18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Bakejaja

2017-06-07, 20:28
Babcia dobrze wie jakie są realia w europie, heil Hitler i ch*j.

Sabbastian

2017-06-07, 20:40
Od dwudziestu lat niezmiennie śmieszny materiał.

mateusos

2017-06-07, 20:42
Wyglada jak mloda Merkel :O

Kaśka

2017-06-07, 20:49
Babcia wie co dobre :hitler:

elfis

2017-06-07, 20:55
czyli żydzi , ciapaci do pieca

PhantomMask

2017-06-07, 21:40
Ja powiem tak...mam dziadka który pamięta wojnę, pamięta niemców...w ich domu dwóch oficerów niemieckich miało biuro. Zawsze rano zostawiali słodycze na łóżku dziadka i jego brata. Szli na wschód, płakali, że stamtąd nie wrócą, pokazywali zdjęcia żon, dzieci...na sam koniec wystawili papier, żeby nie konfiskować zboża i świń pradziadkom. A na chołote ze wschodu za to k***uje zdrowo...Tak lekkie zboczenie z tematu ale zastanawia mnie w tym momencie to jak niemcy tamtego okresu postrzegają realia lat 30,40 a teraźniejszość...

nectovelius

2017-06-07, 22:41
@PhantomMask - ja już nie mam nikogo z tamtych czasów, ale pamiętam opowieści mojej Babki... Niemcy byli najbardziej ucywilizowani (jeśli tak to można określić)... Szli Niemcy - dało się dogadać, nawet papierosy dla całej wioski załatwili... Szli "wyzwoliciele" ze wschodu - pół wioski w pień wycięte, kobiety zgwałcone, dzieciaki na sztachety w płocie ponabijane, dobytek zagrabiony... A teraz... Śmiechawa ze starej babki... może stara, z alzheimerem... ale wojnę przeżyła... i niestety żyje nią dalej :/

~Velture

2017-06-07, 23:04
PhantomMask napisał/a:

Ja powiem tak...mam dziadka który pamięta wojnę, pamięta niemców...w ich domu dwóch oficerów niemieckich miało biuro. Zawsze rano zostawiali słodycze na łóżku dziadka i jego brata. Szli na wschód, płakali, że stamtąd nie wrócą, pokazywali zdjęcia żon, dzieci...na sam koniec wystawili papier, żeby nie konfiskować zboża i świń pradziadkom. A na chołote ze wschodu za to k***uje zdrowo...Tak lekkie zboczenie z tematu ale zastanawia mnie w tym momencie to jak niemcy tamtego okresu postrzegają realia lat 30,40 a teraźniejszość...


Mój dziadek dostał order virtuti militari po 2giej wojnie światowej (oraz kupę innych medali które dalej mam - na oko bo nie chce mi się liczyć teraz to ponad 20).
Jak byłem mały a on jeszcze żył to mi opowiadał troszkę o wojnie.

Aby się nie rozpisywać dojdę do konkluzji i powiem co mi mówił o Niemcach i Rosjanach.
Powiedział mi, że to jacy byli ruscy to głowa mała. Mówił, że Niemcy przy nich to byli super. Jak ruskie pod koniec wojny szły to kradli co się dało, plądrowali i gwałcili wszystkie baby które zobaczyli.
Dziadek wykopał pie**olony dół dla mojej babci i ją tam zostawił a górę zakamuflował aby te ruskie k***y jej nie przeorały.

Więc jeśli mi ktoś, kto przeżył 2gą wojnę, mówi, że Niemcy byli lepsi od ruskich to ja nie mam pytań.

Ma...........ke

2017-06-07, 23:21
Wiecie że w sowieckiej armii nie byli tylko Ruscy? Największe k***y były zza Uralu i z Kaukazu. Potem Kozacy i Ukraińcy, poza tym że był odgórny rozkaz z tego co słyszałem, żeby nie zostawiać nic za sobą wszystko miało iść dla Stalina a w zamian za wojnę, przymykał oko na nieszczęście "faszystów".
I nie, Niemcy nie byli gorsi, te k***y zostawiały za sobą mordy na cywilach dla przykładu od razu jak weszli do Polski.
Może jakby Polacy, zachowywali się jak Czesi to bylibyśmy traktowani lepiej, niemniej jednak jedni i drudzy się nie niczym nie różnili, ustrój 3 rzeszy to w zasadzie był komunizm wszystko było reglamentowane i na wszystko były kartki! W każdej fabryce i zakładzie musiał być partyjny zarządca, który mógł więcej niż właściciel.

Novik

2017-06-07, 23:45
Taka gówno burza a babcia ma swoje lata i pewnie coś się jej przypomniało zza dawnych czasów...

Wojtasso

2017-06-08, 00:24
Alzheimer pozdrawia Hitlera poprzez biedną babcie

siwybis

2017-06-08, 01:07
Przychodzi babcia do lekarza i już w progu leci soczyste Heil Hitler!

- Babciu, wojna już dawno się skończyła, Hitler nie żyje, czasy się zmieniają.
- Czasy może i tak ale nie pan Doktorze Mengele.