18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomorrow belongs to me Cabaret Edycja Polska

cerastes • 2013-02-23, 16:14



co tu dużo pisać... na pohybel sk***ysynom

CherryMan

2013-02-23, 18:19
@up

Data urodzenia: 01 Sty 1995

idź być gimbusem gdzie indziej...

Irenvelle

2013-02-23, 18:20
Definicja Wolnosci wedlug autora to rozpie**alanie wlasnej stolicy?Burda?
Definicja modlacych sie "staruszkow" ktorzy nawet na filmie autora widac przepychaja miedzy straza miejska a soba barierki, ktore tam staly nie bez powodu?
Czy to zle jak jakis gowniarz ktory chwile wczesniej robil rozpie**ol albo pchal sie na kordon policji dostaje pare laczkow na morde?jak by nie dostal od tego szkieła, to pewnie by dostał od jakiegos lewako-pedala, ktorzy tez tam biegali i robili gnoj jak swiry z prawicy.
Media prorzadowe?Jasne, tak jest wszedzie i zawsze bylo, sa media krytyczne wobec rzadu i akurat na tym polega wolnosc, ze kazdy-k***a-czyta-co-k***a-chce.
Afera szczepionkowa?Akurat wtedy nie zakupilismy jako jedyni szczepionek od wielkich koncernow, ktore zrobily majatek na strachu europejczykow.Wiec o ch*j chodzi?
Hazardowa?Kazda wladza kradnie, obsadza stanowiska "swoimi" ktorzy kradna na potege, serio, tak idealizujecie opozycje, jak by nie robila tego samego jeszcze pare lat temu, a co robilo SLD? czy PIS? to samo.Ja do tego przywyklem i serio nie spodziewam sie ze ktokolwiek to zmieni, no moze korwin mikke ktory by wprowadzil monarchie i kradlby wszystko sam.
I dalej juz k***a nwet nie komentuje tych argumentow bo widze ze autorowi sie nudzilo i wypisal co mu przyszlo do glowy.
Ja rozumiem serio, ze nie kazdy lubi rudego, jest troche jebniety jak wszyscy w tym cyrku ale k***a, przestancie prowadzic swoja swieta wojne ktora nie prowadzi do niczego po za takimi scenami jak w dzien naszej niepodleglosci.

kalibko

2013-02-23, 18:31
Jeszcze się taki nie urodził co by nam dogodził :D

Pan_Doktur

2013-02-23, 18:31
Polacy!

Zmobilizujmy się nie przez jakiś filmik tylko zły stan rzeczy.

Znowu pogrążamy się w sporach, gdy obdzierają nasz kraj z Honoru.

Czy nie było już tak w historii?

Przecież nie przez takie sytuacje przechodziliśmy jako Naród.

Trzeba działać, trzeba kosy prostować. Postawić się jak Islandia i Bułgaria.

Dla naszych dzieci.

Żeby Polska była Polską


PS. Nie spinajcie dupy na jakiś filmik, czemu nie rozumiecie, że jego celem nie było poddanie go ocenie tylko uświadomienie stanu rzeczy.

qtacz

2013-02-23, 18:44
Nienawiść do policji tak zostałem wychowany , ten kto z nimi trzyma na zawsze jest przegrany H W D P JP SLU ELO

Loaloa

2013-02-23, 18:47
Widać, że brakuje wam argumentów na to jak strasznie ten Tusk was ciemięży i wasze wrzuty są coraz bardziej niedorzeczne. Bandziory i zadymiarze na marszach powinni być tłuczeni pałami, od modłów są setki kościołów, "niezależny dziennikarz" - to akurat mnie szczerze rozśmieszyło, afera szczepionkowa - jedna z niewielu mądrych decyzji ministra rządu Tuska (ale oczywiście trzeba się przypie**olić, bo jest moda na nienawiść do rządu), Smoleńsk - panie Antoni, już dobrze, przynieść panu kocyk?

Skądinąd

2013-02-23, 19:35


Zastanawia mnie, kiedy do niektórych środowisk (te zajebiście "alternatywne" - po dowolnej stronie, prawej czy lewej) dotrze, że prowadzenie niszowego bloga czy własnej gazetki o nakładzie 20 sztuk sprzedawanej za 20 gr kolegom nie czyni z człowieka dziennikarza?

cycek69

2013-02-23, 19:44
na pohybel :D za to dzisiaj wypiję...

be...........en

2013-02-23, 19:47
Ale się zleciały obrońce ubeckiego rządu, jak muchy do gówna.

Filmik może nienajwyższych lotów, ale warto popatrzeć na pianę z pyska tych obciągaczy Tuska. A może to nie piana.

cerastes

2013-02-23, 19:59
benben napisał/a:

Ale się zleciały obrońce ubeckiego rządu, jak muchy do gówna.

Filmik może nie najwyższych lotów, ale warto popatrzeć na pianę z pyska tych obciągaczy Tuska. A może to nie piana.



Poniekąd właśnie po to wrzuciłem ten film.
Nie jest to jakiś wielki twór, ale miał sprowokować lemingi i dyżurnych propagandowych idiotów do pisania postów ku chwale ch*jowego Ustroju.
Porządek trzeba zacząć od rozliczenia się ze starym systemem, jeżeli jeszcze coś w archiwach zostało. Po każdej ze stron są decydenci starej daty

i jak widać oddźwięk jest..

Głupcy dwa razy wybrali rząd złodziei, Ubecki system..

z propagandowym betonem ciężko wygrać

tool006

2013-02-23, 19:59
Mnie takie filmiki wcale nie dziwią, to samo było jak rządził PiS czy kto inny. Zawartości merytorycznej nie będę oceniał, ale potrzebne jest kontrolowanie poczynań rządu przez media i jednostki. Nawet jeśli treść jest mocno naciągana przez którąś ze stron. Właśnie w polskich mediach najbardziej irytuje mnie brak jakiegokolwiek obiektywizmu, odstawianie na bok spraw ważnych i zajmowanie się pierdołami. I zamiast pilnie obserwować rząd dosrywają się do wpadek opozycji. Może ja mało rozgarnięty jestem, ale powinno być na odwrót...

0nline

2013-02-23, 20:09
Fakt że niektóre "afery" w klipie są naciągane, ale reszta się zgadza. Takiego gnoju w budżetówce, braku logiki w działaniach służb czy kompletny brak pomysłu na poprawę bytu społeczeństwa już dawno nie było.

Brakuje mi w klipie jeszcze chwytającej za serce sceny nieudanej próby podrzucenia 400kg trotylu..


kemcia

2013-02-23, 20:52
Problemem nie jest PO czy PiS czy LSD czy co tam jeszcze w sejmie siedzi. Problemem jest mafia która tym kieruje. Nazywa się ich "służbami specjalnymi" ale to jest mafia. Nikt ich nie kontroluje (poza zleceniodawcami jakimi są obce narody) gdy niszczą ten kraj od środka. To co wokół widzicie nie może być przypadkowym działaniem. Wszystko to pasuje natomiast do jednego wzorca, który notabene zagościł już na sadolu http://www.sadistic.pl/sun-tzu-jak-oslabic-i-zniszczyc-panstwo-vt156814.htm jakoś cholernie mi to wszystko pasuje do siebie.

speedster

2013-02-23, 21:15
Jak zobaczyłem "straż miejska bije staruszków, chcących się modlić" to kliknąłem stop...
Manipulacja jak sk***ysyn.