18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toksyczny związek

T3RMINATOR • 2020-11-22, 19:34
Podobno łobuz kocha najbardziej. :oops:


35i

2020-11-22, 19:38
Gościu chyba próbuje pozbyć koszmaru z filmu "Krąg".

dżonyłojlker

2020-11-22, 19:40
Może nie zachował się zbyt kulturalnie, ale ten kop w dupę... :rofl:

Noemi1998

2020-11-22, 19:41
za darmo nie dostała , a co druga gowniara 17-25 lat ma za długi pysk.

35i

2020-11-22, 19:43
Noemi1998 napisał/a:

za darmo nie dostała , a co druga gowniara 17-25 lat ma za długi pysk.



Szacun za dystans.

ra...........91

2020-11-22, 20:07
A moja narzeka jak ją czasem podczas seksu za mocno pociągnę za włosy.... :oops:

Asuritta

2020-11-22, 20:28
baby o głupie c**y, one nie czują miłości one czują poprzez doznania, one muszą mieć jakiej kolwiek dopływy adrenaliny bo mózgi przestają działać dlatego musisz je zabierać tu tam non stop coś nowego wymyślać, czy to np uczucie nowego np wycieczka czy kłótnia gdzie ją jebniesz to je to uzależnia dopamina adrenalina itp. dlatego jebią się z czarnymi bo to coś nowego dlatego kupują non stop nowe ciuchy buty bo to coś nowego .... Dlatego czy to łobuz czy nie będą z takim nawet jak stracą życie lub zęby będą z takim dopóki dziecko się nie narodzi wtedy dopływ odczuć dostają od dziecka i facet to albo niewolnik zapie**alający albo odchodzą i mówią że jego wina ... jak te wszystkie samotne matki one wiedziały kogo mają i z kim się dupcą to one przy nim były non stop. NIE ŻAL MI TYCH CIP

Warystor

2020-11-22, 20:29
Sadistic uczy w jaki sposób należy okazać miłość swojej wybrance serca. Ale ja to jestem zbyt tępy, nigdy się chyba tego nie nauczę.

Pralpunkt

2020-11-22, 20:41
A może to Alfons leje k***e bo się ociąga w robocie
A powinna obciągać

outsidethebox86

2020-11-22, 21:14
Nie żal mi takich kobiet, same godzą się na swój los, bo niby kochają. Myślę, że pierwsze bezpodstawne uderzenie w twarz w związku, powinno być wyraźnym ostrzeżeniem "sp***ALAJ ILE PARY W NOGACH". No ale skoro akceptacja takiego woła jest wazniejsza niż własne życie i zdrowie, no to pozostaje życzyć sprytu i szybkości w unikach.

Takafura

2020-11-22, 21:25
outsidethebox86 napisał/a:

Nie żal mi takich kobiet, same godzą się na swój los, bo niby kochają. Myślę, że pierwsze bezpodstawne uderzenie w twarz w związku, powinno być wyraźnym ostrzeżeniem "sp***ALAJ ILE PARY W NOGACH". No ale skoro akceptacja takiego woła jest wazniejsza niż własne życie i zdrowie, no to pozostaje życzyć sprytu i szybkości w unikach.


Znam taki przypadek. Dzień po weselu - cios od małżonka, utrata przytomności. Tego samego dnia wyjechała, rozwód. Fajna, normalna dziewczyna, ma nadzieję ze znalazła sobie normalnego gościa...


outsidethebox86

2020-11-22, 21:57
Takafura napisał/a:

Znam taki przypadek. Dzień po weselu - cios od małżonka, utrata przytomności. Tego samego dnia wyjechała, rozwód. Fajna, normalna dziewczyna, ma nadzieję ze znalazła sobie normalnego gościa...



I słusznie zrobiła, to jakby poślubiła dr Jekyll'a, a Mr Hyde pokazał jej swe prawdziwe oblicze kiedy miał ją już w garści.

debolek

2020-11-22, 22:40
Asuritta napisał/a:

baby o głupie c**y, one nie czują miłości one czują poprzez doznania, one muszą mieć jakiej kolwiek dopływy adrenaliny bo mózgi przestają działać dlatego musisz je zabierać tu tam non stop coś nowego wymyślać, czy to np uczucie nowego np wycieczka czy kłótnia gdzie ją jebniesz to je to uzależnia dopamina adrenalina itp. dlatego jebią się z czarnymi bo to coś nowego dlatego kupują non stop nowe ciuchy buty bo to coś nowego .... Dlatego czy to łobuz czy nie będą z takim nawet jak stracą życie lub zęby będą z takim dopóki dziecko się nie narodzi wtedy dopływ odczuć dostają od dziecka i facet to albo niewolnik zapie**alający albo odchodzą i mówią że jego wina ... jak te wszystkie samotne matki one wiedziały kogo mają i z kim się dupcą to one przy nim były non stop. NIE ŻAL MI TYCH CIP



k***a amen!

cz...........ek

2020-11-22, 22:43
Oho, gromada sfrustrowanych stulejarzy zawsze spoko :lol:

Kobiety są różne, tak samo jak faceci