18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toyota wyhamowała ciężarówki na autostradzie A4

zonk1234 • 2020-05-10, 23:06
Niby nie sadystyczne, ale ładnie się jegomość z Toyoty wpie**olił





Mam mieszane uczucia... Z jednej strony ukarany szeryf, z drugiej Mistrzowie drogi, którzy blokują lewy pas by jechać 1km/h więcej.

edmund

2020-05-11, 08:25
jak mnie wk***iają tacy kierowcy ciężarówek, pie**olnięty h*j blokujący pas na kilka minut

silwerbalk

2020-05-11, 08:40
Powinni go wyciągnąć z samochodu i przekopać go..... :roll:

nono12

2020-05-11, 08:49
hamusq napisał/a:

Jakby były trzy pasy, to tiry wyprzedzały na trzy pasy :p



U nas w kraju i 5 by nie pomogło. Środkowy nabity kapeluszami. Dwa prawe to tiry, które wyprzedzają kapeluszy.
4 pas to Ci co trochę szybciej jadą osobówkami niż kapelusze. 5 pas to handlowcy i inne ciule w skodach z silnikiem 1.0 ale napie**ala 180hm/h. Nawet jakby było i k***a 10 j***nych pasów, to kapelusz zawsze będzie jechał środkiem.

alucard321

2020-05-11, 09:31
mygyry napisał/a:

Co z tym zakazem jazdy lewym pasem dla tirów?



A widzialeś żeby tego przestrzegali? Zakaz jak wół a mości król zapie**ala lewym już 5km. To jest notoryczne. Swoją drogą widujecie może w ogóle policję na autostradach? Ja w ogóle.

Roman270297

2020-05-11, 10:02
Ja napiszę tak ogolnie dla tirowca jadącego 3-5 km/h to naprawdę duża różnica i zapewniam was, że sami tak byście robili. Bo na pewno tak robicie nawet w osobówkach. Wyprzedzacie aby jechać 70 a nie np. 65 czyż nie? Ale niestety ten trochę przesadził i zapierdzielał dłużej lewym ale kto wie może się zapomniał, tego nie wiem. Ale jak dla mnie obydwie strony sa zj***ne

russian-roulette

2020-05-11, 10:09
j***ne tirowe ścierwo drogowe. Piwo dla kolesia w osobówce

drzewko900

2020-05-11, 10:54
Kierowcy TIRa srają do żwira: D

seti666

2020-05-11, 11:03
Nie chcę bronić TIRowców, którzy jeżdżą w sposób jak widać na tym filmiku. Smutna prawda jest taka, że większość "numerów", idiotyzmów i wypadków powodują kierowcy osobówek, co dobitnie pokazują statystyki (90% wszystkich wypadków po przeliczeniu proporcji powodują osobówki). Ponadto wszyscy plujący tu jadem i pokonujący średnio dziennie 2km do pracy a nie 800km jak niektórzy kierowcy ciężarówek są największymi znawcami i ogólnie poszkodowanymi w takich sytuacjach (no płakać mi się chce nad tymi waszymi 2 minutami straty dziennie). Życie pokazuje, że tak wszyscy pogardzani w internecie kierowcy, pracownicy handlu, kasjerki (ostatnio nawet pracownicy medyczni) i reszta "plebsu" wykonują pracę bez, której ten świat dosłownie zatrzymuję się, w przeciwieństwie do coachów co mówią jak oddychać, kierowników od spraw zdrowego żywienia na stołówce, influencerów i innych... Wylewajcie tu dalej swoje frustracje, widocznie tyle z Was pożytku, że musicie się w ten sposób dowartościowywać, a w dobie kryzysu jesteście nikomu niepotrzebni. Co wniesie np taki coach w czasie kryzysu jaki nastał? powie Ci żeby myśleć pozytywnie i głód to problem wyobrażony? No ulżyłem sobie bo mnie już trochę cisnęło :)

Mazi118d

2020-05-11, 11:21
A ja kiedyś jechałem i wszyscy elegancko zjeżdżali i przepuszczali szybciej jadących lewym pasem i nie trzeba było wyprzedzać z prawej, to chyba było na obwodnicy Kielc albo gdzieś w Niemczech albo mi się śniło

gaaad

2020-05-11, 11:51
Tiry mogą wyprzedzac z lewej. Wk***ia mnie to jak kazdego, ale nie da sie im tego zakazac bo nie mialo byto sensu. Bardziej wk***ia mnie kozak co hamuje tira i stwarza zagrożenie. Najwiekszym debilem na tym filmie i takokazal sie kierowca tira ktory stanał z przodu zeby pogrozic Toyocie. KIEROWCA ZAWODOWY? Nie ma na tyle wyobrazni zeby wiedziec ze stawanie w takim miejscu to mega zagrozenie. Jak dla mnie "zawodowi kierowcy" powinni mieć bardziej przej***ne za przewinienia drogowe, bo to jest ich cala praca. BEZPIECZNIE i na czas dowiesc cos z A do B. Ich kozakowanie powinno byc pietnowane. !

Edit: pisalem na komorce, sorry za bledy.

AN...........or

2020-05-11, 11:52
Powinny tej k***ie tirowcowi co nagrywał odebrać prawo jazdy za to co zrobił. Może niech dalej sobie jedzie lewym pasem ? Jakim prawem te k***y mają nadal prawo wjechać na lewy pas ?

maciek232

2020-05-11, 12:00
boss. napisał/a:

Bardzo dobrze że wychamował cwe*a z tira nagrywajacego.j***ny król szosy zapie**ala lewym pasem po wyprzedzeniu pierwszej ciężarówki zamiast zjechać na prawy.j***ć tirowców.



no nie wiem czy dobrze, bo gdyby z tylu zaczeli sie wbijac osobowkami w ta naczepe to kilka czarnych workow mogloby byc potrzebne, a co do " jebac tirowcow"... pomyśl czy kupiłbys w sklepie cos gdyby nie "tirowcy" czy stałby Twoj blok/dom w ktorym mieszkasz gdyby nie tirowcy... pozdrawiam, dobrego dnia

vass

2020-05-11, 12:09

Temu w osobówce powinni spuścić łomot, to by mu się odechciało rumakować.

Attero132

2020-05-11, 12:37
Wszyscy siebie warci gangsterzy w puszkach