18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trąbienie w wuwuzelę!!!

realus • 2010-07-05, 12:05
Jak się okazuje także niektórzy mieszkańcy RPA nie cierpią dźwięku wuwuzeli. Źle skończyło się to dla pewnego 14-latka z Durbanu, który został zastrzelony przez swojego sąsiada.

Asanda Cele wracał szczęśliwy do domu po meczu RPA - Francja, wygranym przez gospodarzy mundialu 2:1 i oczywiście dmuchał w wuwuzelę ile sił w płucach. Denerwującego dźwięku nie wytrzymał jego sąsiad, który wyciągnął broń i oddał dwa strzały w kierunku chłopca. Jeden pocisk trafił Asandę w głowę, drugi w ramię.

Chłopiec zmarł w wyniku odniesionych ran w szpitalu w Durbanie, w którym jego matka pracuje jako pielęgniarka. Sprawca tragedii został aresztowany i oskarżony o morderstwo.

- Mój syn kochał piłkę nożną. Zawsze dmuchał w wuwuzelę, niezależnie od tego, czy jego drużyna wygrała, czy przegrała. Mój sąsiad nie lubił hałasu, jaki wydawał ten instrument. To dlatego zabił mojego syna - powiedziała pani Nontobeko Cele.

Oskarżony o morderstwo sąsiad zdaniem policji tłumaczył się, że "myślał, że strzelał do złodzieja". Złodziej z wuwuzelą? Raczej nikt mu nie uwierzy.
http://mundial.wp.pl/title,Trabienie-w-wuwuzele-grozi-smiercia,wid,12443094,wiadomosc.html

AceOfSpades

2010-07-05, 13:25
1 Nigra mniej. Ale to krok w dobrym kierunku.

JarekGola

2010-07-05, 13:43
To sie sasiad po mistrzowsku uniewinnil ;) strzelac do jakiegokolwiek murzyna to 100 procent pewnosci, ze strzelasz do zlodzieja

Chupacabra

2010-07-05, 16:39
k***a, powinniśmy wywołać bunt i protest by oswobodzili tego murzyna który zabił chłopaka. Dobrze facet zrobił. Zabić tych pie**olonych dmuchaczy. Wk***iają ucho.

dwakilo

2010-07-05, 19:02
Wuwuzela Hunter.

ku...........ek

2010-07-05, 20:49
I pewnie wuwuzela zagłuszyła wystrzał...

GKC

2010-07-05, 21:22
Chupacabra napisał/a:

k***a, powinniśmy wywołać bunt i protest by oswobodzili tego murzyna który zabił chłopaka. Dobrze facet zrobił. Zabić tych pie**olonych dmuchaczy. Wk***iają ucho.



A po co? Dwa murzyny na jednym ogniu udupione ^^

IIWW

2010-07-06, 00:46
Cytat:

Zawsze dmuchał w wuwuzelę, niezależnie od tego, czy jego drużyna wygrała, czy przegrała


no a ja uważałem to za żart... i jeszcze się tym murzyny chwala :-?

Grzesiek85

2010-07-06, 15:30
mógł sobie bachor tą trąbkę w dupę wsadzić jak nie miał co robić

Isentor

2010-07-06, 16:36
Vuvzela to broń, do nieuzbrojonego by przecież nie strzelił.

trzelpy

2010-07-06, 17:30
No i to jest prawidłowa reakcja na takie rzeczy. Ja tylko czekam aż kaczyński czy inny komorowski zacznie trąbić w vuvuzelę ;]

tashi

2010-07-06, 21:20
zbieramy sie na kaucje?

kazarkac

2010-07-09, 16:21
realus napisał/a:



- Mój syn kochał piłkę nożną. Zawsze dmuchał w wuwuzelę, niezależnie od tego, czy jego drużyna wygrała, czy przegrała.



Murzyn fail ;/

Ogólnie powinniśmy zbudować akwedukty w Afryce(takie jak w starożytnym Rzymie z rurami ołowianymi) bo jak widać mało brakuje żeby murzynowi szajba odbiła :D

ps; ołów a dokładniej rury były przyczyną wielu chorób psychicznych w Rzymie, taki mały bodziec wy wystarczył do oczyszczenia świata :D