18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomorrow belongs to me Cabaret Edycja Polska

cerastes • 2013-02-23, 16:14



co tu dużo pisać... na pohybel sk***ysynom

PO...........88

2013-02-23, 16:32
Jednym słowem mamy u siebie "demokracje" ale mocno okrojoną!!!
:evil:

wi...........05

2013-02-23, 17:07
o k***a idź z tym na kwejka

ja...........ax

2013-02-23, 17:26
jeżeli dobrze pamiętam żadnej afery szczepionkowej nie było więcej dzięki niej nie wydaliśmy kilku milionów złotych w bezużyteczne szczepionki

ciasteczkowy-potwór

2013-02-23, 17:45
Polacy to sie tylko nauczyli narzekać ze tu ich bija tam im mało płacą to nie ma pracy a k***a ruszyć wszyscy dupy i rozj***ć rząd tego TUSKA zrobić mu z dupy jesień średniowiecza to moze sie cos zmieni

szkaru

2013-02-23, 17:58
Opłata za drugi kierunek studiów to genialny pomysł akurat. Jak mnie wk***iają ważniaki j***ne bo studiują 2 kierunki alfy i omegi zasrane: jeden to socjologia, drugi to europeistyka. Albo debil, który złoży papiery na drugi kierunek np. jakiś ciekawy oblegany, zajmie miejsce, a po miesiącu powie, e w sumie nie chce mi się. Mamy darmowe studia, ale niech każdy wybiera kierunek roztropnie, a nie może w nieskończoność studiować.

A poza tym to wiele rzeczy z tego filmiku to bzdury, ale jest też i prawda. Zresztą do dupy zrobiony i wk***iająca muzyka

Udash

2013-02-23, 18:00
Na harda z tą mordą.

Bedzial

2013-02-23, 18:00
"Straz miejska bije staruszkow chcacych sie modlic"

Ten tekst mowi wszystko. Jaja sobie robisz tym filmem? Akurat tak sie sklada ze ci "staruszkowie chcacy sie modlic" dostali tam sluszny wpie**ol a nawet za maly. Idz siac propagande gdzie indziej. To ze w kraju jest nie najlepiej to kazdy o tym wie ale za sianie takiej propagandy to ch*j w dupe z calego serca i przekaz to Jarkowi.

szkaru

2013-02-23, 18:02
Oglądam dalej. Brak pomocy dla powiodzian. No akurat oni to dostali, aż za dużo. Wybudowali się w terenach zalewowych, ale się nie ubezpiecze bo przecież państwo mi i tak da. I dostali

ch*jowy ten filmik, k***a rudy lis jest ch*jowy, ale jeszcze ch*jowsze jest to że opozycja i przeciwnicy nie potrafią zrobić sensownego filmiku, który nie jest napchany ogólnikami, jakąś demagogią, bzdurami i populizmem, bo jest za co krytykować...

kaelem

2013-02-23, 18:03
Na Jarka tak narzekali... wolę afery elit niż afery w społeczeństwie. Z drugiej strony może i dobrze, że tak się dzieje, to pozwala mi być pewnym, że przy urnie, następnym razem będę każdemu sk***ysynowi robił inwigilację, nie ważne, czy czuć będzie ode mnie odór sympatii

bavarian

2013-02-23, 18:12


Jedyne wyjście:)

korinogaro

2013-02-23, 18:12
Afera szczepionkowa była, bo szczepionki nie zostały zakupione nie dlatego bo uznano to za zbędny wydatek czy to, że ta ptasia czy świńska grypa to lipa ale dlatego, że nie było na nie kasy.

fayhan

2013-02-23, 18:15
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany , ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany