18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

edek_kotek

2020-01-14, 09:48
Kiedyś pomyliłam zjazdy, przez chwilę miałam ochotę cofać ale ... ale zdrowy rozsądek wygrał. Do następnego zjazdu było 10km i drugie tyle z powrotem. Stracone 20 minut, i potencjalnie oszczędzone życie ;-)

nynek345

2020-01-14, 09:54
O ch*j, oszczędził te cenne litry benzyny, a zapewne stracił/straci prawko (przynajmniej mam taką nadzieję). Warto było!

sirapacz

2020-01-14, 09:57
Mam nadzieję, ze kierowcę tego dostarczaka trafią i odbiorą pj. On nie stał próbując wybrnąć z problemu tylko jechał jak gdyby nigdy nic po LEWYM pasie, gdzie najszybciej poruszają się samochody... makabra.
9 grudnia podobnie:
Peugeot i citroen zderzyły się w poniedziałek rano na obwodnicy Nysy w ciągu drogi krajowej nr 41. Dwie osoby są poszkodowane. Jeden z samochodów jechał pod prąd.
Informacja o zderzeniu dwóch samochodów dotarła o służb ratunkowych w poniedziałek około godziny 9.00. Na obwodnicy Nysy, pomiędzy Hanuszowem a Wyszkowem Śląskim, peugeot zderzył się z citroenem.

Jak wynika z naszych pierwszych ustaleń, jadąca peugeotem od strony Prudnika kobieta, zawróciła na drodze jednokierunkowej i pojechała pod prąd, a po chwili zderzyła się z prawidłowo jadącym citroenem - mówi aspirant Magdalena Skrętkowicz z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

Poszkodowane zostały dwie osoby. Załogi karetek pogotowia udzielają im pomocy. Na miejscu są też strażacy z JRG Nysa oraz OSP Rusocin.

bakus1233

2020-01-14, 11:42
Jak dla mnie za takie coś powinien iść do więzienia. Jest to w pewnym sensie gorsze niż np wyprzedzanie w rejonie przejścia dla pieszych.

~Velture

2020-01-14, 11:58
bakus1233 napisał/a:

Jak dla mnie za takie coś powinien iść do więzienia. Jest to w pewnym sensie gorsze niż np wyprzedzanie w rejonie przejścia dla pieszych.


Teoretycznie:

Art . 174. Sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu
§ 1. Kto sprowadza bezpośrednie niebezpieczeństwo katastrofy w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
§ 2. Jeżeli sprawca działa nieumyślnie,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

dżuma

2020-01-14, 12:16
edek_kotek napisał/a:

Kiedyś pomyliłam zjazdy, przez chwilę miałam ochotę cofać ale ... ale zdrowy rozsądek wygrał. Do następnego zjazdu było 10km i drugie tyle z powrotem. Stracone 20 minut, i potencjalnie oszczędzone życie



Jak k***a można pomylić zjazdy na eskpresówkę i wjechać pod prąd ????

sirapacz

2020-01-14, 12:33
jak masz dwukierunkową przechodzącą we wjazd w prawo i zjazd w lewo i masz zaćmienie umysłowe, gdy wydaje ci się, że jedziesz po jednokierunkowej dwupasmowej i zmieniasz pas na lewy.

Tak sobie to wyobrażam bo nie chce mi się wierzyć, że zawodowy kierowca takim dużym klockiem by próbował zawracać na ekspresówce z powodu pominięcia zjazdu.

dżonyłojlker

2020-01-14, 12:37
Jedyne co mnie zastanawia w tych nagraniach, to dlaczego te downy zapie**alają "szybkim pasem". Jak już im tak zależy, to "mogliby" jechać pasem awaryjnym 40 km/h na 3. biegu na włączonych światłach awaryjnych i nie stwarzaliby takiego zagrożenia.

kigam

2020-01-14, 12:39
Są dwa wyjścia na to co się dzieje ostatnio na drogach:
1. Albo mamy więcej baranów nie znających znaków i przepisów ruchu drogowego.
albo
2. Coraz więcej osób kupują kamery i wrzuca takie akcje do internetów.

Przecież w ostatnim czasie to jest jakaś plaga takich pseudo kierowców.

Co prawda sam raz wjechałem pod prąd, ale to zarządca drogi nie zerwał żółtych linnii z jezdni i prowadziły one na przeciwległy pas ruchu. I to był błąd w oznaczeniu... ale to co się wyprawia teraz to strach jechać....

Garnki_za_zeta

2020-01-14, 12:45
dżuma napisał/a:

Jak k***a można pomylić zjazdy na eskpresówkę i wjechać pod prąd ????



Po 1. Pomylić się zawsze można. Tak ciężko to zrozumieć? Nie wiem k***a, może jadę pierwszy raz daną trasą, jest ch*jowa pogoda, pada, słabo widać oznakowanie, może nawigacja dała dupy, zapominam, o jaki konkretny zjazd chodziło znajomemu/klientowi, do którego jadę, itp. Tyle możliwości.

Po 2. Gdzie debilu jest napisane, że ona pod prąd wjechała?


wu...........py

2020-01-14, 13:05
sirapacz napisał/a:

Mam nadzieję, ze kierowcę tego dostarczaka trafią i odbiorą pj. On nie stał próbując wybrnąć z problemu tylko jechał jak gdyby nigdy nic po LEWYM pasie, gdzie najszybciej poruszają się samochody... makabra.
9 grudnia podobnie:
Peugeot i citroen zderzyły się w poniedziałek rano na obwodnicy Nysy w ciągu drogi krajowej nr 41. Dwie osoby są poszkodowane. Jeden z samochodów jechał pod prąd.
Informacja o zderzeniu dwóch samochodów dotarła o służb ratunkowych w poniedziałek około godziny 9.00. Na obwodnicy Nysy, pomiędzy Hanuszowem a Wyszkowem Śląskim, peugeot zderzył się z citroenem.
Jak wynika z naszych pierwszych ustaleń, jadąca peugeotem od strony Prudnika kobieta, zawróciła na drodze jednokierunkowej i pojechała pod prąd, a po chwili zderzyła się z prawidłowo jadącym citroenem - mówi aspirant Magdalena Skrętkowicz z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.
Poszkodowane zostały dwie osoby. Załogi karetek pogotowia udzielają im pomocy. Na miejscu są też strażacy z JRG Nysa oraz OSP Rusocin.



Kobieta i wszystko jasne.

lewanmich1

2020-01-14, 13:08
Parę tygodni temu miałem podobną sytuację na S7, kawałek za Ostródą w kierunku Gdańska. Zjechałem na pierwszym zjeździe i dochodziłem do siebie przez pół godziny. Jechałem z całą rodziną. Nie chciałbym nigdy więcej znaleźć się w takiej sytuacji.

czerczil

2020-01-14, 13:36
takiego kogos kto jedzie z premedytacja pod prad, powinno sie zatrzymac i srogo wpie**olic, lacznie z polamaniem rak zeby juz wiecej nie trzymal kierownicy w reku.

vass

2020-01-14, 14:02
Powiem krótko, co za ch*j, jedzie pod prąd na czołówkę i nawet nie zwolnił, wyrwać chwasta .