18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toksyczny związek

T3RMINATOR • 2020-11-22, 19:34
Podobno łobuz kocha najbardziej. :oops:


Budrys2000

2020-11-22, 23:32
ratmed91 napisał/a:

A moja narzeka jak ją czasem podczas seksu za mocno pociągnę za włosy....



Włosy na klacie są unerwione, może dlatego ;-)

LaChupacabra

2020-11-22, 23:45
Pewnie szmata ma kolegów w kontaktach telefonicznych.

Myxxer

2020-11-23, 00:36
ratmed91 napisał/a:

A moja narzeka jak ją czasem podczas seksu za mocno pociągnę za włosy....



ok...


ManiacGregor

2020-11-23, 09:20
A ten k***a filmujący debil, zamiast chociaż krzyknac, to nie, woli nagrywac p*zda j***na.

Pan_Cernik

2020-11-23, 09:33
outsidethebox86 napisał/a:

Nie żal mi takich kobiet, same godzą się na swój los, bo niby kochają. Myślę, że pierwsze bezpodstawne uderzenie w twarz w związku, powinno być wyraźnym ostrzeżeniem "sp***ALAJ ILE PARY W NOGACH". No ale skoro akceptacja takiego woła jest wazniejsza niż własne życie i zdrowie, no to pozostaje życzyć sprytu i szybkości w unikach.



Mieliśmy kiedyś w towarzystwie taka parkę. Jemu po paru kielichach łapki latały do niej szybko a ona go jeszcze często prowokowała.
Kiedyś z ciekawości jej się spytałem czemu na to pozwala, to mi powiedziała że.... trzymajcie się czegoś mocno... że jak jej wpie**oli to potem jest mu przykro i w ramach przeprosin bardziej się w "łóżku" stara.

XanaX

2020-11-23, 12:15
Asuritta napisał/a:

baby o głupie c**y, one nie czują miłości one czują poprzez doznania, one muszą mieć jakiej kolwiek dopływy adrenaliny bo mózgi przestają działać dlatego musisz je zabierać tu tam non stop coś nowego wymyślać, czy to np uczucie nowego np wycieczka czy kłótnia gdzie ją jebniesz to je to uzależnia dopamina adrenalina itp. dlatego jebią się z czarnymi bo to coś nowego dlatego kupują non stop nowe ciuchy buty bo to coś nowego .... Dlatego czy to łobuz czy nie będą z takim nawet jak stracą życie lub zęby będą z takim dopóki dziecko się nie narodzi wtedy dopływ odczuć dostają od dziecka i facet to albo niewolnik zapie**alający albo odchodzą i mówią że jego wina ... jak te wszystkie samotne matki one wiedziały kogo mają i z kim się dupcą to one przy nim były non stop. NIE ŻAL MI TYCH CIP



Chyba od kogoś kobieta odeszła



:mrgreen:

Elektro-Mech

2020-11-23, 12:18
vifon125 napisał/a:

ok...



Zgól to, k***a.

outsidethebox86

2020-11-24, 01:35
Pan_Cernik napisał/a:

Mieliśmy kiedyś w towarzystwie taka parkę. Jemu po paru kielichach łapki latały do niej szybko a ona go jeszcze często prowokowała.
Kiedyś z ciekawości jej się spytałem czemu na to pozwala, to mi powiedziała że.... trzymajcie się czegoś mocno... że jak jej wpie**oli to potem jest mu przykro i w ramach przeprosin bardziej się w "łóżku" stara.



Ja pie**ole... Naprawdę trzeba takiego dramatu żeby facet starał się w łóżku??? Prawda jest taka, że jak kobieta się stara dać zajebistą przyjemność mężczyźnie, to mężczyzna (mężczyzna, nie p*zda) także daje z siebie wszystko i na odwrót. Ważne żeby miło rozkręcić atmosferę muzyka tantryczna, świece, masaż erotyczny i inne rzeczy, których nie ogranicza wyobraźnia. k***a jest tyle sposobów by było zajebiście w łóżku... Jakie tempe dzidy wybierają wpie**ol?

NoweKonto

2020-11-24, 05:29
Zauwazylam ze coraz wiecej na sadisticu 'Mariuszy' co jedyne czego oczekuja od zycia to browara po pracy i internetu co by moc po innych pocisnac. Obracacie sie w takich klimatach i tak postrzegacie kobiety bo innego zycia nie znacie. Swiat jest piekny, ludzie sa dobrzy, podroze i ksiazki stymuluja a wyjscie na bilarda, do kina czy restauracji jest po to zeby nie gnic na sofie i wyjsc do ludzi, i robic cos na co sie ma w danym momencie ochote.

dwakilo

2020-11-24, 11:28
Asuritta napisał/a:

baby o głupie c**y, one nie czują miłości one czują poprzez doznania, one muszą mieć jakiej kolwiek dopływy adrenaliny bo mózgi przestają działać dlatego musisz je zabierać tu tam non stop coś nowego wymyślać, czy to np uczucie nowego np wycieczka czy kłótnia gdzie ją jebniesz to je to uzależnia dopamina adrenalina itp. dlatego jebią się z czarnymi bo to coś nowego dlatego kupują non stop nowe ciuchy buty bo to coś nowego .... Dlatego czy to łobuz czy nie będą z takim nawet jak stracą życie lub zęby będą z takim dopóki dziecko się nie narodzi wtedy dopływ odczuć dostają od dziecka i facet to albo niewolnik zapie**alający albo odchodzą i mówią że jego wina ... jak te wszystkie samotne matki one wiedziały kogo mają i z kim się dupcą to one przy nim były non stop. NIE ŻAL MI TYCH CIP



Długo już jesteście razem z chłopakiem?

Noemi1998

2020-11-24, 12:51
NoweKonto napisał/a:

Zauwazylam ze coraz wiecej na sadisticu 'Mariuszy' co jedyne czego oczekuja od zycia to browara po pracy i internetu co by moc po innych pocisnac. Obracacie sie w takich klimatach i tak postrzegacie kobiety bo innego zycia nie znacie. Swiat jest piekny, ludzie sa dobrzy, podroze i ksiazki stymuluja a wyjscie na bilarda, do kina czy restauracji jest po to zeby nie gnic na sofie i wyjsc do ludzi, i robic cos na co sie ma w danym momencie ochote.



stymulują powiadasz

:lol: