18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Toaletowy gość...

Halman • 2022-01-25, 16:28

to wredny sk***ysyn...

xiro

2022-01-25, 19:08
halman, juz nawet tasiemiec nie chce z toba mieszkac :D

djpyza

2022-01-25, 21:34
LaChupacabra napisał/a:

Kiedyś mieszkałem w jakimś ch*jowym bloku na parterze i taki ch*j też kilka razy zawitał. Nie chciał się ewakuować po zwykłym spłukaniu więc otworzyłem spłuczkę i nalałem wrzątku. Nie chciałem jednak robić tego kilka razy na darmo, nie nie. Zamiast dać ze dwa kubki wrzątku to ugotowałem cały czajnik i jeszcze ze 2 litry w garnku, nalałem do spłuczki i potraktowałem gryzonia. Po chwili zamieszania w muszli otworzyłem klapę a ten ch*j dalej tam leży tylko, że jakiś nieruchomy. Ugotował się sk***iel i utopił.
Musiałem powiedzieć swojej lubej żeby nie korzystała z WC przez parę godzin bo musiałem tego ch*ja jakoś przepchnąć, a nie miałem zamiaru wyciągać zdechłego szczura z sedesu i paradować z nim w mieszkaniu.
Po miesiącu się wyprowadziliśmy.



dopiero po miesiącu to co miesiąc nie sraliście ^^^^czy do sąsiada chodziliście ^^^

LaChupacabra

2022-01-25, 21:56
luxpiotr napisał/a:

Wyprowadziliście się przez głupiego gryzonia?



Na drugi dzień przyjechała jakaś firma/pracownicy spółdzielni i po otwarciu piwnicy poniżej zastali pomieszczenie pełne szczurów.

djpyza napisał/a:

dopiero po miesiącu to co miesiąc nie sraliście ^^^^czy do sąsiada chodziliście ^^^



Miesięczny okres wypowiedzenia, ale szczura pozbyłem się tego samego dnia i było git.

Mzimu

2022-01-25, 22:10
LaChupacabra napisał/a:

Na drugi dzień przyjechała jakaś firma/pracownicy spółdzielni i po otwarciu piwnicy poniżej zastali pomieszczenie pełne szczurów.
Miesięczny okres wypowiedzenia, ale szczura pozbyłem się tego samego dnia i było git.



ch*jek jesteś, bo szczur w takim razie też miał miesięczny okres wypowiedzenia.

Jasiek93

2022-01-25, 22:37
Biedny szczurek , wywaliłeś go na bruk nie zapewniając lokalu zastępczego

rafiu

2022-01-26, 00:00
Miałem kiedyś podobna sytuację. Po dwójce zauważyłem ruszający się ogonek i z początku myślałem że gliste wysrałem ale przy spuszczaniu wody sk***iel wyskoczył. Nalałem domestosa i przepchnąłem szczotą od kibla.

Zasysacz

2022-01-28, 05:31
No tym razem Ibrahim przesadził :D