18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To już przesada

jacoob • 2020-01-07, 19:04


Uprzedając komentarze - mógł się urwać.

Olsen312

2020-01-08, 19:04
Muhannad napisał/a:

Niech sobie swoje domy i auta pomalują SMIECIE! W Nowym Yorku jak zmienił się burmistrz parę lat temu to afera na cały świat 3x złapią Cię na niszczeniu miasta graffiti 25 lat więzienia i się skończyło hahahaha tak samo morderstwa było 1700 w roku A jest 120 jest różnica? Jak jeden z drugim chce malować to niech sobie w domu tak robi nie na mieście bo większość osób nie chce na to patrzeć ja nikogo nie zmuszam do oglądania mojego siurka



Uważam że napisy typu hwdp , ch*j, itp...
Są zwykłym aktem wandalizmu. Patrząc z tej strony to masz racje, ale musisz przyznać że prawdziwe Graffiti wyglądają zajebiscie aż miło patrzeć. Więc trochę wyluzuj bo zachowujesz się jak stary piernik...

;-)

jerem

2020-01-09, 00:06
Ale mnie wk***iacie wszyscy. ch*ja wiecie o gaffiti. Szkoda strzępić ryja na was buraczyny.

majdan5

2020-01-09, 00:53
j***ne społeczniaki z was i ch*j wam w barszcz

tfujdiler

2020-01-09, 02:31
Muhannad napisał/a:

Niech sobie swoje domy i auta pomalują SMIECIE! W Nowym Yorku jak zmienił się burmistrz parę lat temu to afera na cały świat 3x złapią Cię na niszczeniu miasta graffiti 25 lat więzienia i się skończyło hahahaha tak samo morderstwa było 1700 w roku A jest 120 jest różnica? Jak jeden z drugim chce malować to niech sobie w domu tak robi nie na mieście bo większość osób nie chce na to patrzeć ja nikogo nie zmuszam do oglądania mojego siurka



Tylko prawdziwa p*zda pali się tym co jest w uSA, muszę Cię zmartwić Ty i Twoja stara stanowicie mniejszość a nie większość, a z tym porównywaniem ulicznej sztuki do "siuraka" to srogo zaj***ło genderyzmem.



hellperos

2020-01-09, 04:23
Graffiti jest piękne ale gust plujących kwasem Januszy to pewnie spuszczanie się nad designem passata b5 a znajomość sztuki zaczyna i kończy się na logotypie PW i białego orzełka. Widać ten poziom po komentarzach w stylu HWDP na ścianie jest tym samym co tak dobrze zaprojektowane graffiti. Odpowiedz sobie na pytanie czy w jakimkolwiek kręgu osiągnąłeś cokolwiek oprócz czystego bytu. Aha twoja stara i gówniak którym dajesz pieniążki się nie liczą.

jacoob

2020-09-08, 19:21
jasypan napisał/a:

Jeżeli dla Ciebie zamalowanie wagonika kolejowego wraz z oknami to pasja, to jebnij się w pusty łeb.
Wiem, że graffiti to sztuka i mi się podoba, ale to nie ma z tym nic wspólnego. Kibole też się potrafią organizować i co?



Nieważne co robisz, ważne z jakim zaangażowaniem.

Organizują się i zajebiście, niech się biją, na boiskach, autostradach, gdzie chcą. Ważne, że rzadko angażują w to "niekiboli".
Porównaj sobie zachowanie i kulturę kiboli, a np. blaklajfmatersów. Nie jestem kibolem, ani nie baźgram na dzikich ścianach, ale staram się spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy.
Chodziło Ci chyba o otwarty umysł.

I ch*ja wiesz o graffiti.