18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tarcer123

2020-01-14, 14:19
Takim zjebom powinno odbierac sie prawko dozywotnio.

dżuma

2020-01-14, 14:36
Ale wiecie jak wygląda pas do włączania się do ruchu na drodze ekspresowej ?



Czyli jeśli ktoś jedzie pod prąd to musiał odpie**olić coś takiego:



Jedyne wytłumaczenie na taki odpie**ol to jest bycie pod wpływem alko albo jakiś psychotropów. Normalny zdrowy na umyśle człowiek nie zrobił by czegoś takiego.

Garnki_za_zeta napisał/a:

Po 1. Pomylić się zawsze można. Tak ciężko to zrozumieć? Nie wiem k***a, może jadę pierwszy raz daną trasą, jest ch*jowa pogoda, pada, słabo widać oznakowanie, może nawigacja dała dupy, zapominam, o jaki konkretny zjazd chodziło znajomemu/klientowi, do którego jadę, itp. Tyle możliwości.
Po 2. Gdzie debilu jest napisane, że ona pod prąd wjechała?



Faktycznie, niezły z ciebie detektyw. Źle zrozumiałem jej wypowiedź. Wybaczysz mi >?

Oldgun

2020-01-14, 14:50
Ja bym osrał zbroje

tommitmx

2020-01-14, 15:19
Garnki_za_zeta napisał/a:

Po 1. Pomylić się zawsze można. Tak ciężko to zrozumieć? Nie wiem k***a, może jadę pierwszy raz daną trasą, jest ch*jowa pogoda, pada, słabo widać oznakowanie, może nawigacja dała dupy, zapominam, o jaki konkretny zjazd chodziło znajomemu/klientowi, do którego jadę, itp. Tyle możliwości.
Po 2. Gdzie debilu jest napisane, że ona pod prąd wjechała?



Ja pierdziele, rodzice wiedzą, że jesteś upośledzony?

IOI

2020-01-14, 15:37
patitati napisał/a:

... "mogliby" jechać (...) na 3. biegu (...) i nie stwarzaliby takiego zagrożenia.



wyjasnij mi dlaczego na 3 biegu sie stwarza mniejsze zagrozenie, bo jestem bardzo ciekawy.

gu...........er

2020-01-14, 16:30
Goniłbym gnoja a na końcu tłuczkiem do mięsa zatłukł .

dżonyłojlker

2020-01-14, 16:49
IOI napisał/a:

wyjasnij mi dlaczego na 3 biegu sie stwarza mniejsze zagrozenie, bo jestem bardzo ciekawy.



No co Ty k***a, nie wiedziałeś że 3. przynosi szczęście?

:-D

Tak na serio, to chodziło mi o dopasowanie biegu do prędkości, Chyba że ktoś ma 8. czy 9. biegowy automat to nie istotne. Doprecyzowana informacja była raczej dla płci pięknej, bo nie raz już słyszałem jak to baba pojechała w góry... a ch*j, nieważne.

sereja3

2020-01-14, 16:50
Ja do dzisiaj nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego każdy jadący pod prąd zapie**ala lewym pasem :D .
No k***a mać.

homorek

2020-01-14, 16:56
sereja3 napisał/a:

Ja do dzisiaj nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego każdy jadący pod prąd zapie**ala lewym pasem .
No k***a mać.



Jestem expertem : Ponieważ to jego prawy pas, a jakieś tumany jadą mu na czołowe.

Garnki_za_zeta

2020-01-14, 20:50
tommitmx napisał/a:

Ja pierdziele, rodzice wiedzą, że jesteś upośledzony?



A ty k***a co, też nie umiesz czytać?


~Velture

2020-01-14, 23:14
Garnki_za_zeta napisał/a:

A ty k***a co, też nie umiesz czytać?



O co ci chodzi? Zacząłeś debilnie tłumaczyć jak ktoś może wjechać pod prąd to nazwał rzeczy po imieniu.
Nie wiem czemu się buzujesz.

zaszczyk

2020-01-16, 14:30
jakim trzeba być debilem... rozumiem dziadek jakby sie wj***ł bo stary bo wzrok słaby bo kiedyś nie było autostrad itp itd. ale takimi autami to zawodowi kierowcy jeżdżą...