18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To nie od chińskiej szczepionki, to na pewno koincydentacja

Indywidualista • 2022-09-20, 23:58
ch*j wie co im się dzieje, ale ja nie pamiętam w ostatnich 20 latach swojego życia takich przypadków tak często jak przez ostatnie 3 lata.

Cipczan

2022-09-21, 07:19
To z pewnością UFO i szczepionki.
No bo gdzież udary, zawały, padaczki, dopalacze itp.
Nie wspominając o wrogach czających się w konserwach w lodówce.
Średnowiecze!

Kurde26

2022-09-21, 07:22
mietas12 napisał/a:

Zwykły napad padaczki nic przyjemnego boli jak tak łapy wykręca.



Mi to bardziej przypomina udar, ale nie będę się mądrował bo nie miałem ani epilepsji,ani udaru.

mietas12

2022-09-21, 08:02
szejset66, Różne rzeczy, ja np miałem jakieś fazy, że po lesie chodziłem. A to, że oni tak głowę wykręcają, to poprostu wywołuje to ten atak, mięśnie głowy się napinają, widać to też na prawej ręce.

pablohasan

2022-09-21, 08:29
Włącz myślenie! Big pharma! 5G! Bill Gates! tego nie zobaczysz w telewizji.

mekiz

2022-09-21, 08:55
Na początku myślałem, że to jakiś flashmob, harlemshake albo znowu jakieś k***a gówno wymyślili.

encoder178

2022-09-21, 09:18
Kacu63 napisał/a:

Sęk w tym że nie pamiętasz co sie z toba działo. Mozesz jedynie poczuć ze zaraz jebnie atak. Znajona mi raz tak zakomunikowała żebym polozyl ją na kanapie i otworzył okno bo jej duszno. Chwile potem zero kontaktu.
Najlepszy seks w moim życiu



nie no, rozj***łeś mnie. Dawno się tak nie uśmiałem :D

Wiewór

2022-09-21, 09:54
To jest od szczepionki z czipami. Bill Gates ich zdalnie odłączył od systemu. Chodzi o depopulacje Ziemi. Potwierdzone info z Davos. Żydzi tam wszystko ustalili i podzielili między siebie ziemie. Dla Żydów najwazniejsze jest pozbyć się nic nie znaczących chińczyków. To im pomoze przejąć władze na świecie

Love_is_Love

2022-09-21, 09:55
Tak, k***a od szczepionki :lol: Jestem po 3 dawkach Pizer, jak specjaliści z WHO zalecą kolejną - bez wahania wezmę i ją.

De...........ma

2022-09-21, 10:17
psotna_c*pka napisał/a:

Po ch*j się tak rozglądają?



Szukają kamery żeby mieć pewność że na pewno uchwyci ich cyrk

Zwykła prowokacja. Tak naprawdę to ziemia jest płaska, nasza cywilizacja zostanie zresetowana a lądowanie ma Marsie to fikcja. Nagrali to w studio.

Nr.Nobody

2022-09-21, 10:28
Love_is_Love napisał/a:

Tak, k***a od szczepionki Jestem po 3 dawkach Pizer, jak specjaliści z WHO zalecą kolejną - bez wahania wezmę i ją.


I jak zaleca Tobie żreć gówno to też zeżresz. Wiadomix, niewolnik telewizji, internetu i systemu. Byłbyś dobrym i lojalnym żołnierzem.

Mezami

2022-09-21, 10:44
Wszyscy jesteście szury- przecież to normalne, średniowieczne opętanie. Oglądam horrory to wiem.

userprivateyolo

2022-09-21, 10:51
A co jeśli oni wyszli na chwile z martixa do reala i zobaczyli coś przej***nego ?

Signore

2022-09-21, 12:21
W Chinach żyje ponad miliard ludzi, takich przypadków są dziesiątki dziennie. Właśnie przez koronawirusa tego typu materiały zaczęły być opychane jako rzekomy dowód na to, że szczepionki niby szkodzą, a tak naprawdę nie wiadomo, może być to wstrząs spowodowany jakimś innym czynnikiem. Nawet gdyby to była wina szczepionki to wypadałoby porównać ilu ludzi umiera przez NOP a ilu niezaszczepionych od koronawirusa i dopiero wtedy się zastanowić czy rzeczywiście szczepionki szkodzą


Janusz_k

2022-09-21, 12:34
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

I najważniejsza zasada NIE WKŁADAMY NIC DO UST tym bardziej palcy. Zabezpieczamy głowę, czymś miękkim pod głowę np zwinięta kurtką, tylko uważamy żeby nie dostać gonga.



Odchylamy głowę do tyłu żeby leżący się nie dusił własnym językiem.