18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tomek Adamek

Numernabis • 2012-11-12, 20:42
Skoro juz jestesmy na temacie boksu, to znalazlem bardzo fajny filmik z highlightami Gorala. Zajebiste akcje, ch*jowych bym nie wrzucal.

Ruli

2012-11-13, 12:00
ch*j wam do jego religii, lepsze to niż skłonności polityczne, bo on przynajmniej nie kryję się z tym, że jest człowiekiem religijnym i tak został wychowanym, swoim zachowaniem daje dobry przykład a nie burdami i nienawiścią robi sobie promocje, prowokowaniem innych, dla niego jest to praca a zarazem jego życie, dążąc treningami i swoja charyzmą a nie pie**oleniem o innych bokserach jacy to są nieudolni i jak by im wpie**olił a, że Bóg mu daje sile i jest z nim związany od zawsze to wyłącznie i jego sprawa przy okazji mówiąc o tym i się nie wstydząc co do niego samego, miał piękne walki ale wątpię żeby zdobył mistrza w ciężkiej bo samym sercem i wiarą nie wygra choć mu tego życzę, ale szacunek trzeba mieć za jego karierę i jakim jest człowiekiem, amen

Metyl30

2012-11-13, 12:03
po h*j ta muzyka ??? ;/

DioniZy

2012-11-13, 12:17
to jest Piękno Boksu!!! Nie ma Lipy!

kares

2012-11-13, 12:40
Tak się teraz zastanawiam, czy jak Klitschko go pokonał to odebrał mu też pas polsatu?

Ręder

2012-11-13, 13:02
wszystko fajnie, ale po co ta pedalska muzyka...

vass

2012-11-13, 13:51
Niech walczy z Wachem zobaczymy który ma twardszy łeb :)

HariDee

2012-11-13, 14:10
Za Adamka zawsze piwo.
Ale koleś który to montował mógł sobie odpuścić tą zj***ną emo muzykę.

jarQ18

2012-11-13, 15:04
Zna ktoś tytuł piosenki ?

wiesuaf

2012-11-13, 15:06
@Ruli,
Piwo od ateisty.

NomadUG

2012-11-13, 15:06
Dla Adamka zawsze skrzynka browca.

Br...........ki

2012-11-13, 15:12
I pomyśleć żę ten Szpilka do niego kozaczy

NieWeszles

2012-11-13, 15:39
Ruli napisał/a:

ch*j wam do jego religii, lepsze to niż skłonności polityczne, bo on przynajmniej nie kryję się z tym, że jest człowiekiem religijnym i tak został wychowanym, swoim zachowaniem daje dobry przykład a nie burdami i nienawiścią robi sobie promocje, prowokowaniem innych, dla niego jest to praca a zarazem jego życie, dążąc treningami i swoja charyzmą a nie pie**oleniem o innych bokserach jacy to są nieudolni i jak by im wpie**olił a, że Bóg mu daje sile i jest z nim związany od zawsze to wyłącznie i jego sprawa przy okazji mówiąc o tym i się nie wstydząc co do niego samego, miał piękne walki ale wątpię żeby zdobył mistrza w ciężkiej bo samym sercem i wiarą nie wygra choć mu tego życzę, ale szacunek trzeba mieć za jego karierę i jakim jest człowiekiem, amen



Tak, jest taki oryginalny jak 99% innych bokserów. Wszyscy jacy to oni k***a nie są religijni... Ja rozumiem, że można być religijnym ale po kiego czorta od razu wypowiadać się u tego szatana Rydzyka?!

szurek

2012-11-13, 15:46
O co wy sie ciagle przypie**alacie ? Cieszczie się, że chociaż w tym sporcie nie jestesmy najgorsi. W grudniu Adamek vs Cunningham. Bedzie niezle mordrobicie.

Br...........ki

2012-11-13, 16:20
NieWeszles napisał/a:



Tak, jest taki oryginalny jak 99% innych bokserów. Wszyscy jacy to oni k***a nie są religijni... Ja rozumiem, że można być religijnym ale po kiego czorta od razu wypowiadać się u tego szatana Rydzyka?!


Chce to się wypowiada proste i logiczne, może ma takie poglądy

contowsky

2012-11-13, 16:39
a ja zawsze kibicuje polakom i mam w dupie to co o nich mówią typowe polaczki. Adamek przynajmniej coś sobą reprezentuje