18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trashman

Szparas • 2017-12-28, 23:17
Ostatnio spędziłem święta u babci, która mieszka w bloku. Wszystko przebiegało normalnie dopóki nie poszedłem wyrzucić za nią śmieci. W komunalnym śmietniku śmierdziało niesamowicie, a co dziwniejsze nie był to zapach typowy dla śmieci. Załatwiłem to najszybciej jak potrafiłem i od razu zapomniałem o sprawie. Odwiedzam dziś babcię i w trakcie rozmowy dowiaduję się, że w tych śmieciach znaleziono martwego bezdomnego. Leżał tam od kilku dobrych dni, w czasie Wigilii już się chyba rozkładał w najlepsze. Słyszałem, że podobno się zablokował i udusił tam, ale to nic oficjalnego. Tak więc apel do was byście byli bardziej ostrożni i wyczuleni na coś takiego, zwłaszcza jeśli wiecie jak pachnie trup(ja na przykład do tego momentu nie wiedziałam). Może to być trauma dla dziecka, a domyślam się, że od czegoś takiego może wybuchnąć jakaś mała epidemia.

Podsumowujac, jak czujecie trupa to to zgłoście. Jeśli historia ch*jowa i zmarnowałem wasz czas to dajcie do sucharów. A i byłbym zapomniał, link do całej sprawy:
http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zielona-gora/a/cialo-znalezione-w-pergoli-smietnikowej-w-zielonej-gorze-co-sie-stalo-sprawe-bada-zielonogorska-policja,12802476/

saves

2017-12-28, 23:29
Ja tam wolę jakieś fajne perfumy, ale jak ktoś lubi trupy wąchać... ;)

The_Generat

2017-12-29, 00:13
"Załatwiłem to najszybciej jak potrafiłem i od razu zapomniałem o sprawie. " - por*chales i sie nie skapowales ze cos nie tak... Po,a dziwnym zapachem ?

Putikonto

2017-12-29, 00:39
A mój spust pachnie pieczarkami, czy jest ze mną wszystko ok?

~Velture

2017-12-29, 02:37
Cytat:

zwłaszcza jeśli wiecie jak pachnie trup


No każdy wie bo przecież to wiedza powszechna :wyj***ne:

BigCohones

2017-12-29, 08:31
Trup śmierdzi gnijącym mięsem...
Ludzie wyrzucają resztki jedzenia, a po świętach to góry jedzenia więc gnije to sobie na śmietniku i jedzie trupem.
Odór jest straszny i zbiera na wymioty

KillerLaugh

2017-12-29, 10:04
Twoja babcia nie pie**oli się z kolędnikami.

Putikonto

2017-12-29, 12:38
lepiej twojej babki nie wk***iać

hugo283

2017-12-29, 12:52
Nick----->szparas
Tak więc apel do was byście byli bardziej ostrożni i wyczuleni na coś takiego, zwłaszcza jeśli wiecie jak pachnie trup(ja na przykład do tego momentu nie WIEDZIAŁAM).

Podsumowujac, jak czujecie trupa to to zgłoście. Jeśli historia ch*jowa i ZMARNOWAŁEM wasz czas to dajcie do sucharów.

Przyznaj się, jesteś babą z fiutem???

Ja...........ro

2017-12-29, 14:40

:amused:
Oraz tekst dla moderacji

GhostRider32

2017-12-29, 15:00
Najładniej pachnie, jak topielec się na brzegu wysuszy :)
Taki słodko-kwaśny zapach, szczypiący w nos.

krasnal_hałabała

2017-12-29, 15:29
hugo283 napisał/a:

Nick----->szparas
Tak więc apel do was byście byli bardziej ostrożni i wyczuleni na coś takiego, zwłaszcza jeśli wiecie jak pachnie trup(ja na przykład do tego momentu nie WIEDZIAŁAM).

Podsumowujac, jak czujecie trupa to to zgłoście. Jeśli historia ch*jowa i ZMARNOWAŁEM wasz czas to dajcie do sucharów.

Przyznaj się, jesteś babą z fiutem???




Temat jest spoko i pasuje na sadola, moim zdaniem główna.

pi...........ta

2017-12-29, 20:06
Działo się to ze 2 lata temu w zimę kiedy trochę napadało śniegu, wracałem z kumplami z imprezy i szliśmy przez miasto ( Gdańsk, ul. Długa ). Wszystko było fajnie, śmiechy i hihy lecz jednemu z nas zachciało się szczać, to skręciliśmy w jedną z uliczek i tam szukał miejsca na oddanie moczu. Padło na śmietnik otoczony takim murkiem z daszkiem, bo pod presją pęcherza nie było czasu na inną miejscówę. No to poszedł lać a my czekamy. Po chwili słyszymy jak ktoś krzyczy " Co jest k***aa!?". Patrzymy a kumpel wybiega ze śmietnika zapinając rozpor i mówi że idziemy już. Pytamy się o co chodziło i okazało się że lał na jakiegoś żula który tam spał. Żul się nie skapnął dopóki kumpel nie skończył tak więc olany był fest. Nie wiedziliśmy co zrobić to poszliśmy w ch*j. ch*jowe zachowanie, wiem. Ale było śmiesznie dla nas