18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toksyczny związek

~Angel • 2021-06-24, 19:08
A jednak ją kocha :cry:


Go...........Fr

2021-06-24, 19:33
Kobiety chcą łatwych, ale odważnych facetów, tylko same czasem są skomplikowane bo mają niedosyt i jak czegoś nie odpie**olisz to ta jej pewność siebie tak się kończy, szkoda gościa bo widać jak poniosło i mu EWIDENTNIE przykro, ale ch*j widać że się kochają. :fiufiu:

garota

2021-06-24, 19:41
Go4Fr napisał/a:

Kobiety chcą łatwych, ale odważnych facetów, tylko same czasem są skomplikowane bo mają niedosyt i jak czegoś nie odpie**olisz to ta jej pewność siebie tak się kończy, szkoda gościa bo widać jak poniosło i mu EWIDENTNIE przykro, ale ch*j widać że się kochają.



Hahahah....co? Człowieku spójrz na niego, to jest jakiś j***ny śmieć. Wygląda na uj***nego w meta amfetaminie i jego niunia pewnie właśnie robiła sceny o ten syf. W każdym razie nikogo nie szkoda, j***ć ich dwoje.

silwerbalk

2021-06-24, 19:45
Piękna scena miłości i uczuć dwóch osób :cry:

Go...........Fr

2021-06-24, 19:56
garota,
Spojrzałem i wiem że jestem gorszy od niego, sam jestem śmieciem bo wpie**alałem prawie wszystko przez swoją sukę, ale wiesz co? Dziś jestem na tyle ogarnięty że mam pasiekę i staram się nie skrzywdzić nawet 1 pszczółki i se wyobraź że przyjdzie taka k***A i wszystko spali bo istnieje coś takiego jak ZAZDROŚĆ i w ch*ju mam to czy chodzi o pieniądze czy o miłość, miej łeb jak sklep tylko wypełnij czymś te półki. Sorry za interpunkcję, ale nie jesteśmy na Języku Polskim.

wojtas09999

2021-06-24, 20:24
Fajny ten samochód ile koni ma?

marcino_zly

2021-06-24, 20:42
Pewnie my się wysypało wiaderko z metaamfetaminą.
Nieźle go gnie, paluchy jakby na czymś grał.
Lecz ogarnia. Zaprawiony pewno .

Skończyłem_z_ekscesami

2021-06-24, 21:44
Jak usłyszałem ten dźwięk myslalem, ze zaraz zobacze piłe maszynową, a tu ch*j

Mr.Benny

2021-06-24, 22:27
Jakie to romantyczne

dżonyłojlker

2021-06-24, 22:48
Go4Fr napisał/a:

Kobiety chcą łatwych facetów



Mógłbyś wyjaśnić co to oznacza, bo łatwa kobieta, to wiadomo, ale facet... W slangu homoseksualistów, to mogłoby mieć jakiś sens, ale tu, ni ch*ja nie kumam co to ma oznaczać.

Tuco

2021-06-24, 23:21
joeblacktwo napisał/a:

Dusza romantyka zwyciężyła



Miednica też. Jeszcze sobie por*cha.

kaczmarzgr

2021-06-24, 23:42
k***a jakie chlapacze :shock:

okotdi

2021-06-25, 05:46
Go4Fr napisał/a:

,
Spojrzałem i wiem że jestem gorszy od niego, sam jestem śmieciem bo wpie**alałem prawie wszystko przez swoją sukę, ale wiesz co? Dziś jestem na tyle ogarnięty że mam pasiekę i staram się nie skrzywdzić nawet 1 pszczółki i se wyobraź że przyjdzie taka k***A i wszystko spali bo istnieje coś takiego jak ZAZDROŚĆ i w ch*ju mam to czy chodzi o pieniądze czy o miłość, miej łeb jak sklep tylko wypełnij czymś te półki. Sorry za interpunkcję, ale nie jesteśmy na Języku Polskim.



Noooooo to chlopie wylozyles wszystkie karty.
Teraz juz nic nie ukryja!!!
Kobiety sa tak skonstruowane zeby ta zazdrosc dobrze ukrywac!
PAMIETAJCIE WSZYSCY!!!
Nawet jak przez 10 lat bedzie ok, to miej sie na bacznosci bo to z czasem u KAZDEJ sie ujawni.
Zacznie sie pewnie niewinnie, ze wolisz mecz albo kanapke z serem od niej.
A potem nawet sie wysrac nie bedziesz mogl, bo nie spedzasz czasu z nia tylko srasz.
"To jest dramat" jak mawial jeden z Wielkich.
Kobiety sa najwiekszym problemem swiata, a bez nich lub ich umiejetnosci wyszukiwania problemow z niczego, gdybysmy tylko sie jakos potrafili rozmnazac, bylibysmy juz przynajmniej na Alpha Centauri. A moze i WARP 10.
I dalej.
I tu nie ma nawet 1% sarkazmu.
Czysta prawda.
j***ne hamulce cywilizacji.
Czytajac historie swiata wezcie pod uwage brak kobiet i zamieszania jakie wprowadzily to zobaczycie sami gdzie jest problem.
Tak mam zone.
Tak wiem o czym mowie.

drukarka666

2021-06-25, 10:29
White trashes. Typowe dla prowincji Ameryki Polnocnej. Nie pochylasz sie, nie podnosisz, ale tez nie kopiesz.