18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tom, Jerry i Konstytucja RP

Kominek1993 • 2015-12-09, 13:14
Tja... :D


Nocturno

2015-12-11, 01:15
Tylko, k***a, nie lewak, dobrze?

Mówię, że PO olało minimum trzy kwestie, które wymagały rozmowy z TK, anie 49. Nie wpychaj mi do palców rzeczy, których nie napisałem. Mówię o ustawie konkretnej (ws. indywidualnych), o 1066 i o tym, że Komor przejął władzę, bez opinii TK, którą MIAŁ OBOWIĄZEK zasięgnąć.

Co do spraw indywidualnych.
W tym momencie kłócisz się z samym TK, więc z ciebie to robi lewaka, jak rozumiem?

Co do kwestii 1066.
To BYŁO nielegalne. Rząd PO pozwolił OBCYM państwom, obcym służbom wbijać na nasz teren z bronią, jeśli SUBIEKTYWNIE uznają, że powinni. Trudno o bardziej srające na demokrację i niepodległość ustalenia międzynarodowe.

Co do przejęcia władzy.
Tak, miał właśnie zaczerpnąć opinii TK, bo tak stanowi TK i zasady, które Marszałka obowiązują. Tymczasem on przejął władzę BEZ wiedzy TK, a nawet bez świadomości, że na pewno prezydent nie żyje. Nie miał prawa tego robić w tak krótkim czasie, a na pewno nie miał prawa robić tego bez opinii TK. Nie wygaduj prywatnych opinii i durnot, tylko trzymaj się faktów prawnych.

"też bronić po nie zamierzam, ale oni przynajmniej nie wywoływali w kraju nastroju permanentnej żałoby i nie wydawali się skażeni szaleństwem tak jak znaczna większość znanego mi elektoratu pisu"

Co jest złego w żałobie po Prezydencie RP, legalnie wybranym, którego przyczyny śmierci do dziś siedzą u Ruskich na serwerach?

"jedni chcieliby kiszczaka i jaruzela z grobów wykopywać tylko po to, żeby im pośmiertnie wyroki śmierci wydać"
Tak, właśnie tak. Wykopać sk***ieli i wysłać do mocodawców z Rosji, a nie chować ich na Powązkach. Żadnego honoru ani wiedzy historycznej nie masz..?

" jeszcze inni to "bogobojni i kochający swą rodzinę" tatusiowie, bijący swe młode żony tylko od święta i nieznający umiaru w spożyciu alkoholu przy dzieciach"

Muszę cię zasmucić. Krucjata antyalkoholowa istnieje wśród wierzących, nie (M)ateuszków.

"mówisz że reprezentujesz jakąś trzecią siłę? a kim jesteś ty i tobie podobni? czy aby nie jesteście wytworem rozbuchanej edukacji i pseudointeligencji granatem od pługa oderwanej? jakie są wasze korzenie? co tacy jak ty mogą zaoferować wartościowego? "

Te pytania dotyczą bezpośrednio mnie w sytuacji, gdy gówno o mnie wiesz. Nie jestem ani trzecią siłą, ani nie znam wielu "mi podobnych". Mam swoje poglądy, jestem narodowcem, dmowczykiem, jeśli ciebie to interesuje, katolem, Polakiem i jestem antypartyjny i bezpartyjny. Nie jestem, k***a, nawet demokratą. Piszę proste fakty - czerwone k***y, przefarbowane na demokratów, dostały się z ramienia PO do TK. Samo PO jest pełne czerwonych gnid, których nikt nie osądził. PiS pełen jest j***nych socjalistów. PSL to pie**olone wsioki, KORWiN to cholerne łapserdaki, Kukuziaki to cwaniaki, RN to sprzedajna małpa, SLD to zasrane krwią czerwone knury, Palikot to k***a na resorach, a KOD to banda hipokrytów i dwulicowców, którym nie przeszkadza łamanie Konstytucji RP przez PO, ale gdy łamie ją PiS to srają pod siebie.
Ogar, synek.

awatarjaremy

2015-12-11, 10:21
@up, lewak, zły człowiek, wszystko jedno. trupy wykopywać, żyjących zastraszać, symbolom się kłaniać. podpuszczałem cię swoją wypowiedzią, a ty rozpędzony poprzednią konwersacją dałeś przykład "słusznego zapału". romek miał więcej oleju w głowie i gdyby na wasze grono dziś spojrzał to facepalma by jebnął ze wstydem. i dokładnie o tych "spadkobiercach z KNP i ONR" myślałem pisząc o "pseudointeligencji granatem od pługa oderwanej".

jeszcze na jedno tylko odpowiem, bo może ktoś poza Tobą to przeczyta i przyjmie moje stanowisko w tej kwestii:
Cytat:

Co jest złego w żałobie po Prezydencie RP, legalnie wybranym, którego przyczyny śmierci do dziś siedzą u Ruskich na serwerach?


żałoba po prezydencie się odbyła, został pochowany (trochę za wysoko imo, czym kaczyńscy na wawel zasłużyli?) i powinno się go pożegnać z godnością, a nie co miesiąc jakieś szopki odpie**alać, w mediach trąbić i używać tego wydarzenia do poparcia tezy: my jesteśmy polakami, a kto z nami głośno nie krzyczy i się nie przepycha ten polakiem nie jest! żałoba stała się narzędziem propagandy kaczyńskiego i to jest moja odpowiedź na twoje pytanie.
miałem szczęście służyć pod pałacem w kwietniu 2010 i obsługiwać ten elektorat pisu, który przybył stać w 14-godzinnej kolejce by złożyć hołd trumnom w pałacu. na papierze brzmi to szczytnie, ale w gruncie rzeczy to ten tłum zachowywał się jak bydło, a sam hołd to było cyknięcie fot trumien i selfika. i to miała być grupa aspirująca do miana elity spośród sobie podobnych :facepalm: