18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trashman

Szparas • 2017-12-28, 23:17
Ostatnio spędziłem święta u babci, która mieszka w bloku. Wszystko przebiegało normalnie dopóki nie poszedłem wyrzucić za nią śmieci. W komunalnym śmietniku śmierdziało niesamowicie, a co dziwniejsze nie był to zapach typowy dla śmieci. Załatwiłem to najszybciej jak potrafiłem i od razu zapomniałem o sprawie. Odwiedzam dziś babcię i w trakcie rozmowy dowiaduję się, że w tych śmieciach znaleziono martwego bezdomnego. Leżał tam od kilku dobrych dni, w czasie Wigilii już się chyba rozkładał w najlepsze. Słyszałem, że podobno się zablokował i udusił tam, ale to nic oficjalnego. Tak więc apel do was byście byli bardziej ostrożni i wyczuleni na coś takiego, zwłaszcza jeśli wiecie jak pachnie trup(ja na przykład do tego momentu nie wiedziałam). Może to być trauma dla dziecka, a domyślam się, że od czegoś takiego może wybuchnąć jakaś mała epidemia.

Podsumowujac, jak czujecie trupa to to zgłoście. Jeśli historia ch*jowa i zmarnowałem wasz czas to dajcie do sucharów. A i byłbym zapomniał, link do całej sprawy:
http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zielona-gora/a/cialo-znalezione-w-pergoli-smietnikowej-w-zielonej-gorze-co-sie-stalo-sprawe-bada-zielonogorska-policja,12802476/

Tataxxl

2017-12-30, 13:11
Na ul.Ptasiej w Zielonej Górze k***y z Roksy wynajmują kawalerki :) To mówisz, ze u babci byłes ? ... :)

Gac

2017-12-30, 13:34
Moje miasto, takie piękne <3