18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Adrianero

2017-06-08, 13:46
Jak tak czytam te wasze komentarze o tym kto był lepszy to mi się rzygać chce.

~Velture

2017-06-08, 14:20
Adrianero napisał/a:

Jak tak czytam te wasze komentarze o tym kto był lepszy to mi się rzygać chce.


To rzygaj i wrzucaj na harda :kawa:

natking

2017-06-08, 14:29
Ogólnie to chyba wychodzi na to, że Polacy za wojny mieli lepiej niż dzisiejsi studenci w akademikach :amused:

waloos

2017-06-08, 15:28
Opowiadań mojej babci nie pamiętam, ale mama mi przekazywała, że Niemcy to ch*je byli, że babcia by się przez nich ledwo co przekręciła.

sirmlcs

2017-06-08, 16:56
I u niemców były bestie i normalni ludzi i u ruskich było tak samo, a babcie przynajmniej pamięta stare dobre czasy gdzie było normalnie a pedalskie wnuczki jej mówią pewnie na ucho "babciu tak nie wolno mówić". k***a, jest niemką i nie może mówić i hitlerze, gdzie się wychowała w jego czasach? Nojapie**ole, weźcie się jebnijcie w głowę patrioci za pięć dwunasta. Teraz większość chwali np 500+ a potem się okaże ze pis połowe z was zagazował i co, ci co przeżyją będą chwalić pis,a wasze dzieci będą was hejtować. Więcej dystansu bando idiotów

Macias17

2017-06-08, 17:49
Uwielbiam sadistic za to że pod takim gównianym filmikiem można poczytać sporo ciekawych i sensownych komentarzy.

karoldeicide

2017-06-08, 20:23
go home grandma. you're drunk

kujon50002

2017-06-08, 22:55
Moja świętej pamięci babcia urodzona w sam środek wojny opowiadała czasy jak to było w czasach wojny i losy jej rodziny.
Babci rodzice posiadali gospodarkę mieszczącą się blisko granicy niemiec z kacapami w wlkp koło Pyzdr. Gospodarkę przejęli niemcy, niemka dowodziła gdzie kto ma pracować itp. Moja prababka ukryła moją babcie pod pierzyną aby nie było słychać płaczu jak niemcy przyszli. Zabijali po cichu świnie w piwnicy, ale dało się z niemką dogadać i był spokój. Kiedy ruscy odbili gospodarkę pierwsze co pradziadek zrobił to dał im spirytu przez co kładli się w stodole i spali podobno problemów nie było :D

Lysy1102

2017-06-09, 18:25
Dużo zależy od tego, kto na kogo trafił. Jeśli niemcy na jakimś terenie trafili na opór Wojska Polskiego, to często brali odwet na ludności cywilnej, zakładnicy, rozstrzelania i.t.p. Takich historii było wiele w mojej okolicy. Polscy żołnierze jeśli poddawali się grupami to mogli być raczej spokojni, o ile trafili na wermacht, jak poddawał się pojedynczy żołnierz, to nierzadko kończył rozstrzelany, bo dla szwabów był problemem tylko. W moich okolicach ludzie pamiętają bitwę nad Bzurą i czasy okupacji i dużo złego słyszałem o niemcach, o ruskich niewiele.