18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancyjna baba

phrontch • 2020-06-15, 11:39
Jakaś stara rura doj***ła się do Azjatki o to, że ta według niej ćwiczy w nieodpowiednim miejscu




babubabu89

2020-06-15, 19:34
ra0mir napisał/a:

Koledzy i koleżanki...
nie bronię tej starej baby, bo wiadomo co jej robić prądem, ale...
k***a, na całym świecie (cywilizowanym) jest coś takiego jak domniemanie niewinności.
U nas jest domniemanie winności, nie wiem jak wy ale ja z tym walczę i kilka razy uchroniło mnie to przed ośmieszeniem się.
Grasz w j***nego cs'a masz dobry dzień, wyzywają cię od cziterów, dostajesz bana od admina.
Jesteś w nowym miejscu samochodem, nie wiesz jak pojechać, odpie**olisz coś, albo jesteś ch*jowym kierowcą albo cwaniakiem, który się pcha przed innymi...
Może stara baba nie mogła przejść i się wk***iła, itp.?
Filmiki jak te są zawsze wyrwane z kontekstu nie ma na nich całej prawdy, w tym wypadku np. początku.
Pozdrawiam i czekam na jakiegoś adwersarza



Masz rację. Ale na twoich przykładach
1. Admin na serwerze jak ma się pie**olić w śledztwo czy ktoś ma czity czy nie to dajesz bana problem z głowy.
2. Co za różnica czy trafisz na ch*jowego kierowcę czy cwaniaka chyba nie wysiadasz z samochodu i nie lecisz do niego wyzywać go od biczów i koksukerów? Co najwyżej pobluźnisz pod nosem i za 5 minut nie pamiętasz. No chyba że jesteś sfrustrowanym zjebem.

AdamBrown

2020-06-15, 22:58
Bo jest teraz BLM a nie YLM jak widać pojęcie "rasizm" jest wybiórcze, dotyczy tylko czarnych i Żydów, a nie obejmuje żółtych, czerwonych, cyganów, tybetańczyków, ani Białych. :D

Mr.ANALigator

2020-06-15, 23:32
ale ze co zle powiedziala ?? !!

Pankracy_Młot

2020-06-16, 02:32
jasypan napisał/a:

Kobiecina pamięta jeszcze stare dobre czasy i się nie pie**oli, nie co te płaczące p*zdy teraz.



W starych, dobrych czasach dostałaby klapsa na pysk w miare szybko, także raczej korzysta z tego, że sa miękksze czasy.

IOI

2020-06-16, 08:34
jak dla mnie to p*zda najpierw wk***ila czyms ta stara. kto normalny nagrywa filmik jak sie rozciaga

Abruel

2020-06-16, 14:28
To taka amerykańska alternatywa PiS'u