18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To nie od chińskiej szczepionki, to na pewno koincydentacja

Indywidualista • 2022-09-20, 23:58
ch*j wie co im się dzieje, ale ja nie pamiętam w ostatnich 20 latach swojego życia takich przypadków tak często jak przez ostatnie 3 lata.

Smartghetto

2022-09-21, 00:00
Dr. Putin wirusolog najwyższej Światowej klasy uchronił nasz kraj...

r061071

2022-09-21, 00:20
Indywidualista napisał/a:

ch*j wie co im się dzieje, ale ja nie pamiętam w ostatnich 20 latach swojego życia takich przypadków tak często jak przez ostatnie 3 lata.



ty własnie jestes tym przypadkiem- potwierdzam :krejzi:
miejsce pochodzenia nieprzypadkowe

mietas12

2022-09-21, 00:23
Zwykły napad padaczki nic przyjemnego boli jak tak łapy wykręca.

Baronessa

2022-09-21, 00:32
mietas12 napisał/a:

Zwykły napad padaczki nic przyjemnego boli jak tak łapy wykręca.



Znasz to z autopsji? Jeśli tak, to wyrazy współczucia.Podobno człowiek długo dochodzi do siebie po napadzie, to prawda?

mietas12

2022-09-21, 00:43
Tak sam to mam, czasami dochodzi się do siebie dłużej, ale to głównie zależy jak mocny był napad , bo po tych mocnych możesz przespać cały dzień albo obudzić się dopiero rano.

madzia695

2022-09-21, 02:03
Najgorszemu wrogowi nie życzę

szejset66

2022-09-21, 03:47
mietas12 napisał/a:

Tak sam to mam, czasami dochodzi się do siebie dłużej, ale to głównie zależy jak mocny był napad , bo po tych mocnych możesz przespać cały dzień albo obudzić się dopiero rano.



Coś dziwnego się widzi przed atakiem?.Bo Ci ludzie się tak właśnie zachowują

Kacu63

2022-09-21, 06:22
szejset66 napisał/a:

Coś dziwnego się widzi przed atakiem?.Bo Ci ludzie się tak właśnie zachowują



Sęk w tym że nie pamiętasz co sie z toba działo. Mozesz jedynie poczuć ze zaraz jebnie atak. Znajona mi raz tak zakomunikowała żebym polozyl ją na kanapie i otworzył okno bo jej duszno. Chwile potem zero kontaktu.
Najlepszy seks w moim życiu

petru23

2022-09-21, 06:38
Usłyszeli pie**olenie w TVP gdzieś za sobą...

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-21, 06:39
Widziałem z kilkanaście razy atak padaczki u różnych osób ale nigdy dziwnych tańców czy ataku czegoś latającego. Druga kobieta ratująca starszego mężczyznę, chwytem od tyłu, bardzo ryzykowała swoim zdrowiem. Fakt ratowała mężczyznę przed urazem głowy ale sama mogła dostać nawet śmiertelny cios głową tego mężczyzny. Trzeba pamiętać że ta osoba nie kontroluje swoich ruchów a może mieć siłę jak 3 Pudzianów. I najważniejsza zasada NIE WKŁADAMY NIC DO UST tym bardziej palcy. Zabezpieczamy głowę, czymś miękkim pod głowę np zwinięta kurtką, tylko uważamy żeby nie dostać gonga. I też ważna sprawa po wszystkim kurtka spod głowy może pomóc w zakryciu nie kontrolowanego oddania 1 czy 2. I nie robimy zbiegowiska bez pomocy.