18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To było w planie

~Angel • 2018-07-04, 10:03
Piękny dźwięk :lol:


Wiewór

2018-07-04, 10:28
Za każdym razem mam taką samą bekę jak widzę murzyńskie gody. :amused:

Pa...........or

2018-07-04, 15:21
ch*j, bez zębów też będzie dobrze francuzować :)

D3Ton

2018-07-04, 16:10
Show must go on :D

Essent

2018-07-04, 18:02
A w głowie: k***a,ale jebłam.Zatrzęse dupą,może nikt nie zauważy :szczerbaty:

banerr

2018-07-04, 18:22
Widać że działa instynktownie. Strzał w ryj i od razu włączają się ruchy kopulacyjne.

brylant1412

2018-07-04, 20:39
na gorze bym r*chał i nadole bym poj***ł

St...........on

2018-07-04, 22:41
zaszh napisał/a:

chyba komuś dopiero internety podłączyli, ten filmik to już strażnik Teksasu na dyskietkach przynosił :D


Widzisz otóż nie! Angel (mod) znalazł perpettum mobile na sadolu, otóż jak mu się nudzi to przegląda początki historii sadola jak znajdzie jakiś filmik który mu się podobał, to go kopiuje (lub nawet nie bo on już jest w archiwum serwerów :amused: ) wrzuca do poczekalni z podmienionym tytułem i opisem i vuala gotowe, a narybek (świeżaki) oblewają go złotym deszczem (bez skojarzeń- chodzi o wirtualne piwa, po których nawet kaca nie ma).

werther

2018-07-05, 00:45
alexandrus napisał/a:


Widzisz otóż nie! Angel (mod) znalazł perpettum mobile na sadolu, otóż jak mu się nudzi to przegląda początki historii sadola jak znajdzie jakiś filmik który mu się podobał, to go kopiuje (lub nawet nie bo on już jest w archiwum serwerów :amused: ) wrzuca do poczekalni z podmienionym tytułem i opisem i vuala gotowe, a narybek (świeżaki) oblewają go złotym deszczem (bez skojarzeń- chodzi o wirtualne piwa, po których nawet kaca nie ma).



Perpetuum mobile i voila.

za...........zh

2018-07-05, 06:38
alexandrus napisał/a:


Widzisz otóż nie! Angel (mod) znalazł perpettum mobile na sadolu, otóż jak mu się nudzi to przegląda początki historii sadola jak znajdzie jakiś filmik który mu się podobał, to go kopiuje (lub nawet nie bo on już jest w archiwum serwerów :amused: ) wrzuca do poczekalni z podmienionym tytułem i opisem i vuala gotowe, a narybek (świeżaki) oblewają go złotym deszczem (bez skojarzeń- chodzi o wirtualne piwa, po których nawet kaca nie ma).



Widzę, że administracja forum to straszne dzieciaki. Skasowali mi post jako "nie wnoszący nic do tematu".

Angel, wrzutka jest starsza od węgla, bądź mężczyzną a nie cipą w rurkach i przyjmij krytykę z godnością.

Ten post też pewnie poleci jak tylko "moderator" odpali piec a bym się nie zdziwił jak dostanę bana. :terror:

~Angel

2018-07-05, 08:05
:roll:
zaszh napisał/a:

Angel, wrzutka jest starsza od węgla, bądź mężczyzną a nie cipą w rurkach i przyjmij krytykę z godnością.



O jakiej krytyce ty mówisz bo nie mam pojęcia. Jak coś było to zgłoś duplikat, temat poleci do było i po sprawie.
Na forum pojawiają się zarówno nowe materiały jak i stare, pojawiają się tematy z filmikami które już faktycznie były ale zostały wrzucone bezpośrednio z YT a potem zostały usunięty z YT - 3/4 filmików wrzucanych bezpośrednio nie wiedząc czemu znikają z YT.
Jeżeli masz problem że coś jest stare to już twój problem a nie mój.
Dodam jedynie że ja nie kasowałem tobie żadnego twojego wpisu i nawet nie chce mi się sprawdzać co on zawierał.

Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. W tym celu powstała opcja raportowania znalezionych dubli - Zgłoś duplikat.
http://www.sadistic.pl/regulamin.htm .

za...........zh

2018-07-05, 09:51
@Angel ja mam życie i nie mam czasu na szukanie dubli na sadolu

~Angel

2018-07-05, 12:23
:roll:

ale na płacz i lamenty masz

Argeusz

2018-07-05, 13:12
Niestety Angel czesto to wygląda tak, że materiał faktycznie już był, ale za ch*ja nie da się go odnaleźć, bo ktoś go usunął zanim go wrzucił do poczekalni.