18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trąbienie w wuwuzelę!!!

realus • 2010-07-05, 12:05
Jak się okazuje także niektórzy mieszkańcy RPA nie cierpią dźwięku wuwuzeli. Źle skończyło się to dla pewnego 14-latka z Durbanu, który został zastrzelony przez swojego sąsiada.

Asanda Cele wracał szczęśliwy do domu po meczu RPA - Francja, wygranym przez gospodarzy mundialu 2:1 i oczywiście dmuchał w wuwuzelę ile sił w płucach. Denerwującego dźwięku nie wytrzymał jego sąsiad, który wyciągnął broń i oddał dwa strzały w kierunku chłopca. Jeden pocisk trafił Asandę w głowę, drugi w ramię.

Chłopiec zmarł w wyniku odniesionych ran w szpitalu w Durbanie, w którym jego matka pracuje jako pielęgniarka. Sprawca tragedii został aresztowany i oskarżony o morderstwo.

- Mój syn kochał piłkę nożną. Zawsze dmuchał w wuwuzelę, niezależnie od tego, czy jego drużyna wygrała, czy przegrała. Mój sąsiad nie lubił hałasu, jaki wydawał ten instrument. To dlatego zabił mojego syna - powiedziała pani Nontobeko Cele.

Oskarżony o morderstwo sąsiad zdaniem policji tłumaczył się, że "myślał, że strzelał do złodzieja". Złodziej z wuwuzelą? Raczej nikt mu nie uwierzy.
http://mundial.wp.pl/title,Trabienie-w-wuwuzele-grozi-smiercia,wid,12443094,wiadomosc.html

kazarkac

2010-07-10, 15:45
XaneX napisał/a:

@up Vuvuzela z ołowiu :roll:



Mniej skuteczne i nie będzie im się chciało nosić, bo siły nie mają bo na diecie są...

AdamBrown

2019-01-09, 22:12
Przupomniał mi sie kawał
-Mojsze jak ty sobie radzisz? masz w sklepie strasznie różnorodny asortyment, interes musi ci się źle kręcić
- przeciwnie świetnie mi idzie, wczoraj sprzedałem trąbkę, a dzisiaj pistolet a po południu nawet trumna poszła :D