18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomek Adamek

Numernabis • 2012-11-12, 20:42
Skoro juz jestesmy na temacie boksu, to znalazlem bardzo fajny filmik z highlightami Gorala. Zajebiste akcje, ch*jowych bym nie wrzucal.

przemello

2012-11-13, 17:27
@contowsky, a co takiego Adamek sobą prezentuje? Bo poza wychwalaniem się jakim to on nie jest ciężkim we wszystkich wywiadach, na ringu w wadze ciężkiej nic nie pokazuje. Samym gadaniem kariery nie zrobi... Nie mówie tutaj o jego walkach w półciężkiej, tylko o pokazowych walkach z emerytami jakie ostatnio toczy, bo w walce z kliczko to nic nie pokazał....

TrollingTime

2012-11-13, 17:56
Pozamykajcie ryje i oglądajcie rodaka.

NealCaffrey

2012-11-13, 18:43
jarQ18 napisał/a:

Zna ktoś tytuł piosenki ?


Thirty Seconds To Mars - The Kill

Wpisujesz część wysłuchanego tekstu w google, sprawdzasz czy się zgadza i masz ;)

Br...........ki

2012-11-13, 19:36
przemello napisał/a:

@contowsky, a co takiego Adamek sobą prezentuje? Bo poza wychwalaniem się jakim to on nie jest ciężkim we wszystkich wywiadach, na ringu w wadze ciężkiej nic nie pokazuje. Samym gadaniem kariery nie zrobi... Nie mówie tutaj o jego walkach w półciężkiej, tylko o pokazowych walkach z emerytami jakie ostatnio toczy, bo w walce z kliczko to nic nie pokazał....



k***a jak na 49 walk przegrywa 2 to chyba jednak coś znaczy.

mroz

2012-11-13, 20:12
@ Ruli. To chyba najdłuższe zdanie jakie czytałem kiedykolwiek.

przemello

2012-11-13, 21:30
Bronek, czytaj ze zrozumieniem. Nie mam na myśli jego kariery w pół ciężkiej tylko jego spektakularne przejście do ciężkiej! Bokserem w ciężkiej jest moim zdaniem miernym - stracił na szybkości przez to że przybrał na wadze, a ciosem żadnym nie dysponuje...