18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toksyczny związek

~Angel • 2021-06-24, 19:08
A jednak ją kocha :cry:


RogiPierogi

2021-06-25, 11:17
Ja pie**ole, o k***a, ja jebie. Pomijając już film, to czy wy serio w komentarzach na Sadolu opowiadacie o swoim życiu i udzielacie złotych rad na temat kobiet? xDDDDDD Polecam leczenie, tylko w miarę szybko, bo to już chyba ostatnie stadium.

AlbertoNihilo

2021-06-25, 15:23
garota napisał/a:

Hahahah....co? Człowieku spójrz na niego, to jest jakiś j***ny śmieć. Wygląda na uj***nego w meta amfetaminie i jego niunia pewnie właśnie robiła sceny o ten syf. W każdym razie nikogo nie szkoda, j***ć ich dwoje.



Tia... Gościówa pewnie robiła sceny w aucie i rozchisteryzowana wypadła z niego. Jej wina a nie jego. Gość mówił do niej "what are you doing?"
Przykra sprawa i j***ć ciebie za stereotypowe myślenie gówniaka co to wszystkie internety oglądał a nie ich dwoje.

Namex

2021-06-25, 21:57
okotdi napisał/a:

Noooooo to chlopie wylozyles wszystkie karty.
Teraz juz nic nie ukryja!!!
Kobiety sa tak skonstruowane zeby ta zazdrosc dobrze ukrywac!
PAMIETAJCIE WSZYSCY!!!
Nawet jak przez 10 lat bedzie ok, to miej sie na bacznosci bo to z czasem u KAZDEJ sie ujawni.
Zacznie sie pewnie niewinnie, ze wolisz mecz albo kanapke z serem od niej.
A potem nawet sie wysrac nie bedziesz mogl, bo nie spedzasz czasu z nia tylko srasz.
"To jest dramat" jak mawial jeden z Wielkich.
Kobiety sa najwiekszym problemem swiata, a bez nich lub ich umiejetnosci wyszukiwania problemow z niczego, gdybysmy tylko sie jakos potrafili rozmnazac, bylibysmy juz przynajmniej na Alpha Centauri. A moze i WARP 10.
I dalej.
I tu nie ma nawet 1% sarkazmu.
Czysta prawda.
j***ne hamulce cywilizacji.
Czytajac historie swiata wezcie pod uwage brak kobiet i zamieszania jakie wprowadzily to zobaczycie sami gdzie jest problem.
Tak mam zone.
Tak wiem o czym mowie.



Bardzo bazowe i prawdziwe.
Kobiety powinny byc traktowane jak przedmioty do rozmnazania i karmienia piersia. Do niczego innego sie nie nadaja. A to ze kilka bab cos tam raz na 100 lat zrobilo, to nie powod by wszystkie wielbic.

Zasysacz

2021-06-27, 02:16
Dzieci szkoda. Poj***nych starych maja.

to...........10

2022-07-20, 20:50
okotdi napisał/a:

Tak mam zone.
Tak wiem o czym mowie.



Jaką sobie wybrałeś, taką masz :D Trzeba było myśleć głową a nie ch... :D Teraz będzie wylewanie żali na sadolu :D