18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tony hawk’s pro skater

suborg • 2023-01-20, 05:29
Oszukuje bo ma więcej kółek


Leatherface

2023-01-20, 11:39
Kris22x2 napisał/a:

Jakim trzeba być człowiekiem żeby, wstawić dla beki film niepełnosprawnego chłopaka który stara się być jak reszta, to naprawdę ktoś taki musiał być lany w mordę przez cały czas przez rówieśników, a teraz jest pedałem który kibicuje nazista, banderowcom i Ukropom którzy walczą z flagami symbolizującymi przybijanie Polskich dzieci do drzew. Każdy kto się tutaj nabija jest szmaciarzem i zwykła k***a.



Chyba jego zdjęcie profilowe jest wystarczająco wymowne, żeby się domyślić jakigo contentu moźna się spodziewać :-D

Zenonn

2023-01-20, 11:52
Przy trzecim triku mało się nie wyj***ł. Uff, ten pokaz trzyma w napięciu.

silwerbalk

2023-01-20, 12:26
Kris22x2 napisał/a:

Jakim trzeba być człowiekiem żeby, wstawić dla beki film niepełnosprawnego chłopaka który stara się być jak reszta, to naprawdę ktoś taki musiał być lany w mordę przez cały czas przez rówieśników, a teraz jest pedałem który kibicuje nazista, banderowcom i Ukropom którzy walczą z flagami symbolizującymi przybijanie Polskich dzieci do drzew. Każdy kto się tutaj nabija jest szmaciarzem i zwykła k***a.


A wytłumacz jaki to ma sens myślisz że pierodlnie taki grinda po poręczy albo pierodlnie 280 flappa no nie k***a
I co do tego mają ukropy w tej sprawie ? :roll:

Black_Hole

2023-01-20, 13:11
sadollo246 napisał/a:

Panie Boże ukochany Panie mój i stwórco-Dziękuję żę jestem zdrowy.



jebnij sie w łeb jaki bog? nie ma nic takiego

panar3

2023-01-20, 13:12
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

W umysłach lewaków i przepychaczy kichy od srania ch*jem marzy się by taki sport leciał w telewizji i każdy się tym zachwycał. Ale czy powinien ?



No właśnie. Jak to Korwin gadał? A, już pamiętam: "...Organizowanie zawodów dla niepełnosprawnych fizycznie i puszczanie w telewizji z oglądalnością na poziomie 0,1% jest tak samo bez sensu jak organizowanie mistrzostw szachowych dla debili..." - koniec cytatu.

p47

2023-01-20, 14:39
Ja to bym ich tam na górę wciągnął i puścił na dół niech pokażą co potrafią. :-D

jbc_PO_lewakowTVNNiemcow

2023-01-20, 14:40
panar3 napisał/a:

No właśnie. Jak to Korwin gadał? A, już pamiętam: "...Organizowanie zawodów dla niepełnosprawnych fizycznie i puszczanie w telewizji z oglądalnością na poziomie 0,1% jest tak samo bez sensu jak organizowanie mistrzostw szachowych dla debili..." - koniec cytatu.



masz racje gdyby konfa wygrała to byłoby lepiej ale na kogo głosują to widac

_Netrunner_

2023-01-20, 14:52
Fajnie że "tacy" ludzie nie są zamykani w przysłowiowych czterech ścianach, a mogą doświadczyć kontaktu z rówieśnikami bez alienacji.

ungubungu

2023-01-20, 15:33
Robienie z siebie normalnego na siłę.

Załosne.

Harry Pojeb

2023-01-20, 16:09
Nie wiem czemu ale łezka mi się w oku zakręciła to nie jest śmieszne ani sadystyczne

Siriuz

2023-01-20, 16:49
Kris22x2 napisał/a:

Jakim trzeba być człowiekiem żeby, wstawić dla beki film niepełnosprawnego chłopaka który stara się być jak reszta, to naprawdę ktoś taki musiał być lany w mordę przez cały czas przez rówieśników, a teraz jest pedałem który kibicuje nazista, banderowcom i Ukropom którzy walczą z flagami symbolizującymi przybijanie Polskich dzieci do drzew. Każdy kto się tutaj nabija jest szmaciarzem i zwykła k***a.



A nie zastanawiałeś się skąd ta potrzeba być "jak reszta"? Może tu jest k***a problem? Kto zachęcał te sierotę, która ledwo stoi, do jazdy na deskorolce? Koleś ma rozj***ną koordynację ruchową, ale może głowę ma sprawną, może jakby ktoś go zachęcał do np analizy rynków kapitałowych to dzisiaj trzepałby kasiorę na giełdzie i otrzymywał prawdziwe uznanie a nie paraolimpijskie politowanie?

Stara prawda jest zawsze aktualna - pomagać trzeba umieć

Loteledich

2023-01-20, 17:55
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

W umysłach lewaków i przepychaczy kichy od srania ch*jem marzy się by taki sport leciał w telewizji i każdy się tym zachwycał. Ale czy powinien ?



Ale się nakręcasz w byciu zj***nym xd

PimpMyDick

2023-01-20, 18:15
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

W umysłach lewaków i przepychaczy kichy od srania ch*jem marzy się by taki sport leciał w telewizji i każdy się tym zachwycał. Ale czy powinien ?



Nie jestem lewakiem ale może w końcu bym TV włączył nie tylko pod konsolę, a odpaliłbym takie gówno i śmiał się na cały głos. W końcu dobre kino, a nie kabarety, polityka i wiadomości z p*zdy.

Kris22x2

2023-01-20, 19:08
silwerbalk napisał/a:

A wytłumacz jaki to ma sens myślisz że pierodlnie taki grinda po poręczy albo pierodlnie 280 flappa no nie k***a
I co do tego mają ukropy w tej sprawie ?



Myślę że nie każdy kto gra w piłke będzie grał zawodowo, strasznie ch*jowe jest wysmiewanie się z takich ludzi, jakim człowiekiem trzeba być żeby to robić???
Co do ukropow, to jedno ze na sadolu jest tylko temat Ukraińskiej armii powielana jest propaganda telewizyjna w dodatku kłamliwą, nie rozumiem jak można kibicować Banderowcom, chyba nie ma gorszej nacjii.
Myślałem że ludzie tutaj doszukują się prawdy na temat tego konfliktu, ale Propaganda niestety jest jedna.