18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tolerancyjna baba

phrontch • 2020-06-15, 11:39
Jakaś stara rura doj***ła się do Azjatki o to, że ta według niej ćwiczy w nieodpowiednim miejscu




Halman

2020-06-15, 11:44
pie**olona suka ogrodnika i tyle..

alususs

2020-06-15, 11:46
Jedno kopnięcie w rzepkę tej starej rury i już do końca krótkiego życia będzie mieć Azjatów w głowie

C0C0JUMBO

2020-06-15, 11:46
Straszne, masakra po prostu. Może dajmy to na harda?

dmain

2020-06-15, 11:58
Lubię, to w starszych osobach, że podczas jakieś draki, po odwróceniu się do Ciebie plecami, dalej nawijają. I wówczas zawsze pie**olną coś mocnego - "tak na odchodne"

jasypan

2020-06-15, 12:10
Kobiecina pamięta jeszcze stare dobre czasy i się nie pie**oli, nie co te płaczące p*zdy teraz.

Puczysta

2020-06-15, 12:42
Stara prukwa przej***ła sobie swoje lata, i zazdrość ją zżera. Możliwe że rodzice zabraniali, nawet ramiona odsłonić, a ta ich słuchała do 30 roku życia, a teraz ją szlag trafia, jak to laski prezentują swe wdzięki.
Albo się doj***ła, bo jest głupią zrzędą, lub jest faktycznie rasistką.

Brawo dla dziewczyny za obojętną postawę.

nowynick

2020-06-15, 12:44
jasypan napisał/a:

Kobiecina pamięta jeszcze stare dobre czasy i się nie pie**oli, nie co te płaczące p*zdy teraz.



wątpię - ostatni raz taka nienawiść rasowa do Azjatów w USA miała miejsce w 1941, teraz Trump debilnymi komunikatami o celowym wprowadzeniu Covida w obieg podsyca niestety nienawiść rasową wobec skośnych

PS nie żebym bronił tego j***nego żółtka z flakiem zamiast fiuta co pił krew nietoperza czy to co tam złapał żeby ten mini flak stanął po długiej przerwie a jedyny efekt to tysiące zgonów na całym świecie. Osobiście (jak i pewnie większość z Was) odczuwam ekonomiczne skutki tej epidemii i jakbym dorwał to dłuuuugo bym tego sk***ysyna torturował przed podpaleniem stosu :evil:

Noside

2020-06-15, 12:47
No tak, bo hamburgerykance to się przebywanie tam bardziej należy. Jakiś apacz powinien ją oskalpować za wygadywanie idiotyzmów.

ra0mir

2020-06-15, 14:35
Koledzy i koleżanki...
nie bronię tej starej baby, bo wiadomo co jej robić prądem, ale...
k***a, na całym świecie (cywilizowanym) jest coś takiego jak domniemanie niewinności.
U nas jest domniemanie winności, nie wiem jak wy ale ja z tym walczę i kilka razy uchroniło mnie to przed ośmieszeniem się.
Grasz w j***nego cs'a masz dobry dzień, wyzywają cię od cziterów, dostajesz bana od admina.
Jesteś w nowym miejscu samochodem, nie wiesz jak pojechać, odpie**olisz coś, albo jesteś ch*jowym kierowcą albo cwaniakiem, który się pcha przed innymi...

Może stara baba nie mogła przejść i się wk***iła, itp.?

Filmiki jak te są zawsze wyrwane z kontekstu nie ma na nich całej prawdy, w tym wypadku np. początku.

Pozdrawiam i czekam na jakiegoś adwersarza :)

~_Killa_

2020-06-15, 16:25
czemu jej nie wyj***la w ryj ta azjatka to ja nie wiem, wk***iajaca baba.

mesjans

2020-06-15, 16:36
Pewnie stara przyłapała swego męża na fapaniu do niej w oknie.

Cryo

2020-06-15, 16:40
ra0mir,
Trochę masz z tym rację. Stara prukwa na początku gada coś o ich wcześniejszym spotkaniu. Gruba przed kamerą jest spokojna, ale nie wiadomo co odj***ła wcześniej.

lm65

2020-06-15, 17:59
Niech to samo powie murzynowi hehehehe

przedwczoraj

2020-06-15, 19:04
Wnoszę o ujemne piwka. Inaczej nie można dać wyrazu swoim uczuciom.