18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trener osobisty atakuje

phrontch • 2022-03-18, 08:24
41-letni dziennikarz otrzymał celny cios od trenera osobistego.




Figlarz_

2022-03-18, 09:54
Podobno KOŁCZ został zapytany, czy jest taka sama p*zda jak wszystkie pożal się boze kołcze. Nie poradził sobie z tym pytaniem i grubas oberwał.

zwierzak30

2022-03-18, 10:01
Po takiej właśnie sytuacji znajomy mój,co sparowałem z nim kilka razy na ringu.Wyłapał 10 lat odsiadki.
Obstawiał kluby na bramkach.Naprawdę spoko gość,zero chamskiej agresji,opanowany.W razie interwencji wystarczyła polemika,ewentualnie jak mocniejszy agresor to gaz ,obezwładnienie i telefon na policje.
Tej nocy jednak nerwy mu puściły i klepną gościa właśnie w taki sam sposób ja powyżej.Z tą różnicą,że delikwent już się nie podniósł.No i nieumyślne zabójstwo się odj***ło i gówno się wylało. Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.I oskarżał go jak w zabójstwie z niebezpiecznym narzędziem.
Chłopak przed trzydziestką,rodzina,pasja(boks),nigdy nie notowany,lubiany w mieście.A wystarczyła jedna chwila słabości i 10 lat z życia wycięte.

Wiem że na sadola też często zaglądał.Pozdrawiam go jak to czyta.

CrookerS

2022-03-18, 10:09
Wylapal od trenera osobistego, ale napewno to nie byl jego trener :amused:

htp

2022-03-18, 10:28
zwierzak30 napisał/a:

Po takiej właśnie sytuacji znajomy mój,co sparowałem z nim kilka razy na ringu.Wyłapał 10 lat odsiadki.
Obstawiał kluby na bramkach.Naprawdę spoko gość,zero chamskiej agresji,opanowany.W razie interwencji wystarczyła polemika,ewentualnie jak mocniejszy agresor to gaz ,obezwładnienie i telefon na policje.
Tej nocy jednak nerwy mu puściły i klepną gościa właśnie w taki sam sposób ja powyżej.Z tą różnicą,że delikwent już się nie podniósł.No i nieumyślne zabójstwo się odj***ło i gówno się wylało. Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.I oskarżał go jak w zabójstwie z niebezpiecznym narzędziem.
Chłopak przed trzydziestką,rodzina,pasja(boks),nigdy nie notowany,lubiany w mieście.A wystarczyła jedna chwila słabości i 10 lat z życia wycięte.
Wiem że na sadola też często zaglądał.Pozdrawiam go jak to czyta.



Czy to był Bongman?

skywalker75

2022-03-18, 13:23
zwierzak30 napisał/a:

Po takiej właśnie sytuacji znajomy mój,co sparowałem z nim kilka razy na ringu.Wyłapał 10 lat odsiadki.
Obstawiał kluby na bramkach.Naprawdę spoko gość,zero chamskiej agresji,opanowany.W razie interwencji wystarczyła polemika,ewentualnie jak mocniejszy agresor to gaz ,obezwładnienie i telefon na policje.
Tej nocy jednak nerwy mu puściły i klepną gościa właśnie w taki sam sposób ja powyżej.Z tą różnicą,że delikwent już się nie podniósł.No i nieumyślne zabójstwo się odj***ło i gówno się wylało. Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.I oskarżał go jak w zabójstwie z niebezpiecznym narzędziem.
Chłopak przed trzydziestką,rodzina,pasja(boks),nigdy nie notowany,lubiany w mieście.A wystarczyła jedna chwila słabości i 10 lat z życia wycięte.
Wiem że na sadola też często zaglądał.Pozdrawiam go jak to czyta.



Dobry chłopak był i mało bił ?

qu4si

2022-03-18, 13:31
Pewnie grubas przyszedł z reklamacją, bo 3 dzień trenuje, z 5 hamburgerów zeszedł na 3 bo dieta, a efektów nie widać.

Hrabia Drapula

2022-03-18, 14:42
qu4si napisał/a:

Pewnie grubas przyszedł z reklamacją, bo 3 dzień trenuje, z 5 hamburgerów zeszedł na 3 bo dieta, a efektów nie widać.



albo trenował grubego żonę

TrzyDwaJeden

2022-03-18, 15:27
zwierzak30 napisał/a:

Po takiej właśnie sytuacji znajomy mój,co sparowałem z nim kilka razy na ringu.Wyłapał 10 lat odsiadki.
Obstawiał kluby na bramkach.Naprawdę spoko gość,zero chamskiej agresji,opanowany.W razie interwencji wystarczyła polemika,ewentualnie jak mocniejszy agresor to gaz ,obezwładnienie i telefon na policje.
Tej nocy jednak nerwy mu puściły i klepną gościa właśnie w taki sam sposób ja powyżej.Z tą różnicą,że delikwent już się nie podniósł.No i nieumyślne zabójstwo się odj***ło i gówno się wylało. Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.I oskarżał go jak w zabójstwie z niebezpiecznym narzędziem.
Chłopak przed trzydziestką,rodzina,pasja(boks),nigdy nie notowany,lubiany w mieście.A wystarczyła jedna chwila słabości i 10 lat z życia wycięte.
Wiem że na sadola też często zaglądał.Pozdrawiam go jak to czyta.



Najwidoczniej za dużo grał też w gry komputerowe. One powodują agresję, jak to eksperci mawiąją

:lol:

Gandalfszary

2022-03-18, 16:32
Aż mu laczki spadki. Był chłop i nie ma chłopa. RIP

serenity

2022-03-18, 17:05
Jak taka beczka tłuszczu chodzi na takich nibynóżkach? j***ny spaślak!

Ca...........on

2022-03-18, 19:55
Dziesiona za nieumyślne dla nienotowanego to trochę dużo.

35i

2022-03-18, 19:59
Sprowokowany kolorem przepoconej koszulki spaślaka, śmiem twierdzić, że mógł złożyć trenerowi niemoralną propozycję.

neo001

2022-03-18, 22:27
Caramon napisał/a:

Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego.



"Prokurator wnosił o 25 lat(ponoć znajomy denata) uzasadniał to iż "zabójca"był czynnym zawodnikiem klubu bokserskiego." - nie jestem pewien ale to się chyba kwalifikuje jako czy z użyciem niebezpiecznego narzędzia.