18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To ja spadam

~Velture • 2023-06-17, 12:38






Cytat:

Drezno - W Dreźnie w piątek rano w prefabrykowanym osiedlu mieszkaniowym miały miejsce straszne sceny: mężczyzna (33) najwyraźniej trzymał kobietę (45) w swojej mocy i podobno groził jej nożem. Wkrótce potem padł na śmierć!

Piątek, godz. 8.20: Policja zostaje wezwana do wieżowca przy Michelangelostraße w dzielnicy Zschertnitz. Sąsiedzi zauważyli mężczyznę na balkonie, który kompletnie się przestraszył. Tunezyjczyk krzyczał, rzucał meblami i według świadków wziął kobietę jako zakładniczkę.

Domniemany porywacz przeskakiwał z balkonu na balkon. Mniej więcej na poziomie 10 piętra upadł na śmierć

Rzecznik policji Marko Laske (49) powiedział BILD: "Świadkowie zgłosili, że nosił nóż w ręku. Mówi się, że kobieta była w jego mocy w mieszkaniu".

Siły jednostki specjalnej "LebEL", która jest używana w sytuacjach zagrożenia życia, rzuciły się na miejsce zdarzenia, policjanci otoczyli blok. Balkon, na którym szalał mężczyzna, znajduje się na 15. piętrze, zgodnie z informacjami BILD. Kiedy przyjechała policja, podejrzany o wzięcie zakładnika wspiął się na parapet balkonu.

Policja odgrodziła teren wokół bloku mieszkalnego

Zszedł kilka pięter na fasadę. Mniej więcej na poziomie dziesiątego piętra rozbił się. Dla mężczyzny jakakolwiek pomoc medyczna przyszła za późno. Policja próbowała go reanimować. Na próżno: zakładnik zginął.


Źródło: https://www.bild.de/regional/dresden/dresden-aktuell/dresden-geiselnehmer-stuerzt-aus-10-stock-tot-84351772.bild.html
Tłumaczone translatorem bo nie znam języka najeźdźców.

0dbytBiskupa

2023-06-17, 15:53
onucek napisał/a:

połowa ziem dawnego nrd powinna wrócić do Polski


Wrócić? A kiedy do Polski należały? Bo to raczej nasza zachodnie były kiedyś niemieckie, a nie odwrotnie.

Bart47 napisał/a:

Drezno? Brzmi jak Rosja. Wygląda też jak Rosja.


I ruskich tam nie brakuje. Tych pseudopotomków Niemców nadwołżańskich, którzy przyjechali w latach 80 i 90-tych po zasiłki. Niektórzy do dzisiaj nie nauczyli się niemieckiego. A architektura dawnego NRD była taka jak w komunistycznej Polsce i całym bloku sowieckim.

Cipczan

2023-06-17, 16:30
k***ej-Szatan i Och*jska płaczą jako bobry.

TATTOOmen

2023-06-17, 18:09
Wpuśćmy ich a kim są sprawdzi się później

Raider

2023-06-17, 18:47
"W jego mocy"?
Co to k***a gwiezdne wojny ?

kris1978

2023-06-17, 18:48
"TO JA SPADAM"
-no to leć

howke

2023-06-17, 20:15
Zawsze to lepiej spaść z 10 niż 15

boguslaw1234

2023-06-17, 21:40
Po tym bloku i akcji myślałem, że to Rosja ;)

Adblood

2023-06-17, 21:41
Mordercza prefabrykacja.

bertekg

2023-06-17, 21:53
Rzeczywiście Tłumacz Google z niemieckiego na polski daje dziwny rezultat. Dla ciekawości wrzuciłem do DeepL co znajduje się na stronie Bield i tłumaczenie wydaje się o wiele lepsze.

Cytat:

Drezno - Przerażające sceny rozegrały się w piątek rano w prefabrykowanej dzielnicy mieszkaniowej w Dreźnie: Mężczyzna (33) najwyraźniej trzymał kobietę (45) w swojej mocy i rzekomo groził jej nożem. Wkrótce potem zginął!

Piątek, 8.20: Policja została wezwana do wieżowca przy Michelangelostraße w dzielnicy Zschertnitz. Sąsiedzi zauważyli mężczyznę na balkonie, który wpadł w szał. Tunezyjczyk krzyczał, rzucał meblami i, według świadków, wziął kobietę jako zakładniczkę.

Podejrzany zakładnik przeskakiwał z balkonu na balkon. Około 10 piętra spadł na ziemię.

Rzecznik policji Marko Laske (49) powiedział BILD: "Świadkowie donieśli, że miał przy sobie nóż. Mówi się, że kobieta była w jego uścisku w mieszkaniu".

Siły jednostki specjalnej "LebEL", która jest rozmieszczana w sytuacjach zagrażających życiu, rzuciły się na miejsce zdarzenia, policjanci otoczyli blok. Według informacji BILD balkon, na którym szalał mężczyzna, znajduje się na 15. piętrze. Kiedy policja przybyła na miejsce, podejrzany zakładnik wspiął się przez parapet balkonu.

Wspiął się po elewacji kilka pięter w dół. Następnie spadł około dziesiątego piętra. Było już za późno na udzielenie mężczyźnie pomocy medycznej. Policjanci próbowali go reanimować. Na próżno: zakładnik zmarł.

Według rzecznika policji Marko Laske, w mieszkaniu znaleziono włoską kobietę. Rano nie udało się jej przesłuchać, ponieważ była w szoku.

Sąsiednie dzieci i inni mieszkańcy musieli obserwować wypadek. Są teraz pod opieką zespołu interwencji kryzysowej. Policja bada teraz dalsze informacje.


Ogórek

2023-06-17, 22:15
k***a mać z tymi drzewami, caly finał zakończony za zaroślami.

OldMann

2023-06-18, 01:20
Cytat:

Mniej więcej na poziomie 10 piętra upadł na śmierć



Szklana kula mi mówi że upadł na smierć na parterze :lol:

Cytat:

Wspiął się po elewacji kilka pięter w dół. Następnie spadł około dziesiątego piętra. Było już za późno na udzielenie mężczyźnie pomocy medycznej. Policjanci próbowali go reanimować. Na próżno: zakładnik zmarł.



A to ciekawe, wczesniej myślałem że zakładnikiem była kobieta a okazuje się ze napastnik i zakładnik to jedna osoba :lol:

Ryju1983

2023-06-18, 08:33
Małpy skaczą niedościgle, małpy robią małpie figle.

SetD

2023-06-18, 10:18
Jeszcze nie ocieplali wielkiej płyty?, chyba że będą niedługo rozbierać, a to ci niemiaszki.

T3RMINATOR

2023-06-18, 10:32
Polska język trudna język.

gonzor

2023-06-18, 20:10
onucek napisał/a:

połowa ziem dawnego nrd powinna wrócić do Polski



1/3 ziem okupowanych przez Polskę musi wrócić do Niemiec.