18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To jest na mnie czy co ?

Sztrucla • 2017-12-15, 14:48


Kolega z mercedesa pokazał kto rządzi na ulicach, i potężnym technicznym uderzeniem ostrzegł kierowcę fiata, po czym szybko wrócił do swoich spraw :D

TT4

2017-12-15, 15:00
Chyba motocyklista. To u nich typowe. *Motoc**a.

kalijanek

2017-12-15, 16:23
i co było dalej?

tranzystor

2017-12-15, 18:45
Po co wysiadając zabrał ze sobą tą pedalską torebeczkę? Myślał, że doda mu męskości?

motłoch

2017-12-15, 19:47
A to menda pie**olona, nowobogacki frajer co to myśli, że jak ma merola to mu k***a wszystko wolno i najlepiej wszyscy sp***alać z drogi bo ON k***a teraz jedzie, j***ny pedał z torebeczką i k***a fryzurką na boczek, mam nadzieję, że ten co kamerował już go na policję zgłosił i fiut dostanie mandat i będzie bulił za rozj***ne lusterko. Ja ogólnie to spokojny jestem, ale jak widzę takie coś to mnie po prostu k***ica bierze, no ch*j mu w dupę cwe*owi zaj***nemu.

St...........on

2017-12-15, 20:00
motłoch napisał/a:

A to menda pie**olona, nowobogacki frajer co to myśli, że jak ma merola to mu k***a wszystko wolno i najlepiej wszyscy sp***alać z drogi bo ON k***a teraz jedzie, j***ny pedał z torebeczką i k***a fryzurką na boczek, mam nadzieję, że ten co kamerował już go na policję zgłosił i fiut dostanie mandat i będzie bulił za rozj***ne lusterko. Ja ogólnie to spokojny jestem, ale jak widzę takie coś to mnie po prostu k***ica bierze, no ch*j mu w dupę cwe*owi zaj***nemu.




Ha ha ha proszę Cię! merola.... ale w leasingu! Albo pod zastaw chałupy!

mjiceland

2017-12-15, 20:03
tranzystor napisał/a:

Po co wysiadając zabrał ze sobą tą pedalską torebeczkę? Myślał, że doda mu męskości?


To nie torebeczka, to kołczan prawilności. +200 do siły i redukcja zużycia wytrzymałości podczas ataku.
:samoboj:

ujebutor

2017-12-15, 20:12
Ale ten Mercedes jest obrzydliwy. Nigdy nie zrozumiem bezguści, którzy noszą takie pedalskie torebunie i jeżdżą samochodem wyglądajacym jak karawan pogrzebowy.

Mockba

2017-12-15, 20:29
ujebutor napisał/a:

Ale ten Mercedes jest obrzydliwy. Nigdy nie zrozumiem bezguści, którzy noszą takie pedalskie torebunie i jeżdżą samochodem wyglądajacym jak karawan pogrzebowy.



Może własnie wziął w leasing na swoj zaklad pogrzebowy, a jak roboty nie ma to po cywilnemu popie**ala ? ;)

Sowa_wln

2017-12-15, 21:02
Jaki pedał zaj***ny Kkelvin, torebyczka i miercedes w leasingu. Karate miszcz lusterkowy.

karakal

2017-12-15, 21:11
Wytarłbym nim ulice jak mopem.

igorektgk

2017-12-15, 21:24
alexandrus napisał/a:




Ha ha ha proszę Cię! merola.... ale w leasingu! Albo pod zastaw chałupy!


To stary mercedes klasy R produkowany od 2005 roku.Ceny w miarę przyzwoitej sztuki zaczynają się od około 30 tysięcy.

ujebutor napisał/a:

Ale ten Mercedes jest obrzydliwy. Nigdy nie zrozumiem bezguści, którzy noszą takie pedalskie torebunie i jeżdżą samochodem wyglądajacym jak karawan pogrzebowy.


Jaki van wygląda Twoim zdaniem drogi sadolu lepiej od klasy R?
Jak na mój gust jest to najfajniejsze autko w klasie.Wygląda bardzo nietypowo,wyposażyć to możesz praktycznie we wszystko co oferował wtedy mercedes a w wersji AMG popie**ala jak dziki osioł :noga:

Sowa_wln

2017-12-15, 21:38
@up igorektgk to jest sprawca! Dzwońcie do admina.

PieronJasnySzlag

2017-12-15, 22:16
Sowa_wln napisał/a:

@up igorektgk to jest sprawca! Dzwońcie do admina.


Płosze, płosze. Kogo my tu mamy. igorektgk jes spławca, już wyciągamy telefonik i dzwonimy do admina :D


Niewiem jak małego fiuta trzeba mieć żeby każdy klakson interpretować jak jakąś mega niesprawiedliwą obelge.