieniądze tylko za to, że jej powiem, że ma ruszyć dupe na trening i mówić jej, że świetnie jej idzie... Ludzie to kretyni... No ale przynajmniej mam z czego żyć.




Wiesz, z jednej strony masz rację, i można się cieszyć z ilości debili dzięki czemu mądrzejsi zarabiają a z drugiej strony, jak możesz zarabiać na ludzkim nieszczęściu!!! żartuję, j***ć debili ściągnij z nich tyle żeby zmądrzeli albo pomarli z głodu, przynajmniej schudną.
Ale poważnie to z drugiej strony ilość debili w jakimś społeczeństwie skutkuje upadkiem cywilizacji, z jednej strony możemy na nich zarabiać i nie trzeba być nawet superintelektualistą wystarczy mieć odrobinę rozumu w głowie i się nie bać (ja kiedyś bałem się że pójdę do więzienia za zarabianie na debilach i klepałem biedę ale strach minął i kasa jest... robię w Agencji Pracy Tymczasowej).

Tak czy inaczej wracając do meritum czyli upadku cywilizacji to tak, większa liczba debili skutkuje upadkiem cywilizacji, niektórzy powiedzą "Po co nam robotnicy znający więcej niż 200 słów?" ale ja odpowiem po to żeby dom w którym mieszkasz nie zj***ł ci się na łeb, no i jak mawiali nasi dziadowie "Z jakim przestajesz takim się stajesz", czyli wychodzi na to że twoje dzieci będą przestawały z debilami (ciebie raczej to nie ruszy już), i mogą stać się takimi na jakich zarabiasz, powiesz że wychowasz ich dobrze ale nie uda ci się, nie zamkniesz dzieciaka pod kloszem a jeśli zamkniesz to mu zaszkodzisz i zawsze prędzej czy później pójdzie torem głupola "bo kolega", poza tym debile będą nam budować domy to i nam sp***olą się domy na łeb.

Nie martwcie się jednak, w XIX wieku mądrzy ludzie tak zwani realiści a w Polsce pozytywiści wpadli na pomysł "Pracy u podstaw" i taką powinni uprawiać ludzie mądrzy, polega ona na dawaniu wędki zamiast ryby i uczeniu łowić, dzięki temu nie sp***olą nam się dachówki na łby.

Wiochmen

2016-05-30, 18:32
Cytat:

Ale poważnie to z drugiej strony ilość debili w jakimś społeczeństwie skutkuje upadkiem cywilizacji, z jednej strony możemy na nich zarabiać i nie trzeba być nawet superintelektualistą wystarczy mieć odrobinę rozumu w głowie i się nie bać (ja kiedyś bałem się że pójdę do więzienia za zarabianie na debilach i klepałem biedę ale strach minął i kasa jest... robię w Agencji Pracy Tymczasowej).




o ty ku*asie jeden, robisz w h*ja ludzi i jeszcze sie tym chwalisz?...co innego placic za usługe a co innego wykorzystywac ludzi kłamiac w zywe oczy... mam nadzieje, ze karma cie kiedys dopadnie sk***ielu jak i tobie podobnych..

Jak w tym kraju ma byc dobrzr jak kazdy tylko patrzy jak by tu kogos wyjebac

W............R.

2016-05-30, 19:47
@eunstachy Obczaj 5HTP. Gadałem niedawno ze znajomym i opowiedział mi o paru "success stories", kiedy dodawali sobie to do koktajli :)

eunstachy

2016-05-30, 21:16
dabster napisał/a:

Jeszcze mało wiesz o ludziach @naitsyrk. Po pierwsze dobry trener personalny w najmniejszym stopniu nie może być półmózgiem, nie wiem gdzie chodzisz trenować że takie bzdury gadasz. Po drugie tu chodzi o sam fakt wydawania pieniędzy po to, żeby ktoś bręczał ci nad uchem żebyś wziął się do roboty, bo sam nie jesteś w stanie zmobilizować się do krzty wysiłku. Za coś takiego to wstyd nawet 10 złotych płacić. Oczywiście trener na siłowni jest potrzebny ludziom którzy jeszcze nie znają technik ćwiczeń czy zasad treningu, bo niekiedy widać że sami prędzej doprowadzą się do kalectwa niż ładnej sylwetki, ale opisana sytuacja to upadek godności człowieka. I to samo odnosi się do korzystania z usług mówców motywacyjnych i podobnych geniuszy w stylu zarabiaj 400 euro dziennie siedząc przed komputerem



Dokładnie to miałem na myśli, tylko nie chciało mi się rozpisywać i tłumaczyć debilowi ;)

czarny001

2016-05-31, 02:44
Z cyklu jak ludzie są leniwi:
Dziewczyna studiuje na pewnej technicznej uczelni, na kierunku bezpieczeństwo wew. Mają tam przedmiot pt. Zagadnienia Transportu Lotniczego, czy jakoś tak. W związku z wymienionym dostali zadanie: Znajdź dowolny samolot pasażerski, odrzutowy, wykonaj trzy rysunki, na których będzie widać następujące rzuty: od góry, od przodu i od boku.

Dziewczyna spytała mnie, czy odpłatnie bym nie narysował dla znajomych takich rysunków. Pierwsza myśl- ok, bezpieczeństwo, to nie kierunek techniczny, więc zrobienie ręcznego, technicznego rysunku może rzeczywiście przekraczać umiejętności tychże ludzi. No to co- kalka techniczna, rapitografy, linijki, krzywiki i do boju- przypomni sobie człowiek czasy jak się takim sprzętem posługiwał (czyli technikum- na studiach już wszystko na kompie się dzisiaj robi). Ale dziewczyna mówi, że to nie takie, że zbyt dokładne i pani w ogóle powiedziała, żeby znaleźć te rysunki na necie i przekalkować odręcznie na normalną kartkę papieru... 3 rysunki w około 30 minut... Takie rzeczy to się w przedszkolu robiło a dzisiaj, na studiach nie chce się ludziom ołówka wziąć do ręki. Takich zamówień miałem 4, płatne 30zł za komplet, czyli na czysto 1zł/min.

I teraz nie wiem, czy się cieszyć, że wpadła kasa prosta i szybka, czy zacząć zastanawiać się, kiedy ludzie zaczną szukać kogoś,żeby za nich na studia szedł...
I nie piszcie, że nie każdy ma talent- przekalkować nawet małpa potrafi, tym bardziej, że rysunek miał być wg. zaleceń p. prof. odręczny- a zasłanianie się w takim wypadku brakiem talentu podchodzi pod dysgrafię czy inną pseudochorobę dzisiejszych czasów....