18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To ja spadam

~Velture • 2023-06-17, 12:38






Cytat:

Drezno - W Dreźnie w piątek rano w prefabrykowanym osiedlu mieszkaniowym miały miejsce straszne sceny: mężczyzna (33) najwyraźniej trzymał kobietę (45) w swojej mocy i podobno groził jej nożem. Wkrótce potem padł na śmierć!

Piątek, godz. 8.20: Policja zostaje wezwana do wieżowca przy Michelangelostraße w dzielnicy Zschertnitz. Sąsiedzi zauważyli mężczyznę na balkonie, który kompletnie się przestraszył. Tunezyjczyk krzyczał, rzucał meblami i według świadków wziął kobietę jako zakładniczkę.

Domniemany porywacz przeskakiwał z balkonu na balkon. Mniej więcej na poziomie 10 piętra upadł na śmierć

Rzecznik policji Marko Laske (49) powiedział BILD: "Świadkowie zgłosili, że nosił nóż w ręku. Mówi się, że kobieta była w jego mocy w mieszkaniu".

Siły jednostki specjalnej "LebEL", która jest używana w sytuacjach zagrożenia życia, rzuciły się na miejsce zdarzenia, policjanci otoczyli blok. Balkon, na którym szalał mężczyzna, znajduje się na 15. piętrze, zgodnie z informacjami BILD. Kiedy przyjechała policja, podejrzany o wzięcie zakładnika wspiął się na parapet balkonu.

Policja odgrodziła teren wokół bloku mieszkalnego

Zszedł kilka pięter na fasadę. Mniej więcej na poziomie dziesiątego piętra rozbił się. Dla mężczyzny jakakolwiek pomoc medyczna przyszła za późno. Policja próbowała go reanimować. Na próżno: zakładnik zginął.


Źródło: https://www.bild.de/regional/dresden/dresden-aktuell/dresden-geiselnehmer-stuerzt-aus-10-stock-tot-84351772.bild.html
Tłumaczone translatorem bo nie znam języka najeźdźców.

PabloSkills

2023-07-31, 22:10
Nawet płynnie mu to szło.
Ciekawe co miał na sumieniu, że wolał tak ryzykować?

~_Yarko_

2023-07-31, 22:23
SkoPio1 napisał/a:

Było


Raczej do scalenia z tematem, bo to jest zupełnie inne ujęcie.

Batman_

2023-07-31, 22:40
_Yarko_ napisał/a:

Raczej do scalenia z tematem, bo to jest zupełnie inne ujęcie.



Zapomniałeś dodać, że ujęcie z tego tematu jest jakieś 27326384929485939 razy lepsze niż tamte ch*jstwo.

siewie

2023-07-31, 22:44
Film dobry w h*j wciągająca fabuła, niebanalne zakończenie, świetne zdjęcia efekty specjalne też niczego sobie , nominacja conajmniej w 7 kategoriach , 3 statuetki to pewniak na przyszłoroczne rozdanie

RedBlueManieK

2023-07-31, 22:49
Dobrze, że spadł, upiecze mu się z więzieniem :D

~_Yarko_

2023-08-01, 00:09
Batman_ napisał/a:

Zapomniałeś dodać, że ujęcie z tego tematu jest jakieś 27326384929485939 razy lepsze niż tamte ch*jstwo.


Dlatego nie wywalam do kosza, tylko zgłaszam do scalenia.
Tak to trudno zrozumieć?

Batman_

2023-08-01, 04:51
A po ch*j to głupie pytanie? Gościu, przyznałem ci racje, będąc pod wrażeniem tego materiału, a ty masz z tym jakiś problem. O co ci chodzi?

~_Yarko_

2023-08-01, 13:21
@Up
No to źle Cię zrozumiałem, nie denerwuj się już ;-)

OlejhunterPL

2023-08-07, 20:35
Moglee dac oryginalny tekst dla Szkoposprechow . Wiecej bym zrozumial z tekstu oryginalnego.