18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

To było w planie

~Angel • 2018-07-04, 10:03
Piękny dźwięk :lol:


~Angel

2018-07-05, 13:24
Argeusz,
Ja nie wykluczam że był a może nawet i jest z jakimiś dupiatymi tagami albo w kompilacji i doskonale wiem jak to wygląda bo ostatnio wywaliłem ok 300 - 400 tematów trupów z YT i to tylko z zeszłego roku.
Każdemu zdarza się robić duble i ja nie wiem o co ludzie płaczą.

St...........on

2018-07-05, 21:27
Angel napisał/a:

:roll:


O jakiej krytyce ty mówisz bo nie mam pojęcia. Jak coś było to zgłoś duplikat, temat poleci do było i po sprawie.
Na forum pojawiają się zarówno nowe materiały jak i stare, pojawiają się tematy z filmikami które już faktycznie były ale zostały wrzucone bezpośrednio z YT a potem zostały usunięty z YT - 3/4 filmików wrzucanych bezpośrednio nie wiedząc czemu znikają z YT.
Jeżeli masz problem że coś jest stare to już twój problem a nie mój.
Dodam jedynie że ja nie kasowałem tobie żadnego twojego wpisu i nawet nie chce mi się sprawdzać co on zawierał.

Użytkownik, który odkrył ,,dubla" powinien wpisać w wątku link do jego poprzednika. W tym celu powstała opcja raportowania znalezionych dubli - Zgłoś duplikat.
http://www.sadistic.pl/regulamin.htm .


Dobra dobra ty mi tu nie ściemniaj, sam usuwasz tematy a filmiki kroisz, w ch*ja to świeżaków a nie starego lisa :amused:

Argeusz napisał/a:

Niestety Angel czesto to wygląda tak, że materiał faktycznie już był, ale za ch*ja nie da się go odnaleźć, bo ktoś go usunął zanim go wrzucił do poczekalni.


Bingo k***a!!! :amused: