18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tony hawk’s pro skater

suborg • 2023-01-20, 05:29
Oszukuje bo ma więcej kółek


Loteledich

2023-01-20, 19:22
Kris22x2 napisał/a:

nie rozumiem jak można kibicować Banderowcom, chyba nie ma gorszej nacjii.



Są gorsi - ruskie zwierzęta

jpdlv2

2023-01-20, 20:20
Kris22x2 napisał/a:

Jakim trzeba być człowiekiem żeby, wstawić dla beki film niepełnosprawnego chłopaka który stara się być jak reszta, to naprawdę ktoś taki musiał być lany w mordę przez cały czas przez rówieśników, a teraz jest pedałem który kibicuje nazista, banderowcom i Ukropom którzy walczą z flagami symbolizującymi przybijanie Polskich dzieci do drzew. Każdy kto się tutaj nabija jest szmaciarzem i zwykła k***a.



Kto powiedział, że to dla beki jest? Nikt przed Tobą się nie miał beki. To raczej ciekawostka, że ludzie mają problem z takimi ludźmi i na siłę z nich robią z nich celebrytów. Są jakieś granice. Jak tak dalej pójdzie to niedługo jeszcze tego całego Velczura czy jak mu tam pokażą na desce... W co drugim filmie tutaj ludzie sobie żartują ze śmierci, a tym masz problem z żyjącym niepełnosprawnym... Praktycznie pod każdym filmem nabijają się że "debil" itp. Uwaga - niepełnosprawność umysłowa to tez niepełnosprawność.

bub323

2023-01-20, 20:49
Trochę takie Garry’s Mod albo DSJ jak się leciało na mamuciej, żeby później efektownie wyj***ć.

LouisdeFunes

2023-01-20, 22:40
jak pijany żaba Kermit na deskorolce

NosaczPL

2023-01-21, 01:25
Kriski napisał/a:

Marzyć czy zachwycać?



lewaku prawie jedno to samo każdy inteligentny nie lewak wie o co kaman :)

Bul_od_bytu

2023-01-21, 01:41
Jakbyś grał w Tonego Hawka na zj***nym kontrolerze :D

XTralala

2023-01-21, 20:51
Nowe DC wjechało po aktualizacji?

neo001

2023-01-22, 01:09
Kris22x2 napisał/a:

Jakim trzeba być człowiekiem żeby, wstawić dla beki film niepełnosprawnego chłopaka który stara się być jak reszta, to naprawdę ktoś taki musiał być lany w mordę przez cały czas przez rówieśników, a teraz jest pedałem który kibicuje nazista, banderowcom i Ukropom którzy walczą z flagami symbolizującymi przybijanie Polskich dzieci do drzew. Każdy kto się tutaj nabija jest szmaciarzem i zwykła k***a.



Jakim trzeba być zj***nym człowiekiem, żeby oceniać ludzi wrzucających takie filmiki. To naprawdę ktoś taki musi być pedałem, albo innym cosiem, co to go dzień w dzień inny ku*as nasieniem karmi! Zluzuj majty, bo chyba portal pomyliłeś jeśli brak ci dystansu :-)

Córka_Spawacza

2023-01-22, 02:40
Chciałbym zobaczyć tych zawodowców na deskach do surfingu