18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To jest na mnie czy co ?

Sztrucla • 2017-12-15, 14:48


Kolega z mercedesa pokazał kto rządzi na ulicach, i potężnym technicznym uderzeniem ostrzegł kierowcę fiata, po czym szybko wrócił do swoich spraw :D

bioder

2017-12-15, 23:16
Typowe "resortowe dziecko" p*zda z merca...

malinovyNR

2017-12-15, 23:18
pie**olenie o szopenie. Ciekaw jestem jak to wygladalo od poczatku

~Velture

2017-12-15, 23:23
@up
Jak to wyglądało na początku masz przecież na końcu filmu... :kawa:

kuba1393

2017-12-16, 00:15
ch*j wi tak naprawde o co poszło.. na nagrywający mogl dodac tylko to co chcial bonzo w torebusi oszołom i nagrywający to oszołom skoro wrzuca takie coś do neta

manson__

2017-12-16, 00:29
motłoch napisał/a:

A to menda pie**olona, nowobogacki frajer co to myśli, że jak ma merola to mu k***a wszystko wolno i najlepiej wszyscy sp***alać z drogi bo ON k***a teraz jedzie, j***ny pedał z torebeczką i k***a fryzurką na boczek, mam nadzieję, że ten co kamerował już go na policję zgłosił i fiut dostanie mandat i będzie bulił za rozj***ne lusterko. Ja ogólnie to spokojny jestem, ale jak widzę takie coś to mnie po prostu k***ica bierze, no ch*j mu w dupę cwe*owi zaj***nemu.


alexandrus napisał/a:




Ha ha ha proszę Cię! merola.... ale w leasingu! Albo pod zastaw chałupy!


EdmundKemper napisał/a:

Tylko c**y kupują mercedesy.


Mockba napisał/a:



Może własnie wziął w leasing na swoj zaklad pogrzebowy, a jak roboty nie ma to po cywilnemu popie**ala ? ;)


Sowa_wln napisał/a:

Jaki pedał zaj***ny Kkelvin, torebyczka i miercedes w leasingu. Karate miszcz lusterkowy.


Trąci biedą.. materialną, jak również i umysłową. :kawa:
W życiu chłopcom 'nie wyszło'? j***ne nieroby...

hardowski

2017-12-16, 00:37
Jakbym jeździł karawanem, też bym się wk***ił. Wyrozumiałości... :szydera:

negativemusic

2017-12-16, 02:15
TT4 napisał/a:

Chyba motocyklista. To u nich typowe. *Motoc**a.



Oczywiście, normalnie ubrany i latający mercem :D Ostatnio wyzywanie motocyklistów na tym portalu stało się modne, łap piwka :D

cola1111

2017-12-16, 11:44
Ostatnio miałem podobne zdarzenie. Jadę sobie moim Suzuki, a tu z naprzeciwka zaczyna ma mnie trąbić jakiś buc w (oczywiście) Mercedesie. Myślę sobie po ch*j mu chodzi? Tak po prostu trąbi? Okazało się, że włączył lewy kierunkowskaz i ja, według niego musiałem go puścić, żeby wiechał sobie do sklepu. Długo nie myśląc pokazuję kolesiowi trzeci palec. Koleś wychodzi, że swojego szlachetnego bolidu i do mnie z ryjem, no to ja też wychodzę. Po chwili właściciel 15 letniego Mercedesa zaczyna mi wygrażać, że mi wpie**oli, a ja na to że proszę bardzo, że może mi wypie**olić w twarz, nawet pokazuję rączką moją prawą stronę twarzy, że tu ma celować. I co k***a zrobiła?! Zamiast przypie**olić zwątpiła, pomruczała coś i wsiadła do swojego złomka. Mina jego dziewczyny mówiła wszystko, zamiast złapać punkty za bycie ''maczo'' chyba stracił w jej oczach.

St...........on

2017-12-16, 17:36
igorektgk napisał/a:


To stary mercedes klasy R produkowany od 2005 roku.Ceny w miarę przyzwoitej sztuki zaczynają się od około 30 tysięcy.



Wiem, szydzę z łobuza :amused:

Hrabia Drapula

2017-12-16, 21:10
koleś dał dupy jak pompa wody, ja by nie zjeżdżał z ronda tylko dalej swoim pasem, piękna przycierka lewego bo, jeszcze delikatnie bym do lewej się przytulił, ciekawe jak by p*zduś śpiewał, a policji bym jeszcze film pokazał że by mu doj***li za niszczenie cudzego mienia, swoją drogą taki kozak a zapie**alał chyba biegiem bo jak koleś wysiadł to już sp***alał

fashX

2017-12-17, 01:03
k***A DEBILE BEZ PRAWA JAZDY!!!!!!!!, przecież ten mercedes miał piarwszeństwo, na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym pierwszeństwo ma pojazd zjężdzjązy z lewej strony idioci ... Jest linia przerywana... Źle oznakowane skrzyżowanie!

DanWPR

2017-12-17, 15:11
@up

Gdyby jeszcze włączył kierunkowskaz debilu, to może by go puścił.

PanAndrzej666

2017-12-17, 17:06
Pajacyk ode mnie z Gorzowa Wlkp. chyba nawet wiem gdzie mieszka tzn dzielnica jaka :D